דרוש מידע חודש לפני פטירתו----הבחור החשוב ישראל צלר ז"ל------מרגש מאד!!!!!

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני חוזרת עכשיו מכנס בו סיפרו על מאחורי הקלעים:
בחודש אב לאחר שהרופאים הרימו ידיים תכננו לו שבועיים כיף, ליסוע לטייל לכייף ביניהם ההקלטה באולפן
אבל ביום שהוא יצא מבית החולים הוא נתקע בגדר והיה צריך לעבור ניתוח דחוף! והיה ברור שהלך השבועיים המתוכננים, לעולם לא, הוא פשוט היה חייב לטוס למיון, אבל באותם רגעים הוא אמר לאברך שדאג לו "עכשיו נוסעים לאולפן להקליט, עכשיו אני בטוח שהכל טוב, עכשיו אני חם!"
מדהים האמונה!
מצמרר!!!!

מייל

משתמש פעיל
למדתי איתו בישיבה בחור ממש נחמד אין בכלל את המילים לתאר את גדול השבר לחברים שלו בישיבת חיי משה כלנו בהלם כלנו מרגשים שאנחנו בחלום לא יכול ליהות ששרוליק לא איתנו השמחה שלו היה דבר אפי' האחרי שנודע לו המצב היה שרוליק אם אתושמחה אם אתו הניגנונים שהיה שר כל הזמן על פניו לא ראהו שהבחור עובר משהו [חוץ מהרשום החיצני היה צהוב] אי אפשר לשכוח היום ארשון ששרוליק חזר אחרי הידיעה שיש לי מה שיש לו כלנו רצינו לראות אתו האם הפסיק לשיר או לא אבל איך שנכנסתי להיכל הישיבה שמענו את הניגון שהוא שר בלימוד אוי יש הרבה מה להוסיף אבל כואב ממש כואב

מבריקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
72.png
72.png
72.png
72.png

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
חסום מישהו יכול להעלות לכאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה