דרוש מידע חברת מימוש זכויות- מי האמינה ביותר?

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
המרכז לאיתור זכויות, להבדיל מלמימוש. הם מפרסמים הרבה,
שמעתי ממישהו שנעזר בהם -אזור פתח תקווה, ובתיק מסובך הם הצליחו לו. אבל זה היה כבר מזמן,
שמעתי ממישהו אחר עם תיק קל ופשוט שעדיין נאבק על ערעורים כי החליט לעשות לבד.
המצב היום בגלל שהמון מנסים, ובגלל כאלו שלא לגמרי מגיע להם, שגם מי שבאמת מגיע לו צריך לעבוד קשה מאוד, ולבד כמעט לא מצליחים.
צריך לדעת שמי שעושה לא באמת הוא מזיק לאחרים

מטרות

משתמש פעיל
המרכז לאיתור זכויות, להבדיל מלמימוש. הם מפרסמים הרבה,
שמעתי ממישהו שנעזר בהם -אזור פתח תקווה, ובתיק מסובך הם הצליחו לו. אבל זה היה כבר מזמן,
שמעתי ממישהו אחר עם תיק קל ופשוט שעדיין נאבק על ערעורים כי החליט לעשות לבד.
המצב היום בגלל שהמון מנסים, ובגלל כאלו שלא לגמרי מגיע להם, שגם מי שבאמת מגיע לו צריך לעבוד קשה מאוד, ולבד כמעט לא מצליחים.
צריך לדעת שמי שעושה לא באמת הוא מזיק לאחרים
זה לא אותו אחד?

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
אני שילמתי לחברה... זכויות 5,000 דמי ביטול אחרי מכתב מאיים מעו'ד.
לא צריך להיבהל ממכת מעו"ד.
אבל אם הם רציניים באמת, כל מכתב אח"כ יכול להוסיף לתשלום הוצאות.

המרכז לאית-ור והחברה למ-ימו-ש זה לא אותו אחד. יש גם הבדלים במחיר, בזמינות וביעילות,
שניהם מפרסמים המון, השאלה אם זה מעיד על הצלחה ושפע. או על רדיפה אחר הלקוחות.

מטרות

משתמש פעיל
לא צריך להיבהל ממכת מעו"ד.
אבל אם הם רציניים באמת, כל מכתב אח"כ יכול להוסיף לתשלום הוצאות.

המרכז לאית-ור והחברה למ-ימו-ש זה לא אותו אחד. יש גם הבדלים במחיר, בזמינות וביעילות,
שניהם מפרסמים המון, השאלה אם זה מעיד על הצלחה ושפע. או על רדיפה אחר הלקוחות.
הבנתי שלמישוש יש חברה זהה בשם אחר

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
האם המכתב מעו"ד שאת הפעלת נגדם והגעתם למצב ששילמת על ביטול העסקה או עורך דין שלהם שתקף אותך ונאלצת לשלם בלית ברירה אם יש לך את המספר או מייל של העורך דין שלכם אני ישמח לקבל אני נפלתי אתם והם הורגים אותי כל הזמן אני מסביר להם ואף שילמתי להם חלק מהסכום אני חייב לשלוח להם נוסח מאיים של עורך דין ואם זה לא יעזור להפילע את העורך דין שטיפל בשבילכם בתיק זה יכול לעזור לי מאד תודה רבה מראש קובי ויעלי כהן

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
קיבלתי מכתב בדואר רשום מיהם ובעלי חשב שזה בטח איזה קניה בעלי אקספרס שממתין לאיסוף.
אמרתי לו שלא הזמנתי כלום....
אחרי איזה שבועיים ראיתי את המכתב של הדואר ואני רואה שהם שלחו לי מכתב בדואר רשום... .. בקיצור לא הלכתי לקחת.
אחרי עוד איזה שבוע קיבלתי מיהם שיחת טלפון מה קורה עם התשלום והם לא רוצים להתחיל איתי בהליכי גביה משמעותיים . בקיצור בעלי אמר לי הרגע תעביר להם ונתפטר מיהם.
תאמת שכל התקופה הזו הרגשתי ממש רע לענות לטלפונים לשיחות שלא הכרתי.
מעדיפה שלוות נפש ולא עוד 5000 בבנק.
בהצלחה ומלאא בשורות טובות

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
ואו בדיוק כמו אצלנו
מדהים
עברתי כעת על ההסכם שלהם ונחרדתי מהסעיפים שחתמנו עליהם הם מכוסים מכל הצדדים גם מהפן ההלכתי הם כיסו את עצמם אין הרבה מה לעשות עימם נסתי ליצור קשר עם עורך דין והוסבר לי שלאחר קריאת ההסכם המסכנה היא פשוטה ובעתיד בחיים לא לחתום על שום הסכם לפני שערוך דין עובר עלו כמובן בהסכמים פשוטים וברורים אין מה להסס לחתום אך בהסכמים ארוכים ומסובכים כמו זה ביעוץ עורך דין בלבד צריך לעדכן את הציבור כמה שיותר להיזהר התורה חסה על ממונם של ישראל מדובר בחברה מושחתת שפשוט מנצלת את התמימות של הציבור

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
כן גם אני חתמתי כי היינו בטוחים שמדובר בחברה אמינה ומוצלחת שבאה לעזור לציבור בכל אופן ההתכתבות טובה וטוב שנעקצנו למען עם ישראל שכל מי שרואה את ההתכתבויות הללו בעניין חברה זו ידע ונחסוך מעם ישראל מהציבור היקר הרבה כסף

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
דבר אחד עדיין לא הבנתי,
איך עדיין החברה הידועה מפרסמת כל שבוע בעיתונים בעמודים ראשיים???
למה לא החרימו אותם?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה