חולצה אדומה הורידה צבע על כל הכביסה

אנוכי

משתמש מקצוען
יכולה רק להשתתף בצערך...... החולצות האדומות של הבנות שלי הפכו את בגדיהן בעלי הרקע הלן לורדרדים החורף הזה... :(

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לי פעם נצבעה מכונה שלמה של הרתחה בורוד, ועם הזמן והכביסות שעברו על הבגדים הם חזרו להיות לבנים,
אולי זה ינחם אותך, מאמינה שזה תלוי גם בסוג הבד ואולי דוקא ההרתחה נקתה את הצבע...

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה נצבע לך? רק בגדים לבנים או גם צבעוני בהיר?

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תוכנית 'כשלג ילבינו'
2 כוסות אריאל לבנה+כוס סנו אוקסיג'ן.
כביסה 90 מעלות.
תכתבי איך יצא אח"כ
בהצלחה
(מניסיון)

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י פוזי;n4918605:
תוכנית 'כשלג ילבינו'
2 כוסות אריאל לבנה+כוס סנו אוקסיג'ן.
כביסה 90 מעלות.
תכתבי איך יצא אח"כ
בהצלחה
(מניסיון)

ניסית את ה"עיצה" הזו על כל סוגי הבגדים??

דבוריגל

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
יש דפים שנקראים :COLOUR CATCHER - לוכד צבעים, ובמידה ויש איזה בגד עם צבעים בולטים מידי או שיודעים שעלול להוריד מבע לכ המכונה, מכניסים דף אחד כזה לתוף התוף של המכונה והכל מתכבס על מקומו בשלום, הדף הזה סופג את כל הצבע שהבגד הוריד... מומלץ מאוד מאוד מניסיון אישי, ניתן להשיג את זה בכל צרכניה של מזון, אני אישית קונה את זה באושר עד..
בהצלחה לכולם.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
להשרות בחלב ליום-יומיים (להזהר שהחלב לא יהפך לגבינה כי אז זה נדבק)
מחזיר את הצבע המקורי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה