זריקות B12 התנסתם?

מרים 123456

משתמש רשום
מענין, אצלי זה ממש היה בסדר, פחות כואב מבדיקת דם,
קונים בבית מרקחת, הולכים לאחות - לא צריך בשביל זה תור , מפשילים שרוול- וזהו שוכחים מזה עד שבוע הבא...

מיקץ

משתמש צעיר
מזריקים את זה ישירות לשריר, לא לוריד
יש כאלה שעוברים את זה יותר קל ויותר קשה
דווקא אצלי זה עבר בסדר, כאב כמה שעות וזהו,

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עוזר מאד
בהחלט תלוי באחות שמזריקה
היו פעמים שממש לא הרגשתי והיו פעמים שכאב כמה שעות השריר, לא נורא אז אל תלחצי...

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש בקליל
לפעמים כואב קצת בשריר

יאט

משתמש פעיל
זה לא כואב כשמכניסים את המחט ברגע אם מכניזסים לאט זה כואב...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש שרוצים לעשות את הזריקה בתחילת הזרוע די קרוב לקצה ששם הם טוענים שזה פחות כואב

אני אני

משתמש פעיל
יש לי מחסור גם בB12 וגם בברזל, הרופא המליץ לי על כדור B12 ועל ברזל בעירוי, מישהי התנסתה בזה?

תשיעית

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מנסיונכם
גם מניסיוני הזריקות מועילות מאד, בלי השוואה לכדורים, ומעלות פלאים את רמת הוויטמין.
לגבי ההבדל ברמת הכאב, בכל סוג של הזרקה כמו גם בבדיקת דם במעבדה, יש הבדל הנגזר בעיקר מרמת המיומנות של האחות (וקצת תלוי גם בהשתדלות שלה לנהוג בעדינות).

300849833

משתמש רשום
יש לי מחסור גם בB12 וגם בברזל, הרופא המליץ לי על כדור B12 ועל ברזל בעירוי, מישהי התנסתה בזה?
לגבי עירוי ברזל, בפעם ראשונה עושים את זה בטרם בצורה איטית מאוד לוקח יותר משעתיים ובצורה מבוקרת בבדיקת לחץ דם כל חצי שעה, ובפעמים הבאות עושים את זה בקופ"ח מהר יותר כחצי שעה כל פעם,
באופן כללי כשיש מחסור משמעותי כבר לא עוזרים הכדורים ורק עירוי עוזר, [בפרט במצבים מיוחדים]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה