חוזה עבדוה לשרטטות

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי,
מחפשת חוזה עבודה לשרטט כפרילנסר מול משרד של מהנדסים. יש למישהו חוזה כזה או שיכול לעזור איפה אני יכולה למצוא חוזים בנושא?

עוד שאלה,
מה חשוב שיהיה מצוין בחוזה שמגן עליי בתור שרטטת פרילנסרית? אשמח לקבל עוד נקודות שעליי להתייחס אליהם שאולי לא חשבתי עליהם.

מינדי ל

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
תאמת שאני מותשת מלעבוד כפרילנס ועזבתי ...............
\אבל אולי באמת חוזה טוב יגן עליך
בפרילנס את לא עצמאית ולא שכירה

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לדעתי לא שווה לעבוד כפרילאנס

יש כמה בעיות למי שעובד כפרילנס, יכול להיות ששעות העבודה הם מעבר למתוכנן והעובד לא יכול לקבל עבורם תשלום, יש גם בעיה של לקיחת אחריות על בעיות וטעויות מכיוון שהעובד הוא לא המתכנן הראשי אולם הוא תכנן את זה בפועל, צריך לראות בחוזה איך לא לצאת מופסד במקרים כאלו.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בגדול אצלי זה שונה. אני עובדת כפרילנסרית במשרד עם שעות קבועות וימים קבועים ולא לוקחת איתי את העבודה לבית.. ז"א זה כמו שכירה רק עם קבלות ושכר יותר גבוה לשעה..

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אז באמת זה משהו אחר..
אולי גם באמת אני לא מתמחרת נכון.
השאלה אולי שרטטת של מה?
תוכניות עבודה או שרטוט גרמושקות?
מה המחירים המקובלים בשוק?
(גלובאלי, גלובאלי.. אנשים רוצים לשמוע מחיר גלובאלי)
כי אני עובדת מהבית ועשיתי חשבון שביטו"ל עולה יקררררר.
אין חופשות, ההפסקות על חשבוני.
כשהילד חולה אין ימי מחלה.
ובכלל, אין את הפריולגיה הזאת של לעזוב הכל (בלי להפעיל מכונות באמצע או ולהעמיד צהריים באמצע העבודה)

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רבקי100;2423536:
אז באמת זה משהו אחר..
אולי גם באמת אני לא מתמחרת נכון.
השאלה אולי שרטטת של מה?
תוכניות עבודה או שרטוט גרמושקות?
מה המחירים המקובלים בשוק?
(גלובאלי, גלובאלי.. אנשים רוצים לשמוע מחיר גלובאלי)
כי אני עובדת מהבית ועשיתי חשבון שביטו"ל עולה יקררררר.
אין חופשות, ההפסקות על חשבוני.
כשהילד חולה אין ימי מחלה.
ובכלל, אין את הפריולגיה הזאת של לעזוב הכל (בלי להפעיל מכונות באמצע או ולהעמיד צהריים באמצע העבודה)

האמת גלובלי זה במאת לא הכי שווה ואת ממש צודקת לגבי השאר.. אם זה שעתי יותר משתלם לעבוד כפרילאנס..
יש צדדים חיוביים לאמא לשהות ולעבוד בבית למרות שאין לך תשלום על ימי מחלה וכו עדיין זה יתרון כשיש ילד חולה או שלוקחת לעצמך איזה שעה לסדר בישולים ונקיונות..
לגבי המחירים אם זה שעתי אני לוקחת בדרך כלל בין 50-60 ושמעתי משרטטת פרילאנס שעובדת במשרד שהיא לוקחת 80 והיא עם וותק של כמה שנים. ואם זה גלובלי אז פשוט עושים שכלול של שעות עבודה, הפסקה וכו לפי התעריף שהקצבת ולפי זה קובעת מחירים.
אני למדתי שלא צריך להתבייש לבקש סכום גבוה, במקסימום מבקשים להוריד מחיר.. כשאני הייתי מתמחרת מחרים נמוכים אנשים פשוט לא היו מעריכים. זה הפסיכולוגיה של האדם כשהוא משלם יקר הוא מרגיש שהוא קנה מוצר הכי טוב עכשיו רק נשאר למוצר להוכיח שהוא באמת טוב.. ותמיד יש את החשש שאם קנית זול אז אולי אכלת אותה.. וככה אני חושבת שזה עובד במקצועות שלנו כנ"ל לגבי אדריכל ומעצבי פנים...

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בחישוב כללי מאד - עצמאי צריך להרוויח 30-40% יותר, כדי לכסות את כל הזכויות שיש לשכיר במשכורת - ימי חופשה \ מחלה \ הפרשות לביטוחים ופנסיות וכו'
כמובן שזה משתנה לפי המון נתונים, אבל כך מקובל בכלליות לחשב.
אני אישית מעדיפה להתאים את שעות העבודה לשעות שנוחות לי, לעבוד פחות שעות בשכר שעתי גבוה יותר, ולשלם את מחיר ההתעסקות מול לקוחות וכו'.

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נכתב ע"י דודוס;2423714:
בחישוב כללי מאד - עצמאי צריך להרוויח 30-40% יותר, כדי לכסות את כל הזכויות שיש לשכיר במשכורת - ימי חופשה \ מחלה \ הפרשות לביטוחים ופנסיות וכו'
כמובן שזה משתנה לפי המון נתונים, אבל כך מקובל בכלליות לחשב.
אני אישית מעדיפה להתאים את שעות העבודה לשעות שנוחות לי, לעבוד פחות שעות בשכר שעתי גבוה יותר, ולשלם את מחיר ההתעסקות מול לקוחות וכו'.

את צודקת. אבל אני חושבת שיש הבדל גדול בין תכנון לשרטוט ובין לקוח פרטי לבין משרד או אדריכל שמבקש שרטוט ורוצה להוזיל עלויות.

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אורית 123;2421516:
היי,
מחפשת חוזה עבודה לשרטט כפרילנסר מול משרד של מהנדסים. יש למישהו חוזה כזה או שיכול לעזור איפה אני יכולה למצוא חוזים בנושא?

עוד שאלה,
מה חשוב שיהיה מצוין בחוזה שמגן עליי בתור שרטטת פרילנסרית? אשמח לקבל עוד נקודות שעליי להתייחס אליהם שאולי לא חשבתי עליהם.

מצרפת דוגמא

קבצים מצורפים

• הסכם עבודה - פרילנסרים .pdf
    KB 356.4 · צפיות: 106

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה