חוזה עבודה

efratrutti

משתמש פעיל
ברצוני לדעת ,הבוס שלי לא חתם איתי חוזה עבודה לפני תחילת העבודה האם יש מצב כזה שהוא לא מפריש לי פנסיה /ביטוחים....(אין לי מושג בחובות ההפרשות) מכיון שבתלוש המשכורת לא ראיתי שום הפרשה חוץ מביטוח לאומי ומס בריאות.(דרך אגב אני כבר עובדת חצי שנה).

האם עלי לבוא אליו בבקשה לחתימת חוזה? או שזה לא משנה...

הבו מידיעותיכם

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נראה לי שאין קשר בין השניים. הוא חייב להפריש לפנסיה החל מהחודש השביעי לעבודתך, בלי קשר לחוזה (שהוא חובה בפני עצמו) ומה שכתוב או לא כתוב בו.
אגב, שקראתי בעיתון שהשבוע יש "מבצע" בדיקות בעסקים ובמוסדות חרדיים שבדיוק את הדברים האלו בודקים.

הכנה לעימוד

משתמש פעיל
אם עבדת במקום קודם שהפרישו לך שם פנסיה, אזי הוא חייב להפריש לך פנסיה החל מהחודש הראשון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה