חוות דעת משכנתא

CheviO

משתמש חדש
שכרתי יועץ לצורך השגת משכנתא בריביות מוזלות
ענין אותי לדעת את דעת המומחים למשכנתאות שנמצאים כאן דעתם על החששות שיכולים להיות במסלולים מעין אלו
ואם הריביות שהושגו הם באמת טובים

קבצים מצורפים

• הצעת משכנתא.png
    הצעת משכנתא.png
    KB 74.1 · צפיות: 40

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ענין אותי לדעת את דעת המומחים למשכנתאות שנמצאים כאן דעתם על החששות שיכולים להיות במסלולים מעין אלו
אם אני מבין נכון הבוליט יפרע תוך שנה נכון???
אם כן. פצצה של ריביות. אם כי לקחת בחשבון שזה צמוד מדד וההחזר החודשי יעלה עם הזמן. ועדיין זה מצוין לגמרי. רק לדעת שההחזר החודשי יעלה

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
לא מחווה דעה על עבודה של יועצים אחרים, מהסיבות שכבר פירטתי כבר כך וכך פעמים.

CheviO

משתמש חדש
איזה מסלול הוא צמוד מדד חוץ מבוליט
וכמה סיכון יש במסלול של צמוד מדד לדעתך

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

CheviO

משתמש חדש
במקרה שלי היה בסיס מאד טוב המשכורות מעל 17000 והדירוג 955

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
במקרה שלי היה לו בסיס מאד טוב המשכורות שלי ואשתי מעל 17000 דירוג אשראי 955
לכן מענין אותי האם זה הדבר הטוב ביותר שיכלתי להשיג
יש כאן שאלה מעבר לגובה הריביות עצמן..
המשמעות של התקופות וההצמדה.
זה תלוי לקוח ועסקה.
אבל גם פונקציה של צפי הסתכלות והבנה מקצועית של היועץ.. וזה בהחלט משתנה מיועץ ליועץ.
אם זה עוד פתוח, תתייעץ איתו אולי להפחית בכמות ההצמדה שתישאר אחרי הפירעון של הבוליט. שיוסיף פריים. אפילו שזה ייקר מעט זה כנראה כדאי.
נתון לשיקול דעתו.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אז מה מועיל שאתה כותב את זה שוב ושוב.............ושוב.......
כותבי ההודעות מכוונים לכלל היועצים בפורום........
במחילה מכבודו
כל יועץ שמכבד את עצמו לא יתן ביקורת על דברים של יועץ אחד בלי לדעת מה עומד מאחורי הדברים. יכול להיות מליון סיבות למה היועץ החליט ככה. ולכן לא הגיוני לבקר ולומר דברים בלי לדעת מה באמת יש בכל התיק.
וחזור על זה שוב ושוב כי יש כאלה שמנסים להתעקש לקבל תגובה...

יש כאן שאלה מעבר לגובה הריביות עצמן..
המשמעות של התקופות וההצמדה.
זה תלוי לקוח ועסקה.
אבל גם פונקציה של צפי הסתכלות והבנה מקצועית של היועץ.. וזה בהחלט משתנה מיועץ ליועץ.
אם זה עוד פתוח, תתייעץ איתו אולי להפחית בכמות ההצמדה שתישאר אחרי הפירעון של הבוליט. שיוסיף פריים. אפילו שזה ייקר מעט זה כנראה כדאי.
נתון לשיקול דעתו.
בחשבון שצריך שליש קבועה לא ניתן להעביר מהק"ץ לP אלא רק להפוך לקל"ץ

כפי שכתב ari1980 הריביות פצצה
בנוגע לתמהיל כל מי שמבין בתחום (כפי שכבר כתבו פה הרבה פעמים) ידע להגיד לך שזה מאוד משתנה בין תיק לתיק ולקוח ללקוח (כמה מסוכן בשבילך עלייה בהחזר החודשי? כמה כושר החזר היה לך? אם אתה עובד במקום מבוסס- לדוגמא הייטק הנה"ח שהשכר לטווח הארוך גם קשור איכשהוא למדד? האם יש אפשרות לפרעון מוקדם? תקופה קצרה או ארוכה?- בקצרה הקרן נאכלת יותר מהר)
בקיצור לא נכון לחוות דעה על תמהיל ללא שמיעת כל הפרטים
לסיכום אם היועץ דפק לך תמהיל בלי להקשיב לכל התמונה והצרכים ובלי להסביר את המשמעות זה בעיה
אם הוא הסביר והקשיב והבנתם שזה מה שנכון לעשות הפורום הוא לא המקום לשנות החלטות שתלויים בכ"כ הרבה משתנים

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך אפשר לקבל ממשרד השיכון אישור לבצע היפוך לווים הזוכה במחיר למשתכן שלא אישרו לו משכנתא

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
איך אפשר לקבל ממשרד השיכון אישור לבצע היפוך לווים הזוכה במחיר למשתכן שלא אישרו לו משכנתא
לטריא יש פיתרון מיוחד עבור מסורבי משכנתא בבנקים, עם אפשרות מימון של עד 70% אחרי הורדת הקנס של 450k.
ייתכן וזה ייתן לכם מענה גם ללא הפרוצדורה של היפוך לווים - דבר מורכב במשתכן.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...