דרוש מידע חומר לשטיפת רצפות בניחוח נעים

הנמצא

משתמש מקצוען
באיזה חומר מדובר?
https://johnsonclean.co.il/Air purification?product_id=1736
2316-800x800.jpg

מבשם אויר שנמשך עד 24 שעות - ניחוח בית מלון
תיאור מוצר
את סדרת מבשמי האויר בניחוחות המחזיקים עד 24 שעות יצרנו בשביל כל אלה שתמיד חלמו על ניחוחות מהפנטים ומיוחדים שלא נגמרים.

אז אם אתם כאלה שמאוהבים בניחוחות מרעננים ומבושמים, או כאלו שנכנסים לחנויות ובתי מלון ופשוט נעצרים כדי לקחת נשיפה ארוכה שמעלה חיוך על הפנים, המוצר הזה הוא בדיוק בשבילכם!

הכירו את סדרת מבשמי האויר לבישום ונטרול ריחות לא נעימים המחזיקים עד 24 שעות באויר ובריח ששמו הולך לפני - ניחוח בית מלון המקורי!

בעזרת פורמולה ייחודית שפיתחנו שדואגת שהטיפות יתפסו באויר ולא ינשרו על גבי הרצפה הבושם עומד באויר עד 24 שעות ומפיץ ריח חזק ונעים שלא מתפוגג!

מכיל: 300 מ"ל

הוראות שימוש:

התיזו ממרחק של 40 ס"מ לאזור הרצוי ותנו לבישום לעשות את הקסם שלו.

• דגם: 2316
  • זמינות: במלאי
  • ₪29

giligil

משתמש מקצוען
https://johnsonclean.co.il/Air purification?product_id=1736
צפה בקובץ המצורף 411800
מבשם אויר שנמשך עד 24 שעות - ניחוח בית מלון
תיאור מוצר
את סדרת מבשמי האויר בניחוחות המחזיקים עד 24 שעות יצרנו בשביל כל אלה שתמיד חלמו על ניחוחות מהפנטים ומיוחדים שלא נגמרים.

אז אם אתם כאלה שמאוהבים בניחוחות מרעננים ומבושמים, או כאלו שנכנסים לחנויות ובתי מלון ופשוט נעצרים כדי לקחת נשיפה ארוכה שמעלה חיוך על הפנים, המוצר הזה הוא בדיוק בשבילכם!

הכירו את סדרת מבשמי האויר לבישום ונטרול ריחות לא נעימים המחזיקים עד 24 שעות באויר ובריח ששמו הולך לפני - ניחוח בית מלון המקורי!

בעזרת פורמולה ייחודית שפיתחנו שדואגת שהטיפות יתפסו באויר ולא ינשרו על גבי הרצפה הבושם עומד באויר עד 24 שעות ומפיץ ריח חזק ונעים שלא מתפוגג!

מכיל: 300 מ"ל

הוראות שימוש:

התיזו ממרחק של 40 ס"מ לאזור הרצוי ותנו לבישום לעשות את הקסם שלו.

• דגם: 2316
  • זמינות: במלאי
  • ₪29
נשמע טוב..
איפה ניתן להשיג?

הנמצא

משתמש מקצוען
ניתן לקנות באתר שלהם + עלות משלוח.
בבני ברק ניתן להשיג ככל הידוע לי רק במאסטר-קלין ברחוב הירקון 8 ליד מגדלי בסר - חנות שמוכרת חומרים ואביזרי ניקוי למגזר העסקי.
המחירים אצלו כמו באתר (לטענתו יש למפיצים חוזה עם היצרן שאסור למכור במחיר שונה).

dinaday

משתמש פעיל
אני קונה שם קבוע עושה הזמנה פעם בחודשיים יחד עם אמא שלי,
ממליצה מאוד מנסיון על השמפו רצפות שפרסמת אין על הריח הזה עולה אפילו על הריח בית מלון, זה הספיק לי לכמה חודשים, על דלי אחד שלם של מים אני שמה פקק אחד וגם בכל ניגוב אני שמה מעט ספל עם מים וואי הריח!!!!!
ועל מפיצי ריח לבית בריח בית מלון הכי טובים שיש מחזיקים כמה חודשים,
ואין אין אין על מרכך כביסה בניחוח טלק תינוקי (הם החליפו את השם ךניחוח ליבי כנראה שלא יחשבו שזה לתינוקות) אני שמה במכונה מלאה חצי פקק וריח.......
זה נראה שהמחירים יקרים אבל ממש לא כי זה מאוד מרוכז ובחישוב סופי זה ממש משתלם,
ומוצר חדש מהפכני מבחינתי שקניתי עכשיו זה פניני ריח פסיפלורה לאמבטיה ולשרותים, מפיג איחות רעים מפיץ ריח מדהים ומחזיק....... עולה 18 ש"ח אני מחלקת לשתי שקיות אורגנזה כי זה מאוד חזק וככה יש לי גם לאמבטיה וגם לשרותים, אני נכנסת לבית כשהכיורים מלאים והפח...... והריח? ריח של בית מלון!!!!!
זה לא "מבלבל" שיש ריח משטיפת רצפות בניחוח אחד, ואחר ממבשם אויר?
לא היית ממליצה להשתמש בניחוח אחיד בכל המוצרים?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
סנו פרש הום בריח כותנה מלטפת או משהו כזה.. הוורוד.
מאד נעים!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש ברשותי תכשיר שטיפת רצפות בניחוח בית מלון ובניחוח אביב (שאותלי המליצה עליו) ואני מעוניינת למכור אותם.
השתמשתי בבקבוקים אחרים של ניחוחות אלו (הזמנתי כמות). הניחוח טוב אבל אני מתחברת יותר לחומר הוותיק בו השתמשתי בעבר.
אני בבני ברק.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש ברשותי תכשיר שטיפת רצפות בניחוח בית מלון ובניחוח אביב (שאותלי המליצה עליו) ואני מעוניינת למכור אותם.
השתמשתי בבקבוקים אחרים של ניחוחות אלו (הזמנתי כמות). הניחוח טוב אבל אני מתחברת יותר לחומר הוותיק בו השתמשתי בעבר.
אני בבני ברק.
גם אני לא התחברתי בכלל לריח הבית מלון..
אביב לא הרחתי :)

שמרלינג

משתמש מקצוען
זה לא "מבלבל" שיש ריח משטיפת רצפות בניחוח אחד, ואחר ממבשם אויר?
לא היית ממליצה להשתמש בניחוח אחיד בכל המוצרים?
ממליצה בחום על ניחוח בית מלון של השטיפת רצפות, בדיוק עכשיו נגמרו לי 2 בקבוקים ו... קניתי שוב!
במבשם אויר קניתי גם את הבית מלון. ובמרכך כביסה קניתי את הסגול ולא התחברתי.

dinaday

משתמש פעיל
פגשתי ניחוח חדש מסדרת סנו פרש הום
טבע רענן
מצויר עם עלים ירוקים רעננים.
מאד רוצה לנסות,
אבל מנסה כאן קודם - אולי מישהי כבר ניסתה ויכולה לתת חוות דעת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה