דרוש מידע חברת אינטרנט טובה

לירז קנימח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מחפשת המלצה לחברת אינטרנט מהירה.
כרגע אני עם נטסטיק ב019 עם חסימה של נטפרי והאינטרנט איטי מאוד מאוד מאוד (לפעמים צריכה לטעון את הדף כמה פעמים כדי שהוא יזוז ולרוב הוא פשוט לא זז..)
תודה רבה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מחפשת המלצה לחברת אינטרנט מהירה.
כרגע אני עם נטסטיק ב019 עם חסימה של נטפרי והאינטרנט איטי מאוד מאוד מאוד (לפעמים צריכה לטעון את הדף כמה פעמים כדי שהוא יזוז ולרוב הוא פשוט לא זז..)
תודה רבה
אם אתם רוצים להישאר עם הנטסטיק, פשוט תחליפו סים לחברה אחרת (או שינוי אנטנות ב019) כי אין חברה אחת שהיא יותר מהירה מהשניה, אלא תלוי באזורים.

אם תרצו להשתדרג לאינטרנט קווי, מוזמנים לפנות אלי בשמחה.

לירז קנימח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה זה אינטרנט קווי? אני חייבת שהאינטרנט יהיה נייד איתי

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא מכיר...
זה מתחבר כמו דיסק אונקי? אם כן יכול להיות שזה בעיה בחיבורים
תנסו לברר על משהו בסגנון הזה
הם יותר מהירים בדר"כ

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באופן כללי מומלץ תמיד לפני שמחברים סים בסטיק לבדוק מה הקליטה הכי טובה באיזור המגורים שלכם לבדוק איזה סים יש לכם בפלאפון להשות עם שכנים וכו ולפי זה לחבר סים של נטפרי היום יש בנטפרי סימים של כל החברות
סלקום /פרטנר /פלאפון בד"כ זה עוזר לשיפור הקליטה ..

מלבד זאת יש מקומות שהקליטה באיזור באופן כללי גרועה ואין שום אופציה חוץ מלעשות אינטרנט ביתי.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מול שירות לקוחות/תמיכה טכנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה