השקעות חברת השקעות אחת / כמה

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם כי מנסיון שלי (עם חברה מסוימת) הם מתישים מאד הכסף הגיע אחרי שבייאושי כבר קיבלתי את הסכום מהבנק

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מה עם גמל להשקעה, יש אפשרות לקחת הלוואה?
בקופת גמל להשקעה:
האם אפשר לקחת הלוואה כנגד החיסכון?: כן. בכפוף לאישור החברה, ניתן לקבל הלוואה עד 80% מהחיסכון הצבור בקופה, לתקופת הלוואה מרבית של 7 שנים. הריבית נמוכה יחסית (פריים מינוס חצי).

חיימוש

משתמש פעיל
באלטשולר אא לקחת על גמל להשקעה או קרן השתלמות מנייתית / הלכה.
רק על קרן השתלמות נזילה במסלול כללי או 15 % .
הריבית היא פריים.

חיימוש

משתמש פעיל
שאלה לגבי הלואה על חשבון קרן השתלמות וכיו"ב,
אם אני משקיע והרווחתי נניח 10% והוצאות ההלואה היו (בערך פריים) נניח 2%.
האם אשלם מס רווח הון על כל ה10 ואז אשלם מס כאילו הרווחתי 10, או שאוכל לנכות את ההוצאות ההלוואה כלומר הרווחתי 8.

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שאלה לגבי הלואה על חשבון קרן השתלמות וכיו"ב,
אם אני משקיע והרווחתי נניח 10% והוצאות ההלואה היו (בערך פריים) נניח 2%.
האם אשלם מס רווח הון על כל ה10 ואז אשלם מס כאילו הרווחתי 10, או שאוכל לנכות את ההוצאות ההלוואה כלומר הרווחתי 8.
הסברא נותנת שלא תוכל לקזז

chiclook

משתמש פעיל
אנחנו מדברים בשתי שפות, אז אסביר מעט בשפה שלי ואנסה לעבור לשפתך.
אז בשפה שלי משפט כמו

הוא סיסמא ריקה מתוכן, כי מי שרעב לא אמור לקנות יותר ממה שהוא צריך ועדיין הוא קונה, ומי שהבוס שלו צועק עליו לא אמור להפגע כי הערך שלו נשאר אותו דבר לפני הצעקה ולאחריה ועדיין הוא נפגע ומי שנהג האוטובוס לא עצר לו בתחנה לא אמור להתרגז כי ה׳ עשה את זה לגמרי לטובתו ועדיין הוא מתרגז.
עד כאן.
את כותבת עם המון אמוציות. נראה שהפסדת הרבה בשוק ההון פרטי. היא לא מדברת על זה

chiclook

משתמש פעיל
קולמקס היא זירת מסחר לסוחר עצמאי במטח ומניות.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

chiclook

משתמש פעיל
הם לא סוחרים בשבילך. הם רק מעמידים לרשותך פלטפורמה למסחר ואז אפשר למנף להפסיד וכאן יש את הסיכון שלא תשלוט בעצמך ואת הסיכוי להרויח יותר

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
הם לא סוחרים בשבילך. הם רק מעמידים לרשותך פלטפורמה למסחר ואז אפשר למנף להפסיד וכאן יש את הסיכון שלא תשלוט בעצמך ואת הסיכוי להרויח יותר
יש מלא בתי השקעות, שאפשר לפתוח בהם תיק השקעות בניהול עצמי, כמו כן, ניתן לעשות זאת דרך כל הבנקים.
וברור וברור שצריך לדעת היטב מה צורת ההשקעה שלכם ומה האסטרטגיה של ההשקעה,
ומה קורה אם קורה כך וכך, וכו',
ואם עושים את כל זה בצורה נכונה, לא אמורה להיות בעיה לעשות זאת לבד, וזה אף חוסך המון עמלות.

דבר נוסף, לעשות מינוף בשוק ההון, יכול להיות דבר מאד מסוכן!!!

chiclook

משתמש פעיל
קולמקס FXCM ועוד זה לא בית השקעות.
זה חברה שמעמידה לך פלטפורמה למסחר עצמאי בשוק ההון.
העמלות קטנות במאות אחוזים מהבנק
יש אפשרות למנף גם 200% ופה נופלים כולם
99% כישלון

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה