חדר אמבטיה רטוב באופן קבוע..

תמרים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום וברכה,
אולי יהיו כאן רעיונות...
אני בדירה שכורה, ולא רוצה להשקיע בה יותר מידי, אע"פ שייתכן שנהיה כאן עוד שנים...
חדר האמבטיה שלי מוצף קבוע מהמקלחות של הילדים. ואז דורכים ונהיה שחור על הרצפה ואני מנגבת ושוב שלולית שהתנקזה (כנראה הרצפה לא הכי ישרה) וכל הזמן עקבות של נעליים או רטוב או שכבר התייבשו. בקיצור, הבנתם שאני לא משתלטת על התחזוק של המקום.

ההיגיון אומר לעשות מקלחון כזה גדול לאמבטיה, אבל זו השקעה גדולה מבחינתי לדירה שאינה שלי. והוילון - לא עוזר! גם "קר להם" במגע איתו, הוא זז, נופל, לא ממש הרמטי..
יש פתרון ביניים? בין וילון למקלחון? שימנע מהמים לגלוש לרצפה?
תזכו למצוות!

פ.נ

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
אולי יהיו כאן רעיונות...
אני בדירה שכורה, ולא רוצה להשקיע בה יותר מידי, אע"פ שייתכן שנהיה כאן עוד שנים...
חדר האמבטיה שלי מוצף קבוע מהמקלחות של הילדים. ואז דורכים ונהיה שחור על הרצפה ואני מנגבת ושוב שלולית שהתנקזה (כנראה הרצפה לא הכי ישרה) וכל הזמן עקבות של נעליים או רטוב או שכבר התייבשו. בקיצור, הבנתם שאני לא משתלטת על התחזוק של המקום.

ההיגיון אומר לעשות מקלחון כזה גדול לאמבטיה, אבל זו השקעה גדולה מבחינתי לדירה שאינה שלי. והוילון - לא עוזר! גם "קר להם" במגע איתו, הוא זז, נופל, לא ממש הרמטי..
יש פתרון ביניים? בין וילון למקלחון? שימנע מהמים לגלוש לרצפה?
תזכו למצוות!
תיתקעי בריצפה חתיכת פלסטיק כמו מגב וזה ימנע מהמים לברוח לריצפה בתוספת לוילון.....

למד מכל אדם

משתמש פעיל
לא הבנתי בדיוק את המצב,
בכל אופן כחצי פתרון אפשר להניח שטיח ביציאה מחדר האמבטיה לפחות שלא יהיו טביעות רגליים לכל הבית.

*זיווה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו הדבקנו כעין פס בולט שמונע מהמים לצאת מאזור המקלחון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה