חוות דעתכם הכנה

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
משום מה לא הולך לי עם דמויות בציור חופשי ופשוט יותר מהסגנון שראיתם כבר שציירתי. מוזר, לא? אני חושבת שזה ממש גרוע ואשמח לקבל הערותיכם לגבי הציור המצורף. ותגידו תאמת, אפשר להראות כזה דבר ללקוח שמצפה לרמה גבוהה?

קבצים מצורפים

• yld.jpg
    KB 94.5 · צפיות: 9

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שלום וברכה,
קודם כל אל תחמירי עם עצמך, זה לא גרוע. הקו הוא הקו שלך ואין שום טעם להשוות אותו ביחס לקו אחר, כך שאין כאן טוב או רע. מה שכן, הצד הימני (שלו) של הפנים לא נכון כל כך. העין גבוהה טיפה וכך גם עצם הלחי. הצביעה כרגיל מצויינת. ברכה והצלחה בכל! :)

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לדעתי הציור ממש יפה. יפה מאד. באמת חופשי יותר וקו קליל וזורם. הצביעה גם היא זורמת ויפה.
ספציפית לציור זה יש בעיה קטנה בפנים האף משום מה משוך מאד למעלה ולשמאל. ניסיתי להעיז ולשנות זאת (בכלל לא מדויק, רק להמחשה) ע''י פילטר הנזילות - liquify.
תצליחי! כל ציוריך יוצאים מן הכלל!!!

קבצים מצורפים

• Liquify.jpg
    KB 35.6 · צפיות: 8

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
איך עכשיו?

תודה על התגובות המהירות! ניסיתי לשפר בהתאם להערותיכם. יותר טוב?
חשוב לי לשמוע את דעתכם, האם זה מספיק מקצועי? או שאני צריכה קודם להשתפשף יותר? אני לא רוצה להוציא דברים לא מושלמים. תודה!

קבצים מצורפים

• yld.jpg
    KB 94.1 · צפיות: 7

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה שינית?

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
קצת את האף ואת העין והלחי הימנית שלו, כפי שאמר קודמך. לא טוב?

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
קצת את האף ואת העין והלחי הימנית שלו, כפי שאמר קודמך. לא טוב?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הציור נחמד. הייתי משפרת קצת בכיוון של הקווים שיהיה באמת יותר קליל כמו שהשארת בפה קו פתוח. חשוב לדעתי להשאיר גם בעיניים קו פתוח לי זה חסר, חוץ מזה הייתי יותר משקיעה בקו שיהיה רגיש כלומר דק במקומות המוארים ועבה יותר במקומות הכהים אם תשימי לב המשולש של הלחי כלומר המקום הכי בולט צריך להיות דק מאד כמעט ומחוק. מקווה שהובנתי, יש לי עוד מה להוסיף אם זה מענין אותך..

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה, מירי. אשמח לשמוע עוד!

רונצ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה, מירי. אשמח לשמוע עוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה