מטבח חו''ד לתכנית מטבח

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
על פניו נראה שיש מספיק ארונות ומגירות.
אבל, מציעה לשבת מול ארונות המטבח שאתם משתמשים בו כיום, עם דף ועט. ולעבור ארון ארון ולרשום את תכולתו. אח"כ לשבת עם התוכנית המוצעת ולשבץ את התכולה במטבח החדש. כך תדעו שאכן יש מקום לכל חפץ במטבח.
זו הבקשה שלי ,אגב, מהלקוחות שלי. תנו לי רשימה של תכולת המטבח שלכם.
תחשבו גם על מקום לפח אשפה, סלי ירקות ועוד.
ואני מציעה גם לחשוב קצת מעבר, היום אתם עם 3 קטנים- מה יהיה הלאה, יספק אתכם אותו גודל של מטבח?
לא תרצו בעתיד עוד תנור לבשרי? (גם אני שנים... הייתי ללא תנור בשרי, אבל כשעשיתי מטבח חדש כמובן הוספתי את זה) הילדים יגדלו, לא ירצו או שאתם תרצו שיעזרו במטבח? 90 ס"מ לשיש בשרי זה מינימלי מאד (הסתדרתי עם קצת פחות מזה שנים, אבל היה קשה והיה צריך תימרונים להסתדר)

1Yakov669

משתמש רשום
הבנתי. באמת דילמה...

וזאת גישה בהחלט נכונה. ממליצה גם!
ויש מצב אולי כן כדאי לכם לפנות לעוד חוות דעת ממעצבת שיש לה יותר הבנה בצרכים שלכם.
כי המטבח בהחלט יכול להיות מתוכנן יותר טוב.
מעיון בהודעות עולה כי עיקר הבעיה זה הכיורים הקטנים ומשטחי העבודה.
ההצעה להעביר כיור לאי דורשת שינוי תשתית, מה גם שנראה לי פחות נעים לשתות קפה ליד כיור, וכן אין מקום לייבוש כלים מלבד על השיש...
חשבנו אולי להאריך את האי ולהעביר את הכיריים לאי ליד החלון.
זה אכן פחות פרקטי לעבוד כך, ושוב, גם זה פחות אסתטי, אך נרויח 2 כיורים בגדול מלא ועוד 30 ס"מ לכל צד בשני צדי הכיור. אולי אינדוקציה זה יהיה יותר הגיוני למקם שם.

השאלה האם צורת עבודה כזו שהכיריים בצד השני היא נוראית, או שווה להקריב עבור הייתרונות שצויינו?

אסתי פרקוביץ

אסתי פרקוביץ מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ההצעה להעביר כיור לאי דורשת שינוי תשתית, מה גם שנראה לי פחות נעים לשתות קפה ליד כיור, וכן אין מקום לייבוש כלים מלבד על השיש...
זה אכן פחות פרקטי לעבוד כך, ושוב, גם זה פחות אסתטי, אך נרויח 2 כיורים בגדול מלא ועוד 30 ס"מ לכל צד בשני צדי הכיור. אולי אינדוקציה זה יהיה יותר הגיוני למקם שם.

השאלה האם צורת עבודה כזו שהכיריים בצד השני היא נוראית, או שווה להקריב עבור הייתרונות שצויינו?
לא נוראי בכלל. יכול להיות רעיון ממש טוב!
וכן, הייתי עושה אינדוקציה.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בהחלט אפשרי שם אינדוקציה. קחי רק בחשבון להיזהר לא לטפטף על הריצפה היפה עם כל גזר ותפוח-אדמה ששטפת בדרך לסיר....

רעכי שארף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הכיריים באזור האוכל עם ילדים קטנים, תצטרכו לעשות אי ממש רחב ע"מ שהם לא יוכלו לגעת בסירים החמים
אם נעשה 2 כיורים נפרדים, ידוע לך האם אפשר לשים 2 ברזים על נקודה אחת?
אינסטלטור מקצועי יוכל גם לפצל את הנקודות ל-2, לא נראה לי שיש מניעה לשים שם שני כיורים

1Yakov669

משתמש רשום
בהחלט אפשרי שם אינדוקציה. קחי רק בחשבון להיזהר לא לטפטף על הריצפה היפה עם כל גזר ותפוח-אדמה ששטפת בדרך לסיר....

מנסים למצוא את הכי טוב מבין ברירות.
זה בהחלט חיסרון אך כנראה קטן יותר מאשר משטחים קטנים וכיורים מיני..

רעכי שארף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אופציה נוספת שאפשר לעשות בשביל שיהיה ארון למכשירים הכבדים (מיקסר, מעבד מזון וכו), וגם לחבר את האזור לסלון, היא לשים בתחילת האי ארון גבוה שבצד הפונ ה לסלון יהיה ויטרינה ולכיוון האי יהיה תריס, מצו"ב שרטוט, בהצלחה!
Screenshot_20230528_002449_Samsung Notes.jpg

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אופציה נוספת שאפשר לעשות בשביל שיהיה ארון למכשירים הכבדים (מיקסר, מעבד מזון וכו), וגם לחבר את האזור לסלון, היא לשים בתחילת האי ארון גבוה שבצד הפונ ה לסלון יהיה ויטרינה ולכיוון האי יהיה תריס, מצו"ב שרטוט, בהצלחה!
רעיון מקסים. כדאי להדגיש שהאי הורחב כמו שכתבת קודם בעניין הילדים הקטנים והכיריים.

1Yakov669

משתמש רשום
אופציה נוספת שאפשר לעשות בשביל שיהיה ארון למכשירים הכבדים (מיקסר, מעבד מזון וכו), וגם לחבר את האזור לסלון, היא לשים בתחילת האי ארון גבוה שבצד הפונ ה לסלון יהיה ויטרינה ולכיוון האי יהיה תריס, מצו"ב שרטוט, בהצלחה!צפה בקובץ המצורף 1384401
מהמם!
והכיריים, היכן יהיו?

רעכי שארף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אישית הייתי מעדיפה כן לעשות בכניסה קיר של 160 ולשים את הכיריים על השיש הרגיל, ילדים מטפסים בקלות רבה מדי על השיש, במיוחד אם יש לידו כיסא, לא אוהבת לחיות בפחד מתמיד...
-כך הארון ליד האי הופך למזווה והארון ליד המקרר הוא תריס למכשירים כבדים
אבל אם לא, תמיד יש את האופציה של כיריים על האי כמו שכבר כתבו לפני
Screenshot_20230528_002449_Samsung Notes.jpg

1Yakov669

משתמש רשום
אני אישית הייתי מעדיפה כן לעשות בכניסה קיר של 160 ולשים את הכיריים על השיש הרגיל, ילדים מטפסים בקלות רבה מדי על השיש, במיוחד אם יש לידו כיסא, לא אוהבת לחיות בפחד מתמיד...
-כך הארון ליד האי הופך למזווה והארון ליד המקרר הוא תריס למכשירים כבדים
אבל אם לא, תמיד יש את האופציה של כיריים על האי כמו שכבר כתבו לפני צפה בקובץ המצורף 1384475
בסידור הזה, כמה מרחק צריך בן המקרר לשיש כדי שהדלת תוכל להיפתח כראוי?

1Yakov669

משתמש רשום
האם זה יהיה הגיוני לוותר על המזווה, כך נאריך את השיש ונפריד את הכיורים ובמקום מזווה נגדיל את האי ונוסיף מגירות במגירות?
או שהמזווה הוא מוצר ’חובה’ מבחינה שימושית?

אסתי פרקוביץ

אסתי פרקוביץ מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם זה יהיה הגיוני לוותר על המזווה, כך נאריך את השיש ונפריד את הכיורים ובמקום מזווה נגדיל את האי ונוסיף מגירות במגירות?
או שהמזווה הוא מוצר ’חובה’ מבחינה שימושית?
המלצה חד משמעית שלי-אל תוותרו על המזווה בשום אופן!

ash

משתמש צעיר

מניסיון אישי זה לא נוראי בכלל אפילו מאד מאד נוח .

גם אצלי הכיריים נמצאות על האי מול הכיור הבשרי , מה שהרווחתי משטח עבודה מטורף ליד הכיריים.

ash

משתמש צעיר
רק חייבת לציין שאצלי השולחן הוא משטח נפרד שצמוד לאי אבל נמוך יותר בגובה שולחן.

אז החשש מפני ילדים נמוך הרבה יותר.

ציפי טינקלרויט

בית פרקטי לחיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מניסיון אישי זה לא נוראי בכלל אפילו מאד מאד נוח .

גם אצלי הכיריים נמצאות על האי מול הכיור הבשרי , מה שהרווחתי משטח עבודה מטורף ליד הכיריים.
לא יוצר לך טפטופים על הריצפה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה