חדר מחופה בעץ

חני 8457

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אשמח ליעוץ.
קניתי דירה שבה בחדר ההורים כל הקירות מחופים בעץ (רצועות עץ), בצבע עץ.
שאלתי היא, האם כדאי לי להשאיר את זה כך. כלומר מה היתרונות והחסרונות בזה.
(שמעתי פעם שזה מבודד מקור וחום, השאלה אם זה נכון, ואם זה שוה את זה).
כמו"כ אם אשאיר את העץ, מכיון שאני אישית ממש לא אוהבת את זה בצבע הזה, האם יש צבע אחר שמתאים לצבוע דבר כזה.
אשמח להמלצות בדחיפות, ואם יש למישהו תמונה של חדר כזה בצבעים שונים, אשמח.
תודה.
אגב, מדובר בחיפוי עץ פשוט, ולא במשהו מודרני.. והשאלה גם אם יש מה לעשות לשדרג את זה.

נערך לאחרונה ב:

cherry c

משתמש סופר מקצוען
את יכולה לצבוע את זה בכל צבע.
תתיעצי בכל טמבוריה מה מומלץ. (נראה לי פוליאור)
אפילו אם תצבעי בצבע לבן, זה עדין יתן אוירה חמימה משהו ויהיה נחמד.

האם כל הקיר מחופה או רק חצי?
אם רק חצי אז תצבעי את העץ בצבע שונה מהקיר.
את יכולה אותו צבע רק כמה טונים מעל הקיר, או אם את מתחברת ממש שונה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצטרף למה שכתבו מעליי, רק את הצבע עדיף לקנות במחסן עצים הייעוץ שמה יהיה יותר מקצועי ומתאים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה