זכרון מלא

muski

משתמש חדש
שלום, יש לי מחשב די ישן (של DELL) שלא היה בשימוש הרבה זמן.
לאחרונה התחלתי לעבוד עליו, העתקתי כמה קבצים והוא כותב לי אחרי כמות מועטה של קבצים שאין זיכרון.
המחשב כמעט ריק לגמרי, חוץ מאופיס אין עליו תוכנות כבידות במיוחד.
נראה לכם שזה תיקון יקר ומסובך? (אני לא רוצה להשקיע מידי הרבה כסף עליו...)
תודה מראש!

MRYEK

משתמש צעיר
צריך לבדוק כמה זיכרון יש בדיסק במקור, אם יש לך ווינודס 10 תכנס לשורת החיפוש ותקליד %temp% ואח"כ אנטר, תפתח לך תיקיה, תמחק את כל החומר שיש שם ועל מה שיש אזהרה תדלג, זה כל הקבצים הזמניים של המחשב, כמו"כ יש במחשב בהגדרות הגדרה שנקראת חישת איחסון שגם שם ניתן לראות אם יש התקנות קודמות או כאלה ואפשר למחוק אותם

muski

משתמש חדש
צריך לבדוק כמה זיכרון יש בדיסק במקור, אם יש לך ווינודס 10 תכנס לשורת החיפוש ותקליד %temp% ואח"כ אנטר, תפתח לך תיקיה, תמחק את כל החומר שיש שם ועל מה שיש אזהרה תדלג, זה כל הקבצים הזמניים של המחשב, כמו"כ יש במחשב בהגדרות הגדרה שנקראת חישת איחסון שגם שם ניתן לראות אם יש התקנות קודמות או כאלה ואפשר למחוק אותם
תודה! מקווה להסתדר להצליח להסתדר עם זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה