טיול בחו"ל זלצבורגלנד: טיפים ומקומות שווים לביקור

3524

משתמש מקצוען
אז אין ברירה, צריך לעשות עבודת שטח וללמוד את מפת התחבורה הציבורית.

תתמקדו ראשית ברשימת האתרים עליהם לא תרצו לוותר, ותנסו להתעמק במפות התח"צ באיזור.

מקומות תפילה וכדו' עדיין מוקדם מלדעת בבירור, אולי כדאי שתקחו כבסיס את בית חב"ד במריאפר, יש להם גם בית הארחה נחמד ותוכלו בוודאי להיעזר בהם בתכנון הטיולים.

הנה הפרטים מתוך 'מטיילים בכיפה':

בית חב"ד זלצבורג פעיל במשך כל ימות השנה בעיירה מריאפר בניהול השליח הרב דוד נוסבאום.
כתובת:
Bueggen 87, 5571 Zankwarn, אוסטריה.
טלפון: 43-664-794-4194
מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

דירות וחדרי אירוח בבעלות בית חב"ד זלצבורג​

בשנה האחרונה פתח שליח חב"ד מלון דירות ומלון נוסף של חדרי אירוח בעיירה מריאפר.
המלון מספק ארוחות שבת ואוכל מוכן רק לאורחי המלון.
מי שאינו אורח המלון יכול לרכוש לפי הזמנה יין, חלות, חלב ולחם.
  • מלון הדירות של חב"ד במריאפר – מלון דירות במריאפר באזור זלצבורג, הכולל פטיו ונוף לגן.
    דירות במגוון גדלים (עד 8 נפשות בדירה), הכוללות מטבח מצויד בכל מה שצריך להכנת ארוחות: מקרר, תנור, כיריים, קומקום חשמלי ועוד.
    חניה צמודה חינם ואינטרנט אלחוטי.
    ניתן להזמין ארוחות כשרות למהדרין בתוספת תשלום. בית כנסת פעיל ותפילות במקום, התאמה מלאה לשומרי שבת ואפשרות לרכוש מוצרים כשרים.

-S-

משתמש פעיל

תתמקדו ראשית ברשימת האתרים עליהם לא תרצו לוותר, ותנסו להתעמק במפות התח"צ באיזור.

מקומות תפילה וכדו' עדיין מוקדם מלדעת בבירור, אולי כדאי שתקחו כבסיס את בית חב"ד במריאפר, יש להם גם בית הארחה נחמד ותוכלו בוודאי להיעזר בהם בתכנון הטיולים.

בית חב"ד זלצבורג פעיל במשך כל ימות השנה בעיירה מריאפר בניהול השליח הרב דוד נוסבאום.
כתובת:

• מלון הדירות של חב"ד במריאפר – מלון דירות במריאפר באזור זלצבורג, הכולל פטיו ונוף לגן.
    דירות במגוון גדלים (עד 8 נפשות בדירה), הכוללות מטבח מצויד בכל מה שצריך להכנת ארוחות: מקרר, תנור, כיריים, קומקום חשמלי ועוד.
    ניתן להזמין ארוחות כשרות למהדרין בתוספת תשלום. בית כנסת פעיל ותפילות במקום, התאמה מלאה לשומרי שבת ואפשרות לרכוש מוצרים כשרים.
אני לא מוצאת את העיירה מריאפר בגוגל מפות, איך אני כותבת את זה ?
תודה.

3524

משתמש מקצוען
אני לא מוצאת את העיירה מריאפר בגוגל מפות, איך אני כותבת את זה ?
תודה.
זה המלון של חב"ד שם:

פרוגיוזר

משתמש צעיר

פרוגיוזר

משתמש צעיר

כתובת:

תודה על המענה!!!

מריאפר נראה מלא לגמרי ביולי אוגוסט.
הבנתי גם שספציפית שם אין תח"צ מפותחת.

הבעיה שלי היא יותר בנושא המניינים.
אם הייתי יודעת איפה יש מניינים הייתי מבררת איפה יש הכי הרבה נגישות בתח"צ, סוגרת דירה ומתחילה להתקדם משם.
ממתי אפשר לדעת איפה יש מניינים? (האקסל המתעדכן עדיין לא כ"כ מעודכן וגם מה שכן הרוב זה פלכאו - ששם בכלל אין תח"צ)
האם אין עיירות שיש בהן כל שנה מניינים? (לדוג' דאבוס שבשוויץ.. סגנון כזה)

שאלה ספציפית לגבי סרפהאוס - הבנתי שהיו שם מניינים תמיד ובשנה שנתיים האחרונות לא, זה נכון? אשמח מאד למידע עדכני.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש למישהו מושג מה פער המחירים אם אני נוסעת דרך חברת נסיעות כמו תור עולם או באופן עצמאי-?
מבינה שטיסה ומלון יכולה לסגור לבד

אבל טיולים? אין לי מושגים..
מה מנסיונכם עדיף?

3524

משתמש מקצוען
העולם כעת הוא לא מה שהיה לפני קורונה. היו שינויים ועדיין לא חזרנו לתקופה של וודאות. לא כל מקום שהיה בעבר מנייני תפילה יש גם היום.

יתכן שכדאי לברר איפה יש השנה נופש מטעם 'תור עולם' 'וורשנר' ודומיהם, או בעיירה בה אמורים לשהות גדולי ישראל, ולשכור לבד באותו איזור. כך מובטחים מנייני תפילה.
תודה על המענה!!!

מריאפר נראה מלא לגמרי ביולי אוגוסט.
הבנתי גם שספציפית שם אין תח"צ מפותחת.

הבעיה שלי היא יותר בנושא המניינים.
אם הייתי יודעת איפה יש מניינים הייתי מבררת איפה יש הכי הרבה נגישות בתח"צ, סוגרת דירה ומתחילה להתקדם משם.
ממתי אפשר לדעת איפה יש מניינים? (האקסל המתעדכן עדיין לא כ"כ מעודכן וגם מה שכן הרוב זה פלכאו - ששם בכלל אין תח"צ)
האם אין עיירות שיש בהן כל שנה מניינים? (לדוג' דאבוס שבשוויץ.. סגנון כזה)

שאלה ספציפית לגבי סרפהאוס - הבנתי שהיו שם מניינים תמיד ובשנה שנתיים האחרונות לא, זה נכון? אשמח מאד למידע עדכני.

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למישהו יש מושג אם בעייתי לשכור שם רכב עם פחות משנתיים רשיון?

תכנון

משתמש חדש
לגבי מניין בסרפהאוס
הייתי שם שנה שעברה בבין הזמנים והיו מלא משפחות חרדיות, כמובן שהיו מנינים כול יום.
בנוסף סרפהאוס נמצאת כחלק מ3 עיירות מחוברת (ניתן להגיע בקלות מאחת לשנייה עם אוטובוס או עם רכבל)
שגם אליהם מגיעות הרבה משפחות חרדיות,
שנה שעברה שמעתי שהיו מנינים ממש גדולים גם בשבת.
-ארגנו גם בריכה עם הפרדה לפי שעות וכו..
בנוסף ניתן להזמין כול יום לחם ולחמניות ליום המחרת בכשרות מהודרת, יש גם בנוסף הזמנות מבלגיה בימים מסוים של מזון כשר.

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אשכול מעולה! תודה לפותח ולמגיבים..

יש לי שאלה אשמח מאד לעזרה! אני קצת נואשת..

סגרתי מזמן טיסות לוינה לקיץ כי במקרה מצאתי בזול,
אבל לא לקחתי בחשבון שבאוסטריה מומלץ לטייל עם רכב, כי עם תח"צ כמעט בלתי אפשרי להתנייד : (

אין לי אפשרות לקחת רכב ואני חייבת להתנייד בתח"צ,
למישהו יש ניסון איפה כדאי לשהות כדי שייה גישה לכמה שיותר מקומות מעניינים?

השלמתי עם זה שלא נספיק לחרוש את כל המקומות המעניינים, אבל עדיין רוצה להספיק כמה שיותר בלי נסיעות של שעות לכל צד..
בקיצור אשמח לשמות של עיירות (שיש מניין בבינה"ז כמובן) שהן נקודה טובה לצאת ממנה לטיולים בתח"צ (וגם אילו אתרים קרובים לשם)

תודה רבה על כל תשובה ותשובה!!!
פלאכאו.

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו מושג מה פער המחירים אם אני נוסעת דרך חברת נסיעות כמו תור עולם או באופן עצמאי-?
מבינה שטיסה ומלון יכולה לסגור לבד

אבל טיולים? אין לי מושגים..
מה מנסיונכם עדיף?
ההפרש הוא בין חצי לשני שליש ממחיר קבוצה.
בהתאם לטיסה,מלון/דירה וסגנון טיול.
יש אתר המיועד למסלולי טיול בתח"צ
ספציפי לאוסטריה

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

hadasad3

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הגיוני לצאת מוינה לטיול לאזור תצפית 5 אצבעות ועיירת האלשטאט
עם רכב שכור ? מהבוקר עד הערב...
יש שמה חניות בקלות?

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אשכול מעולה! תודה לפותח ולמגיבים..

יש לי שאלה אשמח מאד לעזרה! אני קצת נואשת..

סגרתי מזמן טיסות לוינה לקיץ כי במקרה מצאתי בזול,
אבל לא לקחתי בחשבון שבאוסטריה מומלץ לטייל עם רכב, כי עם תח"צ כמעט בלתי אפשרי להתנייד : (

אין לי אפשרות לקחת רכב ואני חייבת להתנייד בתח"צ,
למישהו יש ניסון איפה כדאי לשהות כדי שייה גישה לכמה שיותר מקומות מעניינים?

השלמתי עם זה שלא נספיק לחרוש את כל המקומות המעניינים, אבל עדיין רוצה להספיק כמה שיותר בלי נסיעות של שעות לכל צד..
בקיצור אשמח לשמות של עיירות (שיש מניין בבינה"ז כמובן) שהן נקודה טובה לצאת ממנה לטיולים בתח"צ (וגם אילו אתרים קרובים לשם)

תודה רבה על כל תשובה ותשובה!!!
אנחנו היינו בשלאדימנג בסתיו האחרון (סוף אוקטובר)
התניידנו רק בתח"צ, היה מדהים! מושלם!!

הנסיעה מוינה לשלאדימנג היתה ארוכה 4.5 שעות, אבל זה זמן הנסיעה לכל האזור, להרים עם נופים יפים.
לגבי מנין, אין לי מידע מדויק, אבל כשאנחנו היינו ולא היה כמעט תיירות, היו כמעט מנין גברים באזור, ככל הנראה בקיץ יש מנין אחד לפחות.

היינו 9 ימים, יום נסיעה הלוך ויום לנסיעה בחזור.
בעיירה עצמה יש את הר פלני, עם רכבל ומסלולי הליכה ואופניים אתגריים. בהר למעלה יש משחקים לילדים.
היינו בהאלשטאט, הגשר התלוי והמדרגות לשום מקום, לקינוח סיימנו בווילד וואסר - מסלול הליכה כשעתיים וחצי- מדהים!!

כמובן הכל בתח"צ, יש לציין שבסוף אוקטובר כמעט ואין תחבורה, שלא כמו בקיץ.
העיירה עצמה עם נוף יפיפה, שהינו בדירה גדולה ויפה, אם תרצו את הקישור אוכל לשלוח.

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הגיוני לצאת מוינה לטיול לאזור תצפית 5 אצבעות ועיירת האלשטאט
עם רכב שכור ? מהבוקר עד הערב...
יש שמה חניות בקלות?
לא נשמע כ"כ הגיוני, זו נסיעה ארוכה מאוד ומעייפת, עד שתגיעו כבר יגמר הכוח והמרץ. עדיף כבר לשהות לילה אחד בקרבת מקום.

פ.ג.א.

משתמש רשום
שלום,
מנסיון רב שנים בכל מיני מקומות כל פעם שהתארגן מקום חדש בו שהו חרדים והיה מניינים וכו' המחירים קפצו בשנה הבאה,
אשמח לשמוע האם מישהו מכיר מקום לא מפורסם מדי שנשאר במחיר זול לאוגוסט הקרוב ויתקיימו בו מניניים????
תודה רבה

מירוני

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו היינו בשלאדימנג בסתיו האחרון (סוף אוקטובר)
התניידנו רק בתח"צ, היה מדהים! מושלם!!

הנסיעה מוינה לשלאדימנג היתה ארוכה 4.5 שעות, אבל זה זמן הנסיעה לכל האזור, להרים עם נופים יפים.
לגבי מנין, אין לי מידע מדויק, אבל כשאנחנו היינו ולא היה כמעט תיירות, היו כמעט מנין גברים באזור, ככל הנראה בקיץ יש מנין אחד לפחות.

היינו 9 ימים, יום נסיעה הלוך ויום לנסיעה בחזור.
בעיירה עצמה יש את הר פלני, עם רכבל ומסלולי הליכה ואופניים אתגריים. בהר למעלה יש משחקים לילדים.
היינו בהאלשטאט, הגשר התלוי והמדרגות לשום מקום, לקינוח סיימנו בווילד וואסר - מסלול הליכה כשעתיים וחצי- מדהים!!

כמובן הכל בתח"צ, יש לציין שבסוף אוקטובר כמעט ואין תחבורה, שלא כמו בקיץ.
העיירה עצמה עם נוף יפיפה, שהינו בדירה גדולה ויפה, אם תרצו את הקישור אוכל לשלוח.
תודה על המידע!
בתוך העיירה יש גם תחבורה ציבורית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה