עזרה זעקת ילדי מודיעין עילית - ל"ג בעומר

מצב
הנושא נעול.

הללו

משתמש מקצוען
אני באמת חושבת שיש כאן בעיה.
דבר אחד ברור.
לסלק את כל המדורות בכזאת מין ברוטליות זה לא פיתרון.
והמדורות בעיר מודלקות כמעט כולן בליווי מבוגרים ובהשגחה צמודה.
מדורות יודלקו בכל מקרה כי הילדים יעשו הכל מחדש עכשיו.
אז מה הקטע בכל ההתעללות הזאת ???
למי זה טוב ?
זה ראש חילוני מנותק.
לא מתאים לעיר חרדית ברוכת ילדים.
יש המון דברים בעיר בסיכון גבוה מרוב ילדים.
זה לא פיתרון לעשות ככה.
במחילה, אני חושבת שהפוסט שלך מנותק מהמציאות. אבל לגמרי.
כבר מלפני פסח יש מדורות בכל מקום אפשרי ובלתי אפשרי, ע"י ילדים שמתכוננית בהתרגשות לקראת היום הגדול.
את המדורות מדליקים מעל תחנה וסמוך לחוטי חשמל, מתחת מרפסות שכנים וע"י רכבים חשמליים.
הם לא רואים בעיניים.
וגם ההורים שלהם לא.
אין שום מבוגר אחראי בשטח!
לכי תבררי כמה פעמים ביקרו פה מכבי אש, וזה לא כולל הרבה מדורות שמכבים אותם לבד.
ברחוב שלי כל קופסת קרטון זנוחה שנששארה ממשנת יוסף מהווה דליקה.
רק בנס אין פה נפעים.
וגם במקומות המורשים כששכנים מתלוננים לעיריה על מדורות גדולות מידי או מכילות חומרים מסוכנים או בנויות בצורה לא בטיחותית או קרובות מידי לבנינים - העיריה מפנה, וטוב שכך.

הללו

משתמש מקצוען
מודלקות כמעט כולן בליווי מבוגרים ובהשגחה צמודה.
רק על זה - שנה שעברה בשעות ההדלקה הסטנדריות, קבוצת ילדי חמד הדליקה שריפה קטנה ממש באיזור מגוריי, בסמוך ממש לגנרטור!
אם לא שעברה בסמוך כבאית עלול היה להסתים באסון.

נחמה למה

משתמש פעיל
שוב השיח על התעללות.
(בכנות אני תוהה על הגיל של מי שעומד פה מאחורי הניק, וד"ל).
היא כתבה במפורש בתחילת האשכול:
אחיי הקטנים לא ישנים בלילה כבר שבועיים מרוב חרדות על הרגע שתבוא משאית העירייה לפנות את מדורתם ואת כל עמלם לאבדון...

תוסיפי עשור בערך, שיח תואם גיל. בהצלחה.

עריכה: לפעמים אני תוהה מה היה קורה לו היינו פוגשות ניקיות על הספסל בגינה. אם היינו מקבלות את מה שהן אומרות או לא רואות צורך להשיב להן או להסביר את צדק מחשבותינו מרוב שברור שאין קשר בינינו מבחינת גיל/אופי/סגנון חיים וכו'... (נעמה, אל תקחי את זה אישי. זה פשוט מתסכל לפעמים להבין שאת מנהלת שיח רב חשיבות עם מישהי שיכלה בקלות להיות הבת שלך...)

נערך לאחרונה ב:

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
היא כתבה במפורש בתחילת האשכול:
אחיי הקטנים לא ישנים בלילה כבר שבועיים מרוב חרדות על הרגע שתבוא משאית העירייה לפנות את מדורתם ואת כל עמלם לאבדון...

תוסיפי עשור בערך, שיח תואם גיל. בהצלחה.
נראה לי שאני לא צריכה להוסיף עשור.

ynf

משתמש פעיל
בלת"ק

לפני כמעט שנה אביב סלע מנתניה, אז בן 16 וחצי, פרפר בין החיים למוות. הוא נכווה קשה ממדורת ל"ג בעומר שהדליק ביחד עם חבריו. לבית החולים "שניידר" הגיע במצב קשה מאד, עם כוויות שכיסו את ידיו ואת הפנים ועם פגיעות נוספות כתוצאה משאיפת עשן.23 באפר׳ 2007

ילד נכווה ממדורת ל''ג בעומר - מי אחראי?

במקרה זה דובר על קבוצת ילדים כבני 10 שהגיעו בערב ל"ג בעומר לתחנת דלק באיזור מגוריהם על מנת לקנות בנזין לצורך הדלקה מהירה של המדורה. העובד בתחנת הדלק מכר להם את ...

ילד בן 10 נפצע בינוני במדורת ל"ג בעומר

5 במאי 2021 — מיכל שנפל למדורה פצע ילד בינוני. ילד בן 10 מנווה יעקב נפצע ביום חמישי באורח בינוני, כאשר נכווה במדורת ל"ג בעומר ברחוב פרדס, בשכונת נווה יעקב. זה ...

ילד נכווה ממדורת ל"ג בעומר בירושלים

2 במאי 2018 — דוברות איחוד הצלה – מחוז ירושלים: ילד כבן 12 במצב בינוני טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים כתוצאה מכוויות ממדורת ל"ג ...

ילד בן 9 נכווה קשה בפניו ובידיו במדורת ל"ג בעומר

23 במאי 2019 — ילד בן 9 הגיע אתמול (רביעי) למיון המרכז לרפואת ילדים שניידר, כשהוא סובל מכוויות קשות בפניו ובידו, לאחר שפחית צבע שנזרקה בטעות למדורת ל״ג ...

ynf

משתמש פעיל
איזה בעיות רוחניות ????????
מה הסיפור ?
ולמה לחנך את הילדים ?
מה רע במדורת ל"ג בעומר ?
פינו מאות מדורות בשטחים פתוחים לגמרי, לא קרובים לעצים, ולא לבניני מגורים.
פשוט רשעות של כיבוי אש, בגיבוי עיריה חרדית שלא אכפת לה מכלום.
בושה !!!!!
רק במידה וניתן לשאול
האם ילדכם הם כבר בחורי ישיבה או עדיין תלמידי ת''ת?

יד2

משתמש מקצוען
1716300316899.jpeg

1716300334975.jpeg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה