חוות דעת על מלון "נוף כנרת"

chaia

משתמש מקצוען
למי שהיה / או ששמע עליו ?
בחדרים לא הייתי- אז אני לא יכולה לתת מידע
אבל בכללי מלון עם מרחבים סגנון של כינר אבל יותר פשוט.
לטעמי מתאים יותר למשפחות עם ילדים שרוצים מרחבים ופחות לאנשים שמחפשים מלון 5 כוכבים

shir4

משתמש פעיל
מקפיצה מישהו היה שם לאחרונה
כי אני רואה באתר ששינו למהדרין

כשרות​

הכשרות במלון – כל מוצרי הגלאט במלון בכשרות בד”צ עדה חרדית, מוצרי עוף/בקר/דגים- בד”צ עדה חרדית, רובין, לנדאו או רובין.
ירקות עליים ללא חשש תולעים (חסלט), עוברים בדיקה קפדנית ושטיפה.
מוצרי חלב בד”צ עדה חרדית/ועדת מהדרין.
מאפים במלון בכשרות לנדאו/בד”צ עדה חרדית.
משגיח צמוד במטבח המלון בכל עת.

chaia

משתמש מקצוען

כשרות​

הכשרות במלון – כל מוצרי הגלאט במלון בכשרות בד”צ עדה חרדית, מוצרי עוף/בקר/דגים- בד”צ עדה חרדית, רובין, לנדאו או רובין.
זה היה רבנות מהדרין
לפי מה ששמעתי אני לא יודעת אם זה באמת נכון כרגע יש שם מפונים מהצפון והכשרות השתנתה לרבנות רגילה.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
להלן הביקורת שכתבתי בזמנו:

מחריד!
הגענו לחדר, מקרר לא עובד, טלוויזיה מנותקת ולא עובדת, כריות מטונפות, מנורה מקולקלת, עוד מנורה עם כתמי נזלת, רצפה מטונפת, בחדר אוכל- לא נגיש, אין כלים במקומות נכונים, צלחות שבורות וסדוקות, אוכל מלוכלך, ירקות עקודים ונקודים עם חורים וכתמים בשלל צבעים, משגיח הכשרות (בחור צעיר) מסביר לנו שהם מערבבים בבשר את כל הכשרויות בתבנית אחת, לא יכול להבטיח לנו שבשבת יהיה בשר בכשרות שלנו, הבשר שכן זכינו לאכול היה יבש ואומלל, הכל קטן וחנוק, נותן תחושה זולה ולא איכותית.
מיקום המלון - רחוק מהכינרת וממרכז העיר. העובדת בקבלה אומרת לנו שאם רוצים לקנות משהו נצטרך לרדת 400 מטר ברגל כדי להגיע לפיצוציה.
לא יודע, אולי אני רגיל לאיכות גבוהה יותר, ולמשפחות חרדיות בלי המון כסף זה יהיה סבבה - אבל אנחנו לא מרוצים בכלל.

צריך לציין שהנראות במקומות מסוימים די מרשימה, והעובדות בקבלה מנסות לעזור בלי המון כלים לעשות את זה. אבל בתכל׳ס - לא מקום שהייתי חוזר אליו.

אוסיף שאחרי כתיבת הביקורת ובריחתנו מהמקום - כשרצינו להשיב את הכסף, קיבלנו יחס מזלזל ודוחה.
דעתי העניה - להתרחק כמו מאש. או מסמטאות מפוקפקות בתל אביב יפו. או מזרם תת ימי סוחף וקטלני - בתשעת הימים.

לוי אלי

משתמש מקצוען

כשרות​

מטעם מי המשגיח בפועל במטבח?

chaia

משתמש מקצוען
להלן הביקורת שכתבתי בזמנו:

מחריד!
הגענו לחדר, מקרר לא עובד, טלוויזיה מנותקת ולא עובדת, כריות מטונפות, מנורה מקולקלת, עוד מנורה עם כתמי נזלת, רצפה מטונפת, בחדר אוכל- לא נגיש, אין כלים במקומות נכונים, צלחות שבורות וסדוקות, אוכל מלוכלך, ירקות עקודים ונקודים עם חורים וכתמים בשלל צבעים, משגיח הכשרות (בחור צעיר) מסביר לנו שהם מערבבים בבשר את כל הכשרויות בתבנית אחת, לא יכול להבטיח לנו שבשבת יהיה בשר בכשרות שלנו, הבשר שכן זכינו לאכול היה יבש ואומלל, הכל קטן וחנוק, נותן תחושה זולה ולא איכותית.
מיקום המלון - רחוק מהכינרת וממרכז העיר. העובדת בקבלה אומרת לנו שאם רוצים לקנות משהו נצטרך לרדת 400 מטר ברגל כדי להגיע לפיצוציה.
לא יודע, אולי אני רגיל לאיכות גבוהה יותר, ולמשפחות חרדיות בלי המון כסף זה יהיה סבבה - אבל אנחנו לא מרוצים בכלל.

צריך לציין שהנראות במקומות מסוימים די מרשימה, והעובדות בקבלה מנסות לעזור בלי המון כלים לעשות את זה. אבל בתכל׳ס - לא מקום שהייתי חוזר אליו.

אוסיף שאחרי כתיבת הביקורת ובריחתנו מהמקום - כשרצינו להשיב את הכסף, קיבלנו יחס מזלזל ודוחה.
דעתי העניה - להתרחק כמו מאש. או מסמטאות מפוקפקות בתל אביב יפו. או מזרם תת ימי סוחף וקטלני - בתשעת הימים.
הייתי שם כמה שבתות בקיץ האחרון והיתה לי חוויה מאד שונה.
החדרים היו נקיים (טלוויזיה ומקרר לא בדקנו)
האוכל היה בשפע, נקי ואסתטי. כל הזמן הסתובבו עובדים בחדר אוכל כדי לנקות לפנות ולהוסיף.
מטעם מי המשגיח בפועל במטבח?
רבנות, אלא אם כן יש קבוצה שמביאה איתה טבח מטעמה.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
הייתי שם כמה שבתות בקיץ האחרון והיתה לי חוויה מאד שונה.
החדרים היו נקיים (טלוויזיה ומקרר לא בדקנו)
האוכל היה בשפע, נקי ואסתטי. כל הזמן הסתובבו עובדים בחדר אוכל כדי לנקות לפנות ולהוסיף.
יתכן.
הייתי שם לפני כשנה אני חושב.
ויתכן כאמור שהצבנו מלכתחילה סטנדרטים גבוהים שלא כל חרדי ממוצע יצפה להם.
אני רק מביע את מה שאני חוויתי באופן אישי.
בכל אופן - וזה ודאי - היחס של ההנהלה מבחיל.
סוף הסיפור היה שב״ה יצאנו מזה במשפט וקיבלנו החזרה כספית מלאה.

כדורסלנית

משתמש צעיר
אנחנו היינו שם לפני כמה חודשים
וממש לא נהננו, חויה די דומה למה ש @הפצחן תאר...
אבל האמת מראש באנו סקפטים לגבי המלון, ללא ציפיות..כי כבר שמענו תאורים
אבל קבעו לנו שם עם המשפחה המורחבת לא רצינו להתלונן...
אני חושבת שזה רמה יחסית קלאסית למלונות בבעלות חרדית

shir4

משתמש פעיל
אשמח לרשימה
כינר
לביא
נירעציון
בית האלה
ירמיהו33
מלון צובה
ארופה 1917 אפשר לאכול הרוב
ואם פותחים את הראש קצת יותר
אז רשת מלונות מטיילים מצוין זול מאד אבל רק ארוחת בוקר וגם בה צריך לדבר עם משגיח
אנא פוריה גם נחמד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה