דרוש מידע חברת מימוש זכויות- מי האמינה ביותר?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
על החברה שהמלצתי אני גם יודע על מקרים כאלו - שהמליצו להגיש לבד - גם אצלי אני אומר ללקוחות במקרים מסוימים לטפל בעצמם כשזה נכון ופשוט

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אכתוב את כל התהליך שהיה אצלי....

הגעתי לפגישה אצל עו"ד תגר בעצמה,
נתתי לה את כל המידע הרפואי עלי,
היא שלחה אותי לכמה רופאים (הכל דרך קופת חולים בלבד - לא הרשתה לי ללכת לרופאים פרטיים - כי זה מחשיד לביטוח לאומי) לחוות דעת סיכומיים,
היא לבד הפנתה אותי לבדיקה נוספת שקשורה לנושא רפואי אחר - וכך נודע לי על משהו נוסף שלא הרגשתי עד אז - אבל זה מוסיף כמה אחוזים טובים...
באחד מהתורות שקבעו לי - זה היה זמן המתנה רב - הם בעצמם ניסו לזרז (רק בשבילי - אינני יכול לפרט) את התורות (ללא הצלחה...),
לפני הוועדה - הכינה אותי עו"ד חן אוחיון (?) על כל התהליך - הדריכה אותי מה לומר ובעיקר מה לא לומר (בגלל הביקורתיות והשיפוט של חברי הוועדה שמנסים למצוא על כל בעיה רפואית עילה שזה לא משפיע על הכושר לעבוד) - וכשנכשלתי ופלטתי מילה מיותרת בתוך הוועדה היא תיקנה אותי והתווכחה אתם שימחקו את זה מהפרוטוקול.... (כמובן בהסבר טוב על הטעות שלי...),
ואח"כ סיבוב שני בוועדה החוזרת,
והעו"ד השתתפה גם בשיחה הטלפונית עם נציגת השיקום,

הרחבתי בפירוט - כדי להדגיש כמה זה מועיל שיש עו"ד ביחד אתך בוועדה שיודעת בדיוק את מה שהם רוצים לשמוע ומה שהם צריכים לשמוע....
ממליצה מאד מניסיון.
אם לא פניתם והתיק פשוט יחסית כדאי ללכת לאהרן פרנקל.
אם כבר נדחיתם והתיק מורכב תגר זה משרד עו"ד מאד מנוסים והיחס מושלם!!!
וב"ה, התוצאות גם.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מבררת על מישהו פרטי בשם לנדוי מדימונה
מישהו שמע עליו?
כמה מקובל לקחת?
מה לשים לב באותיות הקטנות של החוזה?
מישהו יכול להסביר לי בפרוט את המשמעות של החוזה? לא רוצה ליפול בפח

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
יש את החברה המרכזית של הרב *****
אבל הם יקרים מבחינת אחוזים
אני אישית פניתי לחברה ל...... זכויות של הרב......
ולא נתנו לי בפועל שום עזרה ברופאים או אישור מרופאים על המסמכים וגם הגברת שכביכול טיפלה בתיק שלי לא הייתה זמינה במעט ובפעמים שכן הייתה זמינה נתנה שירות מינימלי בטלפון מה לא להגיד ומה לא הסבירה שמטעם החברה אסור לה לתת שום יעוץ במייל על אף שביקשנו כמה פעמים כי לא זכרנו את כל המלל ביקשנו שתשלך בכתב ולא הסכימה גם לא במייל בקשר לרופאים כמה פעמים נתקלנו בצורך דחוף של רופא או מאבחן מסוים וביקשנו להיעזר ברופאים של החברה וכמובן שלא היה להם מענה זה הפתיע אותנו מאד שאלנו את הגברת שליוותה אותנו והיא נתנה רשימה של אנשי מקצוע מוכרים לא מטעם החברה חזרה ואמרה שמטעם החברה אין לה אפשרות לעזור עם רופא שיראה את הילד או פסיכולוגית מטעם החברה שתראה את הילדה ותתין דוח התרשמות ומטעם הביטוח לאומי שלחו לנו שאם לא ניתן להם את המסמך המבוקש הם מבטלים את התביעה וכהל מחדש על אף שכבר היניו בוועדה
בסוף ובהתחלה ובאמצע את כל העבודה עשינו לבד לא עזרו בכלום ודורשים את המקסימום שהם רק יכולים
לא להתרשם מהתמונות של מנהל החברה שהולך לרבנים כי שיש לך טענה הם שולחים מכתב התרעה לעורך דין משפטי ולא לבית דין רבני הרי הם מתפארים בכך שהרבנים סומכים את ידיהם עליהם אך לבא לאותם רבנים לדון על קבלת השירות מהם הם לא מוכנים רק מדינה בית משפט עורך דין ערכאות בקיצור חברה ככל החברות להיזהר מהם אין הרבה מה לחשוש רק להתיעץ עם עורך דין והוא יתן לכם את הנתונים ומימילא את הכוח ידע זה כוח חוץ מזה נאדה

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
אני אישית פניתי לחברה ל...... זכויות של הרב......
ולא נתנו לי בפועל שום עזרה ברופאים או אישור מרופאים על המסמכים וגם הגברת שכביכול טיפלה בתיק שלי לא הייתה זמינה במעט ובפעמים שכן הייתה זמינה נתנה שירות מינימלי בטלפון מה לא להגיד ומה לא הסבירה שמטעם החברה אסור לה לתת שום יעוץ במייל על אף שביקשנו כמה פעמים כי לא זכרנו את כל המלל ביקשנו שתשלך בכתב ולא הסכימה גם לא במייל בקשר לרופאים כמה פעמים נתקלנו בצורך דחוף של רופא או מאבחן מסוים וביקשנו להיעזר ברופאים של החברה וכמובן שלא היה להם מענה זה הפתיע אותנו מאד שאלנו את הגברת שליוותה אותנו והיא נתנה רשימה של אנשי מקצוע מוכרים לא מטעם החברה חזרה ואמרה שמטעם החברה אין לה אפשרות לעזור עם רופא שיראה את הילד או פסיכולוגית מטעם החברה שתראה את הילדה ותתין דוח התרשמות ומטעם הביטוח לאומי שלחו לנו שאם לא ניתן להם את המסמך המבוקש הם מבטלים את התביעה וכהל מחדש על אף שכבר היניו בוועדה
בסוף ובהתחלה ובאמצע את כל העבודה עשינו לבד לא עזרו בכלום ודורשים את המקסימום שהם רק יכולים
לא להתרשם מהתמונות של מנהל החברה שהולך לרבנים כי שיש לך טענה הם שולחים מכתב התרעה לעורך דין משפטי ולא לבית דין רבני הרי הם מתפארים בכך שהרבנים סומכים את ידיהם עליהם אך לבא לאותם רבנים לדון על קבלת השירות מהם הם לא מוכנים רק מדינה בית משפט עורך דין ערכאות בקיצור חברה ככל החברות להיזהר מהם אין הרבה מה לחשוש רק להתיעץ עם עורך דין והוא יתן לכם את הנתונים ומימילא את הכוח ידע זה כוח חוץ מזה נאדה
אפשר גם דרך הקו של קרויזר ישראל מקל זכות אגודת ישראל זה שירות יותר טוב אפילו

!!Hello

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כן,
החברות של משרדי עו"ד,

אני אישית הגשתי תביעה דרך משרד עו"ד תגר - וב"ה תביעתי התקבלה (לאחר ערעור - יתכן שהייתי מתייאש בלעדיהם) - ולא דברתי (כמעט) כלום בוועדה,
הכל העו"ד טענה - ואני רק אישרתי,

מאוד נהניתי מהליווי שנתנו לי לאורך כל הדרך - וכן מהישרות שלהם:
הפניתי אליהם קרוב משפחה נוסף - ועוה"ד שרונה תגר אמרה לו שיגיש לבד - כי הוא יקבל לבד את הקצבה שמגיע לו - וחבל שיצטרך סתם לשלם...
(וכמובן שהיא צדקה בזה)

אפשר לקבל עוד מידע באישי - אם יש צורך
אנחנו הגשנו בקשה לגמלת ילד נכה, והיא נדחתה
הגשנו ערעור ואף תבענו את הביטוח לאומי דרך "סיוע משפטי" אך זה לא עזר
(מסביב אנשים שמטפלים בילדה אמרו לנו שאנחנו יכולים לקבל עליה קצבה אך כנראה לא ידענו על מה לשים את הדגש בפניה)
כרגע הפרטים קצת השתנו ואנחנו רוצים להגיש שנית
האם העו"ד הוא זה שמגיש את התביעה, אומר אילו מסמכים להגיש וכו'
או שאנחנו צריכים להגיש והוא מצטרף בהמשך?
ואם ידוע לכם כמה אחוזים הם לוקחים?

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
קראתי בתגובות כאן ונזכרתי שבעבר שמעתי עלו מאחד הגורמים בתחום שהמליץ עלו בחום אהרון ויס כמדומני שכך קוראים לו עובד דרך עריית בני ברק מקצועי ואמין כדאי לבדוק ולקרא שעיון את כל הנאמר כאן לגבו ולעבור על הנושא הזה כאן באתר לאט ובסבלנות בשביל לקבל אינדיקציה כללית על הנושא וחשיבה מורחבת

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
אני שילמתי לחברה... זכויות 5,000 דמי ביטול אחרי מכתב מאיים מעו'ד.
משהוא יודע מה ניתן לעשות אתם בהקשר הזה זה פשוט אוול שעל שיחת טלפון קצרצרה וכמה התכתבויות לא ברורות במייל לוקחים מאנשים את הכסף הגדול על הזכיות הבסיסיות שניתן לקבל גם כשפונים לבד
האם יש למישהו איזה מייל של רב גדול בבני ברק משפיע כמו הרב סילמן שהיה ניתן לשלוח לו את הנתונים ושייווכחו ויראו בענייהם את השקר שמשקרים אותם החברות הנ"ל

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
היתה פעם מישהי בפרוג שניסתה לעשות להם מלחמה וספגה מולם קשות וגם הנהלת פרוג ספגה לא פחות, והם נאלצו למחוק את כל מה שהעלתה.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המלחמה איתם די אבודה, אפילו תחקיר של איזה עיתונאית שרצתה לעלות עם זה לישראל היום, לא צלח, הציבור שלנו לא מוציא מה שיש לו.
הדרך היחידה להילחם בהם היא לפרסם את האלטרנטיבות מה שיותר בציבור.
נכוותי מהם כמה עמים (ביצוג מולם בבית הדין)
הם חזקים והחוזה שלהם מכסה מצבים הזויים לטובתם.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אנחנו הגשנו בקשה לגמלת ילד נכה, והיא נדחתה
הגשנו ערעור ואף תבענו את הביטוח לאומי דרך "סיוע משפטי" אך זה לא עזר
(מסביב אנשים שמטפלים בילדה אמרו לנו שאנחנו יכולים לקבל עליה קצבה אך כנראה לא ידענו על מה לשים את הדגש בפניה)
כרגע הפרטים קצת השתנו ואנחנו רוצים להגיש שנית
האם העו"ד הוא זה שמגיש את התביעה, אומר אילו מסמכים להגיש וכו'
או שאנחנו צריכים להגיש והוא מצטרף בהמשך?
ואם ידוע לכם כמה אחוזים הם לוקחים?
מול ביטוח לאומי - רק הם מטפלים - מה שנשאר לי - זה רק להופיע בוועדה (ורק העו''ד מדברת - אני עניתי רק על שאלות שהפנו אלי ספציפית),
רק לפני זה - הם הפנו אותי לבדיקות ולרופאים הרלוונטיים (והמסמכים העברתי לעו''ד).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה