חברת טכנואל מכירים? מרוצים ממנה?

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חברה לעניין נותנת שירות תוך 24 שעות אבל בד"כ מגיע טכנאי עוד באותו היום
מחירים סבירים יחסי אנוש מעולים

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חברה מעולה, אני עובדת איתם כבר מעל 7 שנים
שרות מצוין!

yosi999

משתמש רשום
מרוצה עד הגג
שירות מצוין, אמינות,
ומחירים מנצחים ,

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מצטרפים ג"כ וממליצים בחום- מספר אחת בשירות , וכשהמכונות תקועות- כל דקה שוה כסף...

ahnh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצטרף לקודמים
אחלה שירות!!!

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, לא רוצה לקלקל את החגיגה, אבל כשאני רציתי לרכוש מכונה דרכם נפלתי על בכיר שם עם לשון מאוד בהמית, גסה ומשתלחת.
החלטתי שאני לא קונה ממי שהשפה שלו היא קללה בכל מילה שניה, וממי שיודע רק להכפיש חברות אחרות, ועל הדרך לקרוא לי אדיוט אם אינני מבין שההצעה שלו היא הכי משתלמת....
(רצה למכור לי מכונה יד שניה של זירוקס ב- 40 אג' לצבע, כשאני מקבל במקום אחר מכונת צבע במחיר זול יותר)

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הקונה והמוכר רוצים להרויח
צריך לדעת איך לא לצאת פראייר

אשר1986

משתמש רשום
עימוד ספרים
תלוי.
אם זה לבית/משרד נו נו.
אבל אם זה כמה מכונות שווה לבדוק אצל חברת גטר,
הם חברה יותר גדולה יותר מסודרת יותר אמינה, אגב הם גם היבואנים הבלעדיים של konica minolta, כך שכל החלקים שטכנואל(מעתק) מחליפים הם רוכשים דרכיהם.

נ.ב.
לא לגעת במכונות xerox.

coprint

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אוהב0ישראל;1215424:
טוב, לא רוצה לקלקל את החגיגה, אבל כשאני רציתי לרכוש מכונה דרכם נפלתי על בכיר שם עם לשון מאוד בהמית, גסה ומשתלחת.
החלטתי שאני לא קונה ממי שהשפה שלו היא קללה בכל מילה שניה, וממי שיודע רק להכפיש חברות אחרות, ועל הדרך לקרוא לי אדיוט אם אינני מבין שההצעה שלו היא הכי משתלמת....
(רצה למכור לי מכונה יד שניה של זירוקס ב- 40 אג' לצבע, כשאני מקבל במקום אחר מכונת צבע במחיר זול יותר)

אני יודע שאתה נמצא בצפון, והמנהל מכירות שלהם בצפון הוא אדם ממש נחמד ולעניין בשם דוד,
ככה שאני די מתפלא. מבירור מחירים שעשיתי לא מזמן יצא לי שהם באמת הכי משתלמים.

גם שדיברתי איתו על חברות אחרות הוא לא זלזל והכפיש כלל, (אפילו ציין על חברה מתחרה שאמרתי לו שהיחס שלהם לא לעניין בכלל, שהוא דווקא מכיר אותם בתור אמינים והבעל בית שלהם בן אדם ישר)

אשר1986

משתמש רשום
עימוד ספרים
נכתב ע"י rtdshir;1216035:
מה הבעיה בזירוקס?

מבחינת חומרה: הכל פלסטיק שם, תוכנה טיפשה/מעצבנת, חוסר בחלקים.
מבחינת תוצאות: איטי, נתקע, לא מדוייק, בש"ל לא איכותי.
גם טכנואל כבר מפסיקים למכור זירוקס עקב התחזוקה שלו.

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני עובדת איתם כבר הרבה שנים, יש לי מהם 6 מכונות, והשירות מעולה!
ואגב, מהמכונות של זירוקס אני הכי מרוצה.

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אשר1986;1216137:
מבחינת חומרה: הכל פלסטיק שם, תוכנה טיפשה/מעצבנת, חוסר בחלקים.
מבחינת תוצאות: איטי, נתקע, לא מדוייק, בש"ל לא איכותי.
גם טכנואל כבר מפסיקים למכור זירוקס עקב התחזוקה שלו.

היתה לי זירוקס ש"ל ודוקא האיכות שלה היתה מעולה והתוכנה מצוינת
החסרון שלה זה התקלות, בערך אחת לשבועיים היה אצלנו טכנאי (טכנואל)

y10000

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אבל יכול להיות ש טכנואל אף על פי כן יותר זולים

11

נכתב ע"י אשר1986;1216018:
תלוי.

אם זה לבית/משרד נו נו.
אבל אם זה כמה מכונות שווה לבדוק אצל חברת גטר,
הם חברה יותר גדולה יותר מסודרת יותר אמינה, אגב הם גם היבואנים הבלעדיים של konica minolta, כך שכל החלקים שטכנואל(מעתק) מחליפים הם רוכשים דרכיהם.

נ.ב.
לא לגעת במכונות xerox.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה