כללי = = חוויית למידה בפרוג = =

• פותח הנושא NG
  • פורסם בתאריך

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כבוגר פרוג, התגעגעתי למקום בו למדתי וקפצתי היום לביקור. חיים, בחיוכו הידוע קיבל אותי בברכה, וערך לי סיור קטן, הייתי בהלם, פשוט לא הכרתי את המקום בו למדתי אך לפני תקופה.

הם ניצלו את ההפוגה בימי חג החנוכה, וכתוצאה מהביקוש הרב, עשו מתיחת פנים רצינית למכללה, במסגרת ההרחבה נוספה כיתת מחשבים חדשה + חדר הרצאות ללימודי עיצוב צילום וכו' עם ציוד מתקדם, והכל כמובן עוצב בקפידה ובחן כמיטב המסורת לנוחיות ולרווחת התלמידים

יתכן ויהיו כאלה שיקראו את הנאמר לעיל ויגידו "עוד סוג של פרסומת" אך אני מוכן לספוג זאת על כל אחד שיגיע למקום שיהיה בבחינת "הציץ ונפגע", אני חותם לכם אישית כי הקסם המיוחד של המקום (לא רק של השיפוצים) ישבה גם אתכם, אז זהירות לפני שאתם הולכים, כין אין סיכוי שתצאו משם בלי להרשם לאחד המסלולים הנבחרים שיוצאים לדרך:).

כאן המקום לאחל מזל טוב לפרוגיסטים לבית דיקמן
עשו חייל והמשיכו להשקיע את הנשמה שלכם בהצלחתם של התלמידים, ושההשקעה הרבה תחזור אליכם כבומרנג עד שיבלו שפתותיכם מלומר די.

קבצים מצורפים

• P.jpg
    KB 85.3 · צפיות: 9

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ראיתי היום את הפרסום למסלול ציו ואיור דיגיטלי ומאוד מאוד התלהבתי מהרעיון, נשמח אם אפשר להעלות שכולם יהנו!

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ממש מתגעגע, ומגרה אותי לבוא לראות, לא אכפת לי להיות 'הציץ ונפגע', אני מוכן להרשם עכשיו, רק שיהיה כבר מרצה שמתאים (לכל הדרישות של חיים דיקמן :))...................

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יצויין כי בעברי לא זכורים לי הרבה בתי ספר שלמדתי בהם וכל כך התגעגעתי אליהם כשסיימתי

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
למה, אתה לא מתגעגע לחיידר ? :p

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא,הוא מתגעגע לישיבה...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בגיל שלו עוד הרביצו בחיידר, להתגעגע לשם???

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
יפה יפה!

באמת מגרה לבוא להרשם לקורס!

אם היה לי תקציב של 7-9000 ש"ח אולי גם הייתי נרשם... הבעיה הידועה שלי היא - כסף מנלן? :( :confused:

malyan

משתמש רשום
אם בגעגועים עסקינן, אני בסיפור.

באמת שווה לחקור, מה יש למקום הזה, שלאחר כ"כ הרבה זמן שעבר מאז סיימתי את לימודיי במקום, כולי נתקף געגועים עזים כל אימת שאני נזכר בזה.

המתיקות, האווירה החמימה, ההרגשה של "משפחה" לצד ההדגשה על המקצועיות המדהימה, זהו סוד ההצלחה.

החקירה תעמיק, לו תחשבו שכותב שורות אלו היה "התלמיד הגרוע" בשיעור, כזה ששיעורי בית היו משהו נוסטלגי של האחיות בבית, והקשבה לשיעור היתה בגדר אופציה בלבד ;)...

כל הכבוד לכם, פרוג.
בל"נ אקפוץ לביקור ממלכתי... הכינו את השטיחים...

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
רוצים שאני יגרה אותכם? אני גר שתי דקות מפרוג ונראה לי שאני תלמיד פרוג שגר הכי קרוב לפרוג וכל פעם שאני נתקף געגועים אני פשוט קופץ לבקר וכל פעם נהנה מחדש, הייתי שם בשבוע שעבר ונפעמתי מהחידושים והשינויים לטובה המקום פשוט משרה אוירה טובה לתלמידים, מזל טוב לפרוג על ההרחבה ובהצלחה בקורסים.

יעל.ו.

משתמש רשום
נכתב ע"י גרף;693827:
יפה יפה!

אם היה לי תקציב של 7-9000 ש"ח אולי גם הייתי נרשם... הבעיה הידועה שלי היא - כסף מנלן? :( :confused:

מצטרפת למשאלה..;)

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י גרף;693827:
יפה יפה!

מניסיון, שווה כל שקל,
כבר מזמן כיסיתי את הלימודים...
אמנם זה היה רק חלק מקורס, אבל תוספת של קורס קודם במקום אחר, כך שיצאתי כמעט עם הסכום המלא של פרוג,

שווה כל שקל.

369369

משתמש צעיר
נכתב ע"י גולד;693887:
מניסיון, שווה כל שקל,
כבר מזמן כיסיתי את הלימודים...
אמנם זה היה רק חלק מקורס, אבל תוספת של קורס קודם במקום אחר, כך שיצאתי כמעט עם הסכום המלא של פרוג,

שווה כל שקל.

יודע מי זה גרף?
הוא לא צריך קורס.

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
:D

מה קרה לכם?

למה אני לא צריך קורס?
חסר קורסים בפרוג בתחומים שעוד לא נגעתי בהם? כמו תלת מימד, צילום, פרסום ושיווק, תמיד אפשר להתקדם עוד ועוד!

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
נגעתי ואני אוהב צילום, אבל לא למדתי מסודר וחסרים לי מושגי יסוד בצילום. נגעתי גם בפרסום. התכוונתי שלא התמקצעתי בתחומים הנ"ל.

id24

משתמש רשום
עיצוב גרפי
קצת פפארצ'י

גם אני קפצתי לבקר שם..
שינו את המקום לגמרי.
שיהיה המון בהצלחה!!

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.3 MB · צפיות: 17
  • 3.jpg
    1.4 MB · צפיות: 8
  • 2.jpg
    1.4 MB · צפיות: 11

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
WALLA
אני לא מצליח לזהות כלום!
מעניין לבוא לראות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה