חברת מטבחים ***** בירושלים

מצב
הנושא נעול.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי הבירורים שאני עשיתי - הם כן טובים
והם משתמשים בחומרים הכי איכותיים שיש
וחוץ מזה, בחשבון שלי ובנתונים שלי (!) יצא לי עדיף לשלם 18K על מטבח ענק ל5-7 שנים ואז לשפץ
מאשר 50K על מטבח לכל החיים ממותג שלוקח כסף רק על השם שלו, וגם זה רק על מטבח מינימלי (בדקתי, הלכתי לכמה וכמה מקומות, זה היה אחרי הרבה מחשבה והתייעצות)
שליש מחיר הם לוקחים?
אין מצב.
אציין אגב שפנו אלי כמה מנפגעי אביתר סתם דוגמה שציין לקוח אחד - כל המגירות 50 במקום 55 כמקובל (בנוסף לבעיות אחרות).

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שליש מחיר הם לוקחים?
לא, חצי מחיר
יצא לי 27K, אבל אני מקבלת זיכוי מהקבלן
ובחברה שהקבלן נותן, חברה ממותגת ומפורסמת, לא מקבלים זיכוי אלא הנחה ולכן יצא לי יותר מ40K

כמה מנפגעי אביתר
עד כדי כך??? מה עוד למשל?
בתור מה פנו אליך?

שינדי

משתמש פעיל
לא הבנתי,
את לא מבינה מכל הלייקים שפה...
מספיק אימוגי' אחד כדי להבין............

בהצלחה רבה

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא הבנתי,
את לא מבינה מכל הלייקים שפה...
מספיק אימוגי' אחד כדי להבין............
אני רואה 1-2 אנשים שמשמיצים את אביתר בכל מקום אפשרי.
בד"כ רק כשכועסים טורחים לפרסם את זה, מסתמא יש עוד עשרות ומאות אנשים שעשו אצלם ולא נמצאים פה או לא טרחו לכתוב, אני מנסה למצוא עוד כמה כאלה.

שינדי

משתמש פעיל
אז ככה
לכל מי ששאל ולא הבין בלי סיפור, קבלו את השתלשלות העניניים שלנו מאז ועד הלום...
הכל התחיל שפתחתי פה בפרוג אשכול לקבל המלצה על נגר למטבח, פנה אלי אחד הניק בהצעה פנטסטית,
הוא מארגן קבוצת רכישה ויכול להוזיל את העליות והחל במסע של שכנוע,
כי הרי כולם עושים על הלקוח מאות אחוזים וכולם גנבים וכולם נצלנים- ורק הוא מצא את מציאת המליון- חברת מטבחים ותיקה ומיוחד שמוכנה לבוא לעזרת הלקוח הקטן והעני שרוצה מטבח יוקרה ולעשות לו מטבח מושלםםם- במחיר הקרן
ועכשיו תשאלו- למה האמנתי...
צודקים- אין לי תשובה על כך....................
תכלס- שלחתנו בקשה להצעת מחיר וקיבלנו הצעת מחיר זולה בכ25K משאר המקומות,
התלבטנו מאד מה לעשות ובסוף החלטנו שניסע לנגריה לראות אם יש להם באמת עץ שם- וכך נוכל לבדוק את האמינות של המקום= טיפשים.....:(
הלכנו לשם ישבנו במפורט על התוכנית - החברה ניסה להחתים אותנו מיד, אמרנו שנחשוב ונהיה בקשר
לאחר מכן היה דין ודברים במלי לגבי מפרט מדויק תוך כדי הבנה שכל הפרטים הקטנים והיה ונסכם עליהם מראש, אכן יופיעו למעשה....
המזכירה שישבה איתנו התברר כבת של מנהל המקום- לא אדריכלית ולא מבינה כלום בעיצוב מטבחים רשמה הכל וטענה שהיא עומדת מאחורי כל מה שכתוב.
מעולה שלחה אלינו הצעת מחיר מעודכנת וביקשה מקדמה- שימו לב אנחנו לא חתומים על שום חוזה מסודר!!!!!!- רשלנות מספר 1.
עברו חודשיים והשטח היה מוכן למדידות- הגיע המודד ונדרשנו לשלם עוד כסף על מנת שהמטבח יוכל לרדת לייצור- שילמנו מייד מבסוטים שהנה המטבח מוכן- וכל החששות היו כלא נכונים.
לאחר מספר ימים הגיע טלפון מהאדריכלית של החברה שהיא רואה מספר ליקויים בתוכנית-
בוקרררררר טובבבבבבבבבב
אמרתי לה התוכניות לא השתנו והכל היה מפורט- מה נזכרתם-
לא, פשוט מי שישבה איתם לא מבינה כלום- עכשיו אני יושבת על הכל ומתמחרת שוב מחדש-
אז לכל מי ששאל מה הסיבה שהם כ"כ זולים- זה הסיבה
לאחר שהלקוח שילם 50%- הוא לא יוכל לבטל את העסקה ויהיה מחויב לשלם להם את המחיר המלא!!!

הלכנו לשבת עם האדריכלית והתברר-
שהם לא עושים מגירות מתחת לכיורים- זה לא מוצלח (אה, באמת?!)
קלפות אוונטוס- עולים עוד הרבהההה כסף- (אה, מה היה כתוב בתוכנית- קפלה של משחקי ילדים?!)
דופן למקרר- זה עד גובה מסויים- אם אתם צריכים יותר גבוה- תוסיפו כסף(ברור, הרי אנחנו רוצים מקרר משרדי...!!)
וגולת הכותרת- המזכירה התבלבלה ושכחה לתמחר 10 מטר של ארון רץ
סה"כ כל השינויים תוספת של 28K.

פה התחלנו לברר פתאום מה עומד מאחורי החברה הזו והתברר שזה שיטת העבודה שלהם, ומחכה לנו עוד הרבה עוגמת נפש עד ההתקנה,
ניסינו לדבר עם העל הבית שיבטל את העסקה ונשאיר לו עד 15% אצלו והוא לא הסכים,
פנינו לעורך דין שפנה אליו - בעל הבית נבהל ואמר שהם רק ביקשו שנבוא לקראתם וגיע לפשרה בנוגע לתוספת כסף ואם זה לא חוקי אז הוא מוכן לספוג הכל- ואפילו להגיע להפסד העיקר שנהיה מרוצים........... ברור.
חתמנו לאדריכלית על התוכנית הורדה לייצור- ניסינו להיות זהירים ולבדוק שהכל מפורט- כמעט הצלחנו:(

למי שלא הספיק הסיפור עד פה ועדיין רוצה לעשות אצלם שיעבור לשורה הבאה
ההתקנה-
סוכם על התקנה בתאריך מסויים- בדקנו בלוח השנה- יצא יו"ט ראשון של סוכות- אמר בעל הבית לא נורא- נבוא מייד באסרו חג.....
במר יאושנו החלטנו לקוות לטוב,
באסרו חג היה חסר החזיתות, נדחה בכמה ימים אח"כ היה חסר הפרזול- נדחה בעוד כמה ימים וכו...
סוף סוף הגיע היום המיוחל- מהבוקר אנחנו בבית
לקראת 8.00 בערב- מגיע ההובלה- וכמעט ששחכנ וואת כל תלאותינו שראינו שהגיע ארונות עץ, בצבע שהזמנו ותואם את המידות הכתובות בתוכנית.
יום למחרת בא הנגר- ערבי אם שאלתם, אז מי שרוצה נגר ערבי שיילך אליו ישירות ויחסוך את התיווך באמצע- המלצה שלי!
הוא מתפאר שהוא עשה את המטבח לבד ובעל הבית אמר שרק הא יעשה זאת- יופי!!
תתחיל לעבוד כבר...
יום שלם היה - עבד קשה ממש , לבד!
הרכיב את קיר הארונות- יצא טיפה עקום- ברור שהריצוף אשם- ואם בדקנו שהריצוף ישר- אז בקיר עקום וכו...- אמרנו לא נורא העיקר יש קיר ארונות, נסדר עם הקבלן אח"כ...
הגיע לידיות טאצ'- סוכם בהצעת מחיר עם המזכירה בבירור- וגם כתוב!!- מרגש את אגדדד- לא כתוב בתוכנית שחתמתם של האדריכלית, מחליטים לשתוק העיקר שימשיך להרכיב.....
מרכיב את הארונות למטה- היה אמור להגיע מעטפת לאי כדי להחזיק את השיש- זה היה תוספת של המזכירה ומתומחר בהצעת מחיר כדי שנוכל לעשות שיש בגובה שולחן- לא הגיע- לא כתוב בתוכנית שחתמתם עם האדריכלית!!
החלטנו לא לריב העיקר שימשיך להתקין ונעשה שולחן בגובה של אי..
כשהגיע לארונות למעלה- קלפות אוונטוס- למי שזוכר מהתמחור- ועשה חורים לצירים בכל היחידות התברר שהוא לא יודע להרכיב את הצירים האלו!!!! ובעצם פצע את כל הדפנו של הארונות האלו -
את הקללות והצרחות אנחנו משאירים לכם לדמיין- נס שזה היה 11.00 בלילה והשכנים כנראה ישנו טוב, כי זה היה צעקות בערבית!!
לקחו הכל למפעל לתקן את מה שהוא עשה
חזר אחרי כמה ימים- עם טלאים - איפה שהיה חור חיברו פלטה נוספת- זה נראה כמעט פסיפס- מתקין שוב את הארונות - לבד! יוצא קצת עקום- לא נורא- הרי אמרנו שהתקרה עקומה- לא?!
הפעם היה חכם - מנסה להתקין את הצירים על יחידה אחת - ולאאאא מצליחחחחח
הפעם הצעקות היו בשעה 8.00 בערב- מיד הכנים מתקשרים שלאול אם אנחנו חיים- והמשטרה שהוזמנה חייבה אותו לעזוב.........
יש לציין שהוא כלל לא צעק עלינו אלא על בעל הבית שלו שחייב אותו להתקין צירים שהוא לא יודע איך להתקין אותם, ביקשנו מתקינים מורשים הרי, אז ביקשתם...
תאמת אנחנו ממש ריחמו עליו......
עזב הכל באמצע- ושאנחנו בוחנים שוב את הארונות ומברר האבל הגדול- חלוקת הפנים אינה נכונה כלל!!!!!!!!!!
פותחים תוכניות בהסטריה ורואים שהאדריכלית מטם החברה לא עשתה חלוקת פנים כלל- והתוצאה שונה לחלוטין מהתוכנית של האדריכלית שלנו
פנינו לאדריכלית בתחנונים שתעזור לנו- במפתיע הסכימה ושלחה למפעל את החלוקה הנכונה
בדקנו בשאר הארונות וחסר 5 מדפים שלא הגיעו .............

בינתיים הגיעו השיש והכיורים- לא הזמנו דרכם...- יצא מהמם ב"ה אבל באים להתקין ברזים ואי אפשר....
אין מקום במגירה למגרעת לסיפון- נכון מצחיקקק?

שוב מתקשרים שוב בודקים שוב רואים שלא עשו את המכירה בצורה הנכונה- שוב מדברים שוב מתווכחים וחוזר חלילה
היום היה אמור להגיע הארונות העליונים המתוקנים כולל הצירים של הקלפות- אני ביום חופש בגלל זה, מדמיינת את המטבח המושלם,
לא הגיעו
התקשרנו לשאול איפה הם- אה, אמרתם שיש בעיה עם המגירות אז חבל לבוא פעמיםםם
מה זה קשור- שאלנו , אתם צריכים לבוא לר-א-ו-ת איפה הטעות
וחוצמזה מה זה לבוא פעמיים- ההתקנה לא הסתיימה אפילו פעם אחת-= המטבח לא בשימוש,
צריך לבוא לעשות חור במקום הכיריים, צריך להתקין את הידיות, צריך להתקין את המדיח האינטגרלי וכו
זה יום עבודה!
אז צריך-----

בשיחת טלפון הבאה, הנגר כבר בכלל לא מרגיש טוב

פה העצבים שלי נגמרו!!
והתיישבתי לכתוב
אז מי שלא הבין רמזים, בא תשמע את כל הסיפור ואת סופו שלא נגמר.......
יבוא אנשים ויגידו בסוף יצאת במטבח מאד זול- אבל זה לא שוה
לא את העצבים , לא את הביטול תורה ועבודה, לא את החוסר תפקוד של הבית- חד משמעית לא!!!

תתפללו עלינו שנצא מזה,
והמלצה שלי ברחמים- קחו כל המלצה של אנשים בעירבון מוגבל ותאמינו לנטיית לב שלכם...

בהצלחה רבה לכולנו

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז ככה
לכל מי ששאל ולא הבין בלי סיפור, קבלו את השתלשלות העניניים שלנו מאז ועד הלום...
הכל התחיל שפתחתי פה בפרוג אשכול לקבל המלצה על נגר למטבח, פנה אלי אחד הניק בהצעה פנטסטית,
הוא מארגן קבוצת רכישה ויכול להוזיל את העליות והחל במסע של שכנוע,
כי הרי כולם עושים על הלקוח מאות אחוזים וכולם גנבים וכולם נצלנים- ורק הוא מצא את מציאת המליון- חברת מטבחים ותיקה ומיוחד שמוכנה לבוא לעזרת הלקוח הקטן והעני שרוצה מטבח יוקרה ולעשות לו מטבח מושלםםם- במחיר הקרן
ועכשיו תשאלו- למה האמנתי...
צודקים- אין לי תשובה על כך....................
תכלס- שלחתנו בקשה להצעת מחיר וקיבלנו הצעת מחיר זולה בכ25K משאר המקומות,
התלבטנו מאד מה לעשות ובסוף החלטנו שניסע לנגריה לראות אם יש להם באמת עץ שם- וכך נוכל לבדוק את האמינות של המקום= טיפשים.....:(
הלכנו לשם ישבנו במפורט על התוכנית - החברה ניסה להחתים אותנו מיד, אמרנו שנחשוב ונהיה בקשר
לאחר מכן היה דין ודברים במלי לגבי מפרט מדויק תוך כדי הבנה שכל הפרטים הקטנים והיה ונסכם עליהם מראש, אכן יופיעו למעשה....
המזכירה שישבה איתנו התברר כבת של מנהל המקום- לא אדריכלית ולא מבינה כלום בעיצוב מטבחים רשמה הכל וטענה שהיא עומדת מאחורי כל מה שכתוב.
מעולה שלחה אלינו הצעת מחיר מעודכנת וביקשה מקדמה- שימו לב אנחנו לא חתומים על שום חוזה מסודר!!!!!!- רשלנות מספר 1.
עברו חודשיים והשטח היה מוכן למדידות- הגיע המודד ונדרשנו לשלם עוד כסף על מנת שהמטבח יוכל לרדת לייצור- שילמנו מייד מבסוטים שהנה המטבח מוכן- וכל החששות היו כלא נכונים.
לאחר מספר ימים הגיע טלפון מהאדריכלית של החברה שהיא רואה מספר ליקויים בתוכנית-
בוקרררררר טובבבבבבבבבב
אמרתי לה התוכניות לא השתנו והכל היה מפורט- מה נזכרתם-
לא, פשוט מי שישבה איתם לא מבינה כלום- עכשיו אני יושבת על הכל ומתמחרת שוב מחדש-
אז לכל מי ששאל מה הסיבה שהם כ"כ זולים- זה הסיבה
לאחר שהלקוח שילם 50%- הוא לא יוכל לבטל את העסקה ויהיה מחויב לשלם להם את המחיר המלא!!!

הלכנו לשבת עם האדריכלית והתברר-
שהם לא עושים מגירות מתחת לכיורים- זה לא מוצלח (אה, באמת?!)
קלפות אוונטוס- עולים עוד הרבהההה כסף- (אה, מה היה כתוב בתוכנית- קפלה של משחקי ילדים?!)
דופן למקרר- זה עד גובה מסויים- אם אתם צריכים יותר גבוה- תוסיפו כסף(ברור, הרי אנחנו רוצים מקרר משרדי...!!)
וגולת הכותרת- המזכירה התבלבלה ושכחה לתמחר 10 מטר של ארון רץ
סה"כ כל השינויים תוספת של 28K.

פה התחלנו לברר פתאום מה עומד מאחורי החברה הזו והתברר שזה שיטת העבודה שלהם, ומחכה לנו עוד הרבה עוגמת נפש עד ההתקנה,
ניסינו לדבר עם העל הבית שיבטל את העסקה ונשאיר לו עד 15% אצלו והוא לא הסכים,
פנינו לעורך דין שפנה אליו - בעל הבית נבהל ואמר שהם רק ביקשו שנבוא לקראתם וגיע לפשרה בנוגע לתוספת כסף ואם זה לא חוקי אז הוא מוכן לספוג הכל- ואפילו להגיע להפסד העיקר שנהיה מרוצים........... ברור.
חתמנו לאדריכלית על התוכנית הורדה לייצור- ניסינו להיות זהירים ולבדוק שהכל מפורט- כמעט הצלחנו:(

למי שלא הספיק הסיפור עד פה ועדיין רוצה לעשות אצלם שיעבור לשורה הבאה
ההתקנה-
סוכם על התקנה בתאריך מסויים- בדקנו בלוח השנה- יצא יו"ט ראשון של סוכות- אמר בעל הבית לא נורא- נבוא מייד באסרו חג.....
במר יאושנו החלטנו לקוות לטוב,
באסרו חג היה חסר החזיתות, נדחה בכמה ימים אח"כ היה חסר הפרזול- נדחה בעוד כמה ימים וכו...
סוף סוף הגיע היום המיוחל- מהבוקר אנחנו בבית
לקראת 8.00 בערב- מגיע ההובלה- וכמעט ששחכנ וואת כל תלאותינו שראינו שהגיע ארונות עץ, בצבע שהזמנו ותואם את המידות הכתובות בתוכנית.
יום למחרת בא הנגר- ערבי אם שאלתם, אז מי שרוצה נגר ערבי שיילך אליו ישירות ויחסוך את התיווך באמצע- המלצה שלי!
הוא מתפאר שהוא עשה את המטבח לבד ובעל הבית אמר שרק הא יעשה זאת- יופי!!
תתחיל לעבוד כבר...
יום שלם היה - עבד קשה ממש , לבד!
הרכיב את קיר הארונות- יצא טיפה עקום- ברור שהריצוף אשם- ואם בדקנו שהריצוף ישר- אז בקיר עקום וכו...- אמרנו לא נורא העיקר יש קיר ארונות, נסדר עם הקבלן אח"כ...
הגיע לידיות טאצ'- סוכם בהצעת מחיר עם המזכירה בבירור- וגם כתוב!!- מרגש את אגדדד- לא כתוב בתוכנית שחתמתם של האדריכלית, מחליטים לשתוק העיקר שימשיך להרכיב.....
מרכיב את הארונות למטה- היה אמור להגיע מעטפת לאי כדי להחזיק את השיש- זה היה תוספת של המזכירה ומתומחר בהצעת מחיר כדי שנוכל לעשות שיש בגובה שולחן- לא הגיע- לא כתוב בתוכנית שחתמתם עם האדריכלית!!
החלטנו לא לריב העיקר שימשיך להתקין ונעשה שולחן בגובה של אי..
כשהגיע לארונות למעלה- קלפות אוונטוס- למי שזוכר מהתמחור- ועשה חורים לצירים בכל היחידות התברר שהוא לא יודע להרכיב את הצירים האלו!!!! ובעצם פצע את כל הדפנו של הארונות האלו -
את הקללות והצרחות אנחנו משאירים לכם לדמיין- נס שזה היה 11.00 בלילה והשכנים כנראה ישנו טוב, כי זה היה צעקות בערבית!!
לקחו הכל למפעל לתקן את מה שהוא עשה
חזר אחרי כמה ימים- עם טלאים - איפה שהיה חור חיברו פלטה נוספת- זה נראה כמעט פסיפס- מתקין שוב את הארונות - לבד! יוצא קצת עקום- לא נורא- הרי אמרנו שהתקרה עקומה- לא?!
הפעם היה חכם - מנסה להתקין את הצירים על יחידה אחת - ולאאאא מצליחחחחח
הפעם הצעקות היו בשעה 8.00 בערב- מיד הכנים מתקשרים שלאול אם אנחנו חיים- והמשטרה שהוזמנה חייבה אותו לעזוב.........
יש לציין שהוא כלל לא צעק עלינו אלא על בעל הבית שלו שחייב אותו להתקין צירים שהוא לא יודע איך להתקין אותם, ביקשנו מתקינים מורשים הרי, אז ביקשתם...
תאמת אנחנו ממש ריחמו עליו......
עזב הכל באמצע- ושאנחנו בוחנים שוב את הארונות ומברר האבל הגדול- חלוקת הפנים אינה נכונה כלל!!!!!!!!!!
פותחים תוכניות בהסטריה ורואים שהאדריכלית מטם החברה לא עשתה חלוקת פנים כלל- והתוצאה שונה לחלוטין מהתוכנית של האדריכלית שלנו
פנינו לאדריכלית בתחנונים שתעזור לנו- במפתיע הסכימה ושלחה למפעל את החלוקה הנכונה
בדקנו בשאר הארונות וחסר 5 מדפים שלא הגיעו .............

בינתיים הגיעו השיש והכיורים- לא הזמנו דרכם...- יצא מהמם ב"ה אבל באים להתקין ברזים ואי אפשר....
אין מקום במגירה למגרעת לסיפון- נכון מצחיקקק?

שוב מתקשרים שוב בודקים שוב רואים שלא עשו את המכירה בצורה הנכונה- שוב מדברים שוב מתווכחים וחוזר חלילה
היום היה אמור להגיע הארונות העליונים המתוקנים כולל הצירים של הקלפות- אני ביום חופש בגלל זה, מדמיינת את המטבח המושלם,
לא הגיעו
התקשרנו לשאול איפה הם- אה, אמרתם שיש בעיה עם המגירות אז חבל לבוא פעמיםםם
מה זה קשור- שאלנו , אתם צריכים לבוא לר-א-ו-ת איפה הטעות
וחוצמזה מה זה לבוא פעמיים- ההתקנה לא הסתיימה אפילו פעם אחת-= המטבח לא בשימוש,
צריך לבוא לעשות חור במקום הכיריים, צריך להתקין את הידיות, צריך להתקין את המדיח האינטגרלי וכו
זה יום עבודה!
אז צריך-----

בשיחת טלפון הבאה, הנגר כבר בכלל לא מרגיש טוב

פה העצבים שלי נגמרו!!
והתיישבתי לכתוב
אז מי שלא הבין רמזים, בא תשמע את כל הסיפור ואת סופו שלא נגמר.......
יבוא אנשים ויגידו בסוף יצאת במטבח מאד זול- אבל זה לא שוה
לא את העצבים , לא את הביטול תורה ועבודה, לא את החוסר תפקוד של הבית- חד משמעית לא!!!

תתפללו עלינו שנצא מזה,
והמלצה שלי ברחמים- קחו כל המלצה של אנשים בעירבון מוגבל ותאמינו לנטיית לב שלכם...

בהצלחה רבה לכולנו
מצטרפת, תרחמו על עצמכם וקחו את כל ההמלצות פה בפרוג בערבון מוגבל.
תעשו את הבדיקות שלכם ותקשיבו גם ללב שלכם, אם משהו לא מריח טוב תתרחקו כמו מאש.

mset

משתמש פעיל
אז ככה אותו ניק (שהורחק ונמחקו הודעותיו מפרוג) גם הלהיב אותי על המציאה הלכתי לשם ישבתי להצעת מחיר
והמעצבת (שתוך כדי גיליתי שהיא הגיעה כפרילנסית ולא שכירה-שתבינו מה המצב) ישבה הכינה ובתמחור הסופי מגישה לי מחיר -מופקע
אני ככה בעדינות אומר שאני מהקבוצה של ...והמחירים שלו זה xxx
והם אומרים לי כן כן בדיוק לפני שבועיים "עידכנו" את המחירים
אמרתי להם חמודים , לפני 6 ימים הוא הביא לי פירוט מחירים למייל ופתחתי את המחשב
ואז כבר הבנתי שאין עם מי לדבר סגרתי והילכתי
לא לפני טלפון זועם ל... על התרמית הציבורית שהוא אחראי לה במתכוון או שלא

להתרחק

שינדי

משתמש פעיל
אז ככה אותו ניק (שהורחק ונמחקו הודעותיו מפרוג) גם הלהיב אותי על המציאה הלכתי לשם ישבתי להצעת מחיר
והמעצבת (שתוך כדי גיליתי שהיא הגיעה כפרילנסית ולא שכירה-שתבינו מה המצב) ישבה הכינה ובתמחור הסופי מגישה לי מחיר -מופקע
אני ככה בעדינות אומר שאני מהקבוצה של ...והמחירים שלו זה xxx
והם אומרים לי כן כן בדיוק לפני שבועיים "עידכנו" את המחירים
אמרתי להם חמודים , לפני 6 ימים הוא הביא לי פירוט מחירים למייל ופתחתי את המחשב
ואז כבר הבנתי שאין עם מי לדבר סגרתי והילכתי
לא לפני טלפון זועם ל... על התרמית הציבורית שהוא אחראי לה במתכוון או שלא

להתרחק
טוב שנפגשתם עם מעצבת, ג"כ התקדמות..................
הזוי

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

להתרחק
הניק לא הורחק, הוא כאן בשם אחר:(

גליתא

משתמש פעיל
מרגישה רע אולי שלא כתבתי יותר, אבל נסיתי לגרום לאנשים להבין ברמז.

כואב הלב שאנ"ש משלנו מפילים אנשים בפח. לצערי גם נפגעתי מהם (וגם אחרי שהכל תוקן לאחר לחצים כבדים כולל כתיבה פה בפורום - התיקון נראה כמו תיקון) ונסיתי כפי האפשר להרחיק אנשים מהם בדרכים אחרות כי הם פה בפורום יושבים וצופים ומתקשרים וכו.על זול משלמים יקר

וסתם למידע כללי עיינו ערך התגובות בגוגל

ביקורות גוגל

כשאתה כותב ביקורת על העסק שלך בעצמך ונותן לכל האנשים ששמם כשם משפחת הבעלים והמזכירה והמעצבת לכתוב ביקורות זה מביך נורא

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה