חוצפת "דואר ישראל" מה יהיה הסוף??

• פותח הנושא n&s
  • פורסם בתאריך

n&s

משתמש צעיר
ביום ראשון שעבר (10/05/2015) שלחתי 175 הזמנות בשירות דואר 24 לאירוע שאמור להתקיים מחר (17/05/2015)
נכון לעכשיו (יום לפני האירוע) הרבה מאד מההזמנות לא הגיעו ליעדן. וגם מאלו שכן הגיעו זה לא היה בתוך 24 שע' ואפילו לא בתוך 48 שע'...
לאחר שבסוף השבוע ראיתי מכמה וכמה אנשים שדיברתי איתם על האירוע, ולא הבינו מה אני רוצה מהם אז החלטתי לעשות לכל האנשים ששלחתי להם הזמנה טלפון ממוחשב עם הקלטה של ההזמנה שעלה הרבה כסף.
שמעתי מחלק מהאנשים ששלחתי להם הזמנה שהתקשרו אליהם מהדואר ושאלו אותם אם הם קבלו את ההזמה ומשענו בשלילה נאמר להם ע"י נציגי הדואר ש"אין להם מספיק כח אדם".
מיותר לציין את העגמת נפש שנגרמה לנו עקב פגיעות של אנשים שלא קבלו הזמנה ולכל אחד צריך להסביר שהדואר... הדואר... ואז או שהוא מאמין או שלא...
מובן מאליו שזו לא תשובה "אין לנו מספיק כח אדם..."
אם אין לכם מספיק כח אדם ואתם יודעים שמכתבים לא יגיעו ליעדן בזמן תודיעו ותפרסמו שאתם לא לוקחים מכתבים מכאן ולהבא, אנשים לא צריכים ליפול בפח בשבילכם.
שלחתי אליהם פניה ביום רביעי הקודם ע"כ שאני רוצה כסף בחזרה על שירות 24 ששילמתי עליו ולא קיבלתי תמורה, ועדיין לא קיבלתי תגובה (טוב... כנראה שגם בפניות הציבור אין להם מספיק כח אדם)

(מטרת המכתב היא כדי לידע את השולחים דברים חשובים דרך דואר ישראל שיעשו זאת מספיק מוקדם או שלא יעשו זאת דרך דואר ישראל וכדי שידעו שיוכולים להיות הפתעות לא נעימות)

בתישראל

משתמש פעיל
משתתפת בצערך (ובשמחתך).
גם אנחנו שלחנו הזמנות לשמחה, אמרו לנו שיקח בין יומיים לחמישה ימים. ביום שישי 17 יום!!! לאחר יום השליחה לפי החתותמת של הדואר הגיעו הזמנות מירושלים לבני ברק. (אחרי הארוע)
האם יש דרך לתבוע את הדואר?

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בדיוק לכן נפתחו חברות פרטיות שמציעות דיוור אמין, וחלקן אפילו במחירים זולים מהדואר.

זוהר טל

משתמש מקצוען
מי שולח בדואר הזמנות?
מראש הם זורקים לפח חצי מההזמנות כשהם רואים כמות גדולה... וזה חוץ מהזמן שלוקח להם כל השאר...
אנחנו שלחנו שבוע שעבר עם ההיימישע פוסט הזמנות, הגיע תוך יומיים שלוש גג.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם חברת 'ישירות' עושה עבודה מצוינת

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
למעשה הדואר קרס.
גם אנחנו לא מקבלים דברים שנשלחו בוודאות ולא מגיעים :(
לא יודעת מי אמור לעשות מה, ולמה הם ממשיכים לפעול כאילו כרגיל ולא מכריזים על סגירה..

kinly

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לכל אלו שמעונינים לדעת,
הדואר קרס מזמן, ההחייאה שניסו לעשות לו מתבררת כלא מוצלחת,
1) רוב התיבות בארץ של הדואר נסגרו,
2) חלוקת דואר מתבצעת בסך הכל פעמיים בשבוע. (והציבור בארץ גודל)
3) דואר 24 אף פעם לא היה כמו שהוא נקרא ב100%,
הדבר היחיד שהם התיעלו זה שהסניפים פתוחים עד 8:00 בערב בחלק מהמקומות.

ניקול

משתמש מקצוען
אני שלחתי תלונה למקלב לאימייל שכתבו כאן באיזשהו אשכול.
חזרו אלי בשבוע שעבר לשמוע את פרטי התלונה.
ואמרו לו שאם יש שוב תקלות, שאודיע בפקס או באתר הדואר ב'צור קשר פניית לקוח'.
למעוניינים, זה מס' הפקס : 076-8872050

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י na155396;1620760:
ביום ראשון שעבר (10/05/2015) שלחתי 175 הזמנות בשירות דואר 24 לאירוע שאמור להתקיים מחר (17/05/2015)
נכון לעכשיו (יום לפני האירוע) הרבה מאד מההזמנות לא הגיעו ליעדן. וגם מאלו שכן הגיעו זה לא היה בתוך 24 שע' ואפילו לא בתוך 48 שע'...
לאחר שבסוף השבוע ראיתי מכמה וכמה אנשים שדיברתי איתם על האירוע, ולא הבינו מה אני רוצה מהם אז החלטתי לעשות לכל האנשים ששלחתי להם הזמנה טלפון ממוחשב עם הקלטה של ההזמנה שעלה הרבה כסף.
שמעתי מחלק מהאנשים ששלחתי להם הזמנה שהתקשרו אליהם מהדואר ושאלו אותם אם הם קבלו את ההזמה ומשענו בשלילה נאמר להם ע"י נציגי הדואר ש"אין להם מספיק כח אדם".
מיותר לציין את העגמת נפש שנגרמה לנו עקב פגיעות של אנשים שלא קבלו הזמנה ולכל אחד צריך להסביר שהדואר... הדואר... ואז או שהוא מאמין או שלא...
מובן מאליו שזו לא תשובה "אין לנו מספיק כח אדם..."
אם אין לכם מספיק כח אדם ואתם יודעים שמכתבים לא יגיעו ליעדן בזמן תודיעו ותפרסמו שאתם לא לוקחים מכתבים מכאן ולהבא, אנשים לא צריכים ליפול בפח בשבילכם.
שלחתי אליהם פניה ביום רביעי הקודם ע"כ שאני רוצה כסף בחזרה על שירות 24 ששילמתי עליו ולא קיבלתי תמורה, ועדיין לא קיבלתי תגובה (טוב... כנראה שגם בפניות הציבור אין להם מספיק כח אדם)

(מטרת המכתב היא כדי לידע את השולחים דברים חשובים דרך דואר ישראל שיעשו זאת מספיק מוקדם או שלא יעשו זאת דרך דואר ישראל וכדי שידעו שיוכולים להיות הפתעות לא נעימות)

לאחר פעמיים בהם שלחנו בדואר 24 דואר חשוב והוא הגיע באיחור של 3 שבועות!!
ואין פיצוי וכד' כי מראש בתקנון הם: "לא מתחייבים"
עברנו לשירות המתקדם ביותר בשנות ה- 121, בלדרים פרטיים.

kinly

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י ניקול;1620949:
אני שלחתי תלונה למקלב לאימייל שכתבו כאן באיזשהו אשכול.
חזרו אלי בשבוע שעבר לשמוע את פרטי התלונה.
ואמרו לו שאם יש שוב תקלות, שאודיע בפקס או באתר הדואר ב'צור קשר פניית לקוח'.
למעוניינים, זה מס' הפקס : 076-8872050

ואם יהיה עוד בעיה אז מה..................................

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי משהו שדיבר עם הדוור והוא אמר
שפיטרו 20% מהדוורים
ודואר רגיל יגיע עד חודש
ודואר 24 לפחות שבוע אם לא יותר

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו דפק בדלת הדוור, עם שני מכתבים רשומים (מלפני כשבועיים, בחסד..)
שאלתי אותו מה קורה לאחרונה, הוא אומר - אסור לי לומר, אבל אני מבקש - תתלוננו כמה שיותר, אולי ככה יפסיקו את הרפורמה הזאת.
אני לא יודעת מי יותר סובל, אנחנו - הלקוחות, או הדוורים בעצמם, גם קיצוצים במשכורת, וגם עבודה קשה יותר, וגם אין סוף תלונות שמתקבלות.. כאילו הם האשמים..
הוא סיפר לי שהוא בעצמו קיבל ביום רביעי האחרון (13.5) דואר רשום עם זימון לבית משפט לתאריך 6.5 ..... :( :)

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שלחתי תלונה להרב מקלב,
אחרי כמה שבועות קיבלתי דוא"ל בזה"ל:

מר __________ הנכבד,

תודה על פנייתך שבסימוכין, אשר הועברה לטיפול הנהלת מרחב ירושלים בחברת דואר ישראל.

ראשית קבל את התנצלותנו הכנה על השיבושים בחלוקה כפי המתוארים בפנייתך.

קיימת אפשרות שהשיבושים בחלוקת הדואר, כפי המתוארים בפנייתך, מקורם בשיבושים זמניים שחלו בחלוקת הדואר בתקופה חג הפסח, נוכח כמויות דואר חריגות שהתקבלו בתקופה זו.

יחד עם זאת,יובא לידיעתך כי במסגרת תכנית ההבראה של חברת דואר ישראל חלים בימים אלה שינויים בשירותים שהיא מספקת. ביניהם, מעבר לחלוקה של דברי דואר רגילים אחת לשני ימי עסקים, לסירוגין.

שינויים נוספים, שנועדו לשפר את השירות הניתן ללקוחותינו, נעשים בהדרגה והשלמתם צפויה במהלך שנת 2015.

ליתר ביטחון, נתבקש מר שמעון שריקי, הממונה על חלוקת הדואר במרחב ירושלים, לעקוב אחר אופן החלוקה ולוודא תקינותה.

אם למרות זאת, תבחין בליקויים כלשהם בחלוקת הדואר, נודה לך על יצירת קשר ישיר עם מר שריקי, באמצעות טלפון נייד שמספרו: 054-2888204, אשר יפעל לתיקון ליקויים אלו, ככל שיידרש.

לשירותך.

בברכה,
ארז סירמה
מנהל מחלקת שירות לקוחות, מרחב ירושלים
076-8872244
054-2888233
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

עד כאן התגובה שקיבלתי.
אינני יודע מדוע קיבלתי דוקא ממרחב ירושלים, מכיון שלא התלוננתי על ירושלים
אבל אפשר לנסות להתקשר לטלפון המופיע בגוף ההודעה, או לטלפונים בחתימה, וכן למייל שבחתימה.
ומסתבר שכמה שיותר פניות - תהיה יותר יעילות.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אהבתי את זה:
אם למרות זאת, תבחין בליקויים כלשהם בחלוקת הדואר

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וגם את הניסוח המזהיר:
במסגרת תכנית ההבראה של חברת דואר ישראל חלים בימים אלה שינויים בשירותים שהיא מספקת.

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אי אפשר לעשות עצומה כאן בפרוג? משהו יתנדב להגיש תלונה מרוכזת של מאות ליקויים

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
על זה נאמר מאימים על אגד.
אף אחד שם לא מתרגש מאוד
זה חייב להגיע מאוד גבוה כדי שזה אולי יעבוד

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אני הזמנתי דיזה משי עוגן בדואר 24, המכתב הוחתם בתאריך 20/4/15 בדואר י-ם, והגיע לכאן בתאריך 14/5/15...

ואז הבנתי את הטעות שלי,

בעצם דואר 24 פירושו תוך 24 יום!​

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ת'כלס;1621552:
על זה נאמר מאימים על אגד.
אף אחד שם לא מתרגש מאוד
זה חייב להגיע מאוד גבוה כדי שזה אולי יעבוד

נראה לי שתלונה עם כמה מאות חותמים הוא לא אותו דבר ממה שאני שולח מכתב ומאיים עם כל הקללות

זה צריך להיות משהו מכובד חתום עם כמה מאות אנשים

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
http://www.atzuma.co.il/hadoar
הנה עצומה בעקבות הדיונים פה בפרוג.
חתמו ואדאג להעביר את זה למספר גורמים מטפלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה