דרוש מידע חד פעמי-הרעיונות לא נגמרים!

מצב
הנושא נעול.

קוקה קולה

משתמש מקצוען
1635415232599.jpeg

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
הבן שלי אמר לי -
לפסח תחלקו לעובדים חבילת כוסות חד פעמי,
אמרתי לו - התקציב עד 400 לעובד :)
לסכו"ם אין מס?
או שלזה לא מחפשים פתרונות,
כי זה ברור שיאכלו עם הידיים...

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כן, הנשים בפרט. עובדות משרה מלאה, עומדות בפקקים ומתעצלת לשטוף כלים. חבל שלא נוהגים עונש מוות באנשים נוראים כל כך
נו באמת, גם אני אישה ועובדת!

הכל ענין של סדרי עדיפויות!
ומי שמכיר בערך של שימוש בכלים רגילים לעומת חד פעמי לא מוותר על זה!
ערך זה לא רק הערך הסביבתי אקולוגי,אלא הערך החינוכי של שימוש במוצר פעם אחת ומיד לזרוק אותו, הזלזול בערך של דברים!

בהקשר של סדרי עדיפויות - בדיוק היום דברתי עם הגננת של הבת שלי אודות המכה השלישית, שלא משנה כמה אני מנקה - אחרי יום הכל חוזר לקדמותו. היא אמרה שאכן יש מוקד בגן של שתי ילדות….
היא ניסתה ללמד זכות על האמא - שהיא עובדת עד מאוחר והאבא אברך ויש הרבה ילדים - אבל לדעתי זה תירוץ! וזה סדרי עדיפויות! כמו שהאמא תתן לילדה אוכל כי היא מבינה שזה חובה, אם היא לא מרגישה שלנקות את הראש זה חובה היא לא עושה זאת!

גם בכלים חד פעמיים זה כך - ברור שיש מצבים שזה הכרחי ומקל אבל כדרך חיים? חבל!!

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
נו באמת, גם אני אישה ועובדת!

ומי שמכיר בערך של שימוש בכלים רגילים לעומת חד פעמי לא מוותר על זה!
ערך זה לא רק הערך הסביבתי אקולוגי,אלא הערך החינוכי של שימוש במוצר פעם אחת ומיד לזרוק אותו, הזלזול בערך של דברים!

בהקשר של סדרי עדיפויות - בדיוק היום דברתי עם הגננת של הבת שלי אודות המכה השלישית, שלא משנה כמה אני מנקה - אחרי יום הכל חוזר לקדמותו. היא אמרה שאכן יש מוקד בגן של שתי ילדות….
היא ניסתה ללמד זכות על האמא - שהיא עובדת עד מאוחר והאבא אברך ויש הרבה ילדים - אבל לדעתי זה תירוץ! וזה סדרי עדיפויות! כמו שהאמא תתן לילדה אוכל כי היא מבינה שזה חובה, אם היא לא מרגישה שלנקות את הראש זה חובה היא לא עושה זאת!

גם בכלים חד פעמיים זה כך - ברור שיש מצבים שזה הכרחי ומקל אבל כדרך חיים? חבל!!
בין אם אני מסכימה איתך ובין אם אני לא, לא מקובל עליי לקרא לנשות ישראל החרוצות "עצלניות". גם אם סדר העדיפויות שלהן שונה משלי או שלך.

לכל אחת סדרי עדיפות שונים.
אמא אחת תשקיע חצי שעה של אנרגיה וכח על שטיפת כלים.
ואחרת העדיפות שלה לשבת בחצי שעה הזו עם ילד שמתקשה לימודית או רגשית.
ואמא שלישית תשב עם הילדים למשחק לגו משותף.

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בין אם אני מסכימה איתך ובין אם אני לא, לא מקובל עליי לקרא לנשות ישראל החרוצות "עצלניות". גם אם סדר העדיפויות שלהן שונה משלי או שלך.
חלילה, הציטוט היה על דור עצלן, וכן, בהרבה מובנים (ואני מדברת עם הרבה אנשים) יש משהו עצל בדור שלנו

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לכל אחת סדרי עדיפות שונים.
אמא אחת תשקיע חצי שעה של אנרגיה וכח על שטיפת כלים.
ואחרת העדיפות שלה לשבת בחצי שעה הזו עם ילד שמתקשה לימודית או רגשית.
ואמא שלישית תשב עם הילדים למשחק לגו משותף.
מה שתגידי,
לכן אמרתי שיש מקרים וזמנים שהכרחי להשתמש בכלים חד פעמיים, אבל עצוב כשזה נהיה לדרך חיים :(

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה