כללי חוות דעת - אתר

• פותח הנושא Deena
  • פורסם בתאריך

Deena

משתמש פעיל
טוב, אולי זו לא ממש חוות דעת גרפית אבל בכל אופן כל כך הרבה פעמים נעזרתי בכם ויש כאן מוחות מצוינים, אז הנה:

אנחנו עובדים זה זמן רב על אתר חזק ביותר (אם מותר לנחתום להעיד) שמיועד לחוצניקים (בעיקר אמריקאים אבל לא רק) המתעניינים בארץ. אם זה תיירים, אנשים שרוצים להשקיע כאן, לעשות עליה, או סתם רוצים להרגיש קשר לארץ. האתר הזה הוא באמת לא "עוד אתר" סתם. הושקע בו סכום עצום של כסף והמון המון עבודה. הוא צריך להיראות מיד עם הפתיחה כאתר שבאמת יש בו הכל. לא רק מדריך טלפונים, אלא ממש כל מה שרוצים לדעת. יש שם כמובן מדריך, בעיקר, אבל עם חיפוש חכם (לדוגמא: תייר יכול לחפש 1. טיול 2. בצפון 3. שמיועד לילדים קטנים - והאתר יביא לו את כל האפשרויות). החיפוש הזה עוד לא לגמרי הושלם. אנחנו מתכננים גם WIZARD שיוביל את הגולש בצורה קלה יותר בחיפוש על ידי שאלות ממוקדות שהגולש יענה עליהם (איפה אתה מעדיף לטייל? צפון, דרום, לא אכפת לי. לאיזה גיל מיועד הטיול? וכו'). כמובן שיש גם אפשרות של חוות דעת. כמו"כ תחת כל תחום יש (יהיו..) כתבות בנושא. לדוגמא: בנדל"ן יהיו כמה כתבות על נדל"ן בארץ, איך זה שונה מחו"ל, מה צריך לדעת, וכו'.

יש גם אפשרויות נוספות כמו מזג אויר, המרת מט"ח (ועוד מעט: המרות נוספות כמו מעלות F למעלות C המקובלות בארץ, והמרות של אינצ'ים לסנטימטרים וכו' - בצורה שהגולש יכניס את המספר ויקבל תוצאה), תמונת השבוע, חדשות, מצלמת הכותל ועוד.

אז נכון שעוד לא ממש גמרנוא ת האתר (לכן אני עוד מתייעצת. אח"כ זה יהיה קצת מאוחר מידי), אבל מה שרציתי לשאול אתכם: חשוב לנו שהאתר יראה כבר בפתיחתו כאתר רציני אך נעים לשימוש, "חביב" כמו שהאמריקאים אוהבים (והישראלים חושבים לילדותי - כל אחד וטעמו..), וCOMPREHENSIVE - אתר שיש בו הכל. חשוב לנו מאד שיראו שזה באמת אתר שכדאי לחזור אליו שוב ושוב לכל מה שצריכים.

חשבתי גם להוסיף עוד גימיקים כדי לעשות את האתר "כיף" כמו עוד חדשות בדף הבית, תחרות תמונות או משהו כזה - רעיונות נוספים יתקבלו בברכה!

אני מצרפת כאן 2 דברים: את הלינק לאתר כפי שהוא כעת וכן למטה כאן (גם עבור הנתיבים) את המראה החדש שלו שעוד לא עודכן, שהוא קצת "מושך" יותר.

www.israelataclick.com

אודה לכם מאד אם תסכימו לתרום לי כמה דקות מזמנכם היקר, כי דעתכם חשובה לנו מאד
תודה!!

קבצים מצורפים

• site modified_May4 copy.jpg
    KB 198.6 · צפיות: 14

riki

משתמש צעיר
האתר מעוצב בצבעים ובטעם טוב.
אולי כדאי להחליף את הגופן בכדי שיהיה יותר נעים לעין (לגופן יותר חלק)
וכן בדף הבית את הלשוניות לעשות אותם ככפתורים ז"א כשעוברים עליהם עם העכבר שישנו צבע או משהו בסגנון.
וכו בפלאש העליון (קוגל..כשר..גמ"ח וכו') האפקט של השתיים הראשונים לא שווים לבאים אח"כ.

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האתר ממש יפה.
מפריע לי שיש כאן מספר סגנונות, וכן הלשוניות לא מספיק ...
בכל אופן זה נראה לי אתר ממש מושך ושיהיה לכם בהצלחה

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אתר חמוד, נראה שהשקעתם זמן ויזע...
אהבתי את הבאנר העליון (אבל לא את הכפתורים שמעליו, שלא קשורים כ"כ)
צבעים משלימים, הנותנים תחושה נוחה

כמה הערות

-אתר עמוס (אין מה לעשות, נכון?)
-הלשוניות צריכות יותר לקפוץ, או להיות מוארות כאשר מרחפים עליהן, כי כמעט אין הבדל בין לשונית מודגשת, לכאלה שלא.

תצליחו

CU

משתמש חדש
קודם כל הרעיון של אתר כזה הוא מדהים, מבוקש, ירוץ, אם יהיו קישורים ופרסומות אז ההצלחה שלכם מובטחת, החוצניקים לא זזים בלי להקליק....
ולעיצוב - זה בהחלט יפה ומושך, אני אישית אוהבת יותר קו נקי ומודרני אבל יכול להיות שלקהל היעד של האתר זה מתאים יותר.

עלו והצליחו!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הצבעים מהממים. הגופן אכן לא משהו אבל שילוב הצבעים ממש ממש יפה.

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האתר מקסים!
נח, אסטתי וריבוי האפשרויות עשוי בצורה מאד לא עמוסה לעין.
רק בכרטסת הכתומה יש קצת עומס למעלה, כדאי לנקות ולאוורר- להוריד את הרקע של הסמלים (בלי הריבוע). ואם מאד חשוב לכם שהם יהיו תחומים אפשר עם מסגרת דקה בלבד-ללא רקע.

esti1

משתמש צעיר
יפה מאוד, צבעים משגעים וחיים.
עמוס אך מסודר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה