קורונה חברי מכבי בני ברק? אל תלכו לבדיקת קורונה בלי תור!

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
היום הלכנו כל המשפחה לבצע בדיקת קורונה.
כפצינטית מאד ממושמעת, קבעתי לכולנו תור והלכנו בשעה היעודה למוקד הבדיקות ברחוב רבינוב.
כשהתקרבנו - חשכו עינינו, התור השתרך לאורך הרחוב, כמעט עד מעיני הישועה (!), עשרות אנשים עומדים בשמש החורף הבני ברקית ומחכים להכנס. כמעט עשינו אחורה פנה, לא התאים לנו לחכות שם עם הילדים, בפרט שלא ממש יכולנו לשמור מרחק מהאחרים.
אבל רגע קודם, החלטתי לבדוק משהו. היה נראה לי לא הגיוני שכולם קבעו תור, ועדין צריך לחכות כל כך הרבה, אז שאלתי כמה מהעומדים סביבי וכולם משכו בכתפיים: "תור? לא, לא קבענו. למה?"
הבנו את המצב והלכנו לשאול את האחראי בכניסה. "יש לכם תור? כנסו!"
וככה עקפנו את כולם באלגנטיות והוכנסנו פנימה אחר כבוד, משאירים מאחורינו את כל הממתינים-בלי-תור.

אני חיבת לציין שיש שם לפחות שש עמדות בדיקה, והדברים מתנהלים בסדר מופתי וביעילות מרשימה. הכמות של הפונים פשוט לא הגיונית.
אז תעשו טובה לעצמכם ותקבעו תור לפני שאתם הולכים.
אפשר בקלות רבה דרך אתר מכבי, או דרך מוקד טלפוני ממוחשב.

רק בריאות!

אני וביתי

משתמש מקצוען
כפצינטית מאד ממושמעת, קבעתי לכולנו תור והלכנו בשעה היעודה למוקד הבדיקות ברחוב רבינוב.
כשהתקרבנו - חשכו עינינו, התור השתרך לאורך הרחוב, כמעט עד מעיני הישועה (!), עשרות אנשים עומדים בשמש החורף הבני ברקית ומחכים להכנס. כמעט עשינו אחורה פנה, לא התאים לנו לחכות שם עם הילדים, בפרט שלא ממש יכולנו לשמור מרחק מהאחרים.
אבל רגע קודם, החלטתי לבדוק משהו. היה נראה לי לא הגיוני שכולם קבעו תור, ועדין צריך לחכות כל כך הרבה, אז שאלתי כמה מהעומדים סביבי וכולם משכו בכתפיים: "תור? לא, לא קבענו. למה?"
וככה עקפנו את כולם באלגנטיות והוכנסנו פנימה אחר כבוד, משאירים מאחורינו את כל הממתינים-בלי-תור.

אני חיבת לציין שיש שם לפחות שש עמדות בדיקה, והדברים מתנהלים בסדר מופתי וביעילות מרשימה. הכמות של הפונים פשוט לא הגיונית.

רק בריאות!
טוב לדעת שהתור שנקבע עוזר אבל יש שם משהו מעניין לעיתים התור ארוך והרבה פעמים התור קצר אולי מישהו יודע לפרט מה השעות העמוסות?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ז תעשו טובה לעצמכם ותקבעו תור לפני שאתם הולכים.
אני מבין את הכאב ואת הצער רק ש...
ביום חמישי המדובר כל תושבי העיר ב"ב המנויים על קו ההודעות של העיריה קיבלו הודעה טלפונית המבקשת מהם לסור לעמדת הבדיקה של קופ"ח בה הם מבוטחים ללא תור.
איני מבין מה המטרה (ישנה סבירות שהעיר התקרבה לגבול האדום שוב ורצו להרחיק אותה משם ע"י ריבוי בדיקות).
משכם כל אותם אנשים לא היו אנרכיסטיים אלא תושבים הגונים שקיימו את רצון קרבניטיהם.

(לא נכנס לשאלה האם זה המהלך נכון, אלא להליך אור על העובדות)

בריאות איתנה!!

חנה תהילה

משתמש מקצוען
בירושלים לדוגמא.
בקופה שלי התורים רק לעוד כמה ימים ובהתחשב בעובדה שגם לתשובות צריך לחכות כ-48 שעות.
זה ממש עוול שלא לעשות את הבדיקה בו ביום גם בלי תור.
אני לא מבינה למה לא מגדילים את כמות הבדיקות.
אין ספק שאנו בעיצומה של קטסטרופה,
ולחכות לבדיקת קורונה ולתשובות כשבוע זו הקטסטרופה בהתגלמותה.
(אני רוצה לעדכן אנשים כמה שיותר מהר שהם צריכים להכנס לבידוד ולעצור את מעגל ההדבקה)

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אני מבין את הכאב ואת הצער רק ש...
ביום חמישי המדובר כל תושבי העיר ב"ב המנויים על קו ההודעות של העיריה קיבלו הודעה טלפונית המבקשת מהם לסור לעמדת הבדיקה של קופ"ח בה הם מבוטחים ללא תור.
איני מבין מה המטרה (ישנה סבירות שהעיר התקרבה לגבול האדום שוב ורצו להרחיק אותה משם ע"י ריבוי בדיקות).
משכם כל אותם אנשים לא היו אנרכיסטיים אלא תושבים הגונים שקיימו את רצון קרבניטיהם.

(לא נכנס לשאלה האם זה המהלך נכון, אלא להליך אור על העובדות)

בריאות איתנה!!
אני הייתי שם ברביעי, התור אמנם עדיין לא הגיע עד מעייני, אבל היה מספיק ארוך.
כנראה שלאט לאט התווספו אנשים עד שלמחרת הוא הגיע כבר עד מעייני..

גלידה

משתמש מקצוען

רק בריאות!
את יכולה לעדכן אותי מתי את אמורה לקבל תשובות?
אני אמורה לבצע השבוע ביום חמישי כדי להיות עם תשובה שלילית ביום שני שלאחריו, (בשביל טיפול רפואי, שצריך להביא תוצאת קורונה שלילית)
אז רציתי לדעת מה טווח הזמן שמחכים לתוצאה,
תודה רבה

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
את יכולה לעדכן אותי מתי את אמורה לקבל תשובות?
אני אמורה לבצע השבוע ביום חמישי כדי להיות עם תשובה שלילית ביום שני שלאחריו, (בשביל טיפול רפואי, שצריך להביא תוצאת קורונה שלילית)
אז רציתי לדעת מה טווח הזמן שמחכים לתוצאה,
תודה רבה
עשינו בדיקה בחמישי בבוקר, בשישי על הבוקר כבר היו תשובות לכולם.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!

רק בריאות!
אם כולם היו קובעים תור מה היה קורה?

avi++

משתמש מקצוען
לא רק במכבי ולא רק בבני ברק, היום הייתי בדרייב אין במודיעין, שעה וארבעים דקות(!) חיכינו בתור, למה? כי יש כאלה שהתעצלו לבקש בדיקה כמו בני אדם...

ראובן 23

משתמש מקצוען
היום עברתי וראיתי שהתו היה עד אחרי התחנת מוניות של מעייני

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
לא רק במכבי ולא רק בבני ברק, היום הייתי בדרייב אין במודיעין, שעה וארבעים דקות(!) חיכינו בתור, למה? כי יש כאלה שהתעצלו לבקש בדיקה כמו בני אדם...
ואם היו מבקשים מה היה קורה?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
וככה עקפנו את כולם באלגנטיות והוכנסנו פנימה אחר כבוד, משאירים מאחורינו את כל הממתינים-בלי-תור
אין כמו התענוג הזה של לעקוף את כל התור ולהכנס ישר פנימה.
אחד הדברים!
תחושה של 'מלך ליום אחד'....

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב מי שנייד פשוט ליסוע לרמת גן.
ריק שם

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה הסיפור?
אומרים שיש תסמינים ושולחים לכם בדיקה הביתה..

avi++

משתמש מקצוען
מה הסיפור?
אומרים שיש תסמינים ושולחים לכם בדיקה הביתה..
חחחח, אני חיובי גבולי ושולחים אותי למודיעין לעשות בדיקה
עברו וכלו מן העולם הימים שהיו מגיעים אליך הביתה לעשות בדיקה

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אם כולם היו קובעים תור מה היה קורה?
כמות הבדיקות שאפשר להספיק בזמן נתון היא קבועה.
אם כולם היו קובעים תור, היו יותר תורים, כי לא היו משאירים זמן לאלו שבאים בלי תור.
וככה אנשים היו צריכים לחכות פחות, ואולי היו נחסכים כמה חולים חדשים. כי המתנה קבוצתית ממושכת כזו ודאי לא עוצרת את הנגיף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה