זריחה בתחנה

אדיסון

משתמש חדש
ב"ה

תמונה בלי שום אמירה מיוחדת ובלי קומפוזיציה מרתקת.

קבלו זריחה בתחנת הרכבת.

©

קבצים מצורפים

• rakevet1.jpg
    KB 200.9 · צפיות: 7

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי שאלה אחת... מאיפה צילמת את זה???? עמדת על הפסים????
או שאולי אתה קטר במקצועך...:)
(בלי קשר לתמונה... אני לא מבינה בצילום אך בעיני היא מאוד יפה!)

רבקה.

משתמש מקצוען
נראה שהוא עמד בין שתי המסילות, בצמוד למסילה הימנית.
גם בעיני הצילום מוצלח והקומפוזיציה טובה. פוטושופ יכול לעשות טוב לצבעים.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מכיר ממש מקרוב אנשים שאוהבים לרדת על עצמם ..
אתה לא נראה לי אחד מהם .;)
תמונה יפה והצבעים גם ללא פ"ש מיוחדים .

Y

yossmor2

אורח
זה ממש מעניין מה שקורה כאן,
יש כאלה שמעלים תמונה סתמית (שהבת שלי מצלמת טוב יותר) ומשוכנעים שזה אוטוטו גלריה.

ויש כאלה שלא מבינים מה יש להם ביד ומתנצלים בדחילו ורחימו.

במקרה הזה אני רוצה לומר לך אדון אדיסון היקר, התמונה כאן (כמעט) עשויה עפ"י כל כלל טוב.
הולכת עין, גם של הפסים וגם של חוטי החשמל,
שעה מצויינת של זריחה וצבעים מקסימים (לא צריך שום תיקון).
חלוקת הפריים מוסיפה על העומק והולכת העין לאופק, ונותנת תחושה של מקום מבודד מאוד (כפר חב"ד מעולם לא נראה נידח כל כך :))

פשוט מצויין,
ואי אפשר בלי הערה קטנה, טיפ'לה ליישר עפ"י קו האופק.

אהבתי מאוד.

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כל כך יפה.. כל כך מוכר... רגע מדהים (שלא כל אחד זוכה לראות:) )
מקום מוכר בתפיסה לא מוכרת.

יישור קליל והכל פרפקט.
אגב.. באיזה שעה צולם?

אדיסון

משתמש חדש
ב"ה

שיר, רבקה, שמיל, יוסי, מוישי. תודה על העידוד והמחמאות. כשזה מגיע מכם, יש לכל מחמאה משנה תוקף ומשמעות גדולה יותר.

הסיפור שמאחורי התמונה הוא גם קוריוז. זו אכן הייתה שעה קסומה עם זריחה מדהימה במיוחד, כזו שלא רואים בכל יום. נסעתי לשדה התעופה להביא קרוב משפחה שנחת באותו הלילה. לא אני נהגתי ברכב, דבר שאיפשר לי לתעד מתוך המכונית. זו גם לא הייתה מצלמה שלי, אלא פשוטה יותר (canon rebel xsi) עם עדשה שתפקידה כנראה הוא לסתום את החור יותר מאשר לשמש כעדשה.

יצאה לי בהחלט כמות מכובדת של תמונות מטושטשות. לקראת הכניסה לכפר, התכוננתי לקראת מסילת הרכבת, רציתי לתפוס את הרגע הזה עם הזריחה היפהפיה הזו. וכך מתוך חלון המכונית, במהירות של ככל הנראה כמה עשרות קמ"ש, לחצתי על הכפתור בזמן הנכון.

התוצאה למעלה.

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
סנפ שוט או לא...התוצאה מצוינת

אני מדמיין תמונה דומה אבל עם רכבת נוסעת לכיווננו על המסילה הימנית :)

רבקה.

משתמש מקצוען
הסיפור אולי טיפה מוריד מערך תכנון הקומפוזיציה וכו', אבל גורם לתמונה להיות מרשימה יותר.

הייתי חייבת לנסות עריכה בסיסית, כי זה היה כ"כ חסר לי. זה ממש ממש בסיסי, תגיד מה דעתך.

קבצים מצורפים

• um61ura2.jpg
    KB 186 · צפיות: 10
Y

yossmor2

אורח
רבקה, אם כבר עריכה... מה עם יישור לקו אופק?

אדיסון

משתמש חדש
ב"ה

אכן, לא היה תכנון קומפוזיציה מדויק, אלא תכנון חטוף בלבד. כמה שאפשר לעשות במהלך נסיעה והיצמדות לחלון כדי לתפוס את פסי הרכבת. תודה על העריכה, יצא יפה מאוד.

רבקה.

משתמש מקצוען
האמת - בכלל לא שמתי לב לזה. ושכחתי שהערת על זה, אחרת כבר הייתי מתקנת על הדרך. בקטנה.

אולי מעניין אותך גם...