דרוש מידע זכאות לגן שפה, למה זה כזה סיוט? בית שמש

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ההורה מחליט אם הילד ילמד במסגרת חנמ או במסגרת רגילה עם סל שילוב.
בלת"ק
זה רק במקרה שקיבלו זכאות לגן שפה, אז יוכלו ההורים להחליט באיזה אופן יקבל את הזכאות:
או בתוך הגן שפה
או בדיוק את אותו מענה הכולל קלינאית תקשורת בתוך הגן, מרפאה בעיסוק וכו' רק שכל זה, בתוך הגן רגיל.

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ואם את ה55 נתנו הוועדה זה עוזר לביטוח לאומי?
לא… 55 בציון DQ נותן רק רופא התפתחותי שעורך אבחון התפתחותי.
הקודים של הוועדה לא מציינים רמה של משהו, אלא קוד אפיונים.

שילת הראל

משתמש רשום
ילדה בת שלוש וחצי מוציאה מילים בודדות ממש מהפה, גם מה שכן מדברת לא כ"כ ברור, קושי בתקשורת עם בני גילה, חשש לדיספרקסיה
מלא מסמכים מקלינאית תקשורת, רופאים, ביניהם רופא התפתחותי מומחה, כולם פה אחד כותבים שהילדה זקוקה דחוף למסגרת קטנה שמתמחה בבעיות שפה, בנוסף מאובחנת עם בעיה התפתחותית כללית.
הייתי השנה לפני פסח בוועדת זכאות, ומה התשובה??? זכאית ללימוד בכיתה רגילה עם עזרה עם גננת שילוב.
הלם!!!!
טוענים שיכולה לפנות לוועדת ערעור, הייתי שם כבר שנה שעברה, זה בדיחה, זה לא עוזר כלום.
למה למה כל דבר אני צריכה לריב, מה קורה כאן???? כאילו שזה כיף לי, שאני מבקשת סתם, למה כל רופא שאני פוגשת שואל אותי למה היא לא בגן שפה, ומצד שני איזה כמה אנשים שלא ראו אותה מחליטים פה אחד שכמה שעות בודדות בשבוע יספיקו לה????
אשמח אם יש פה מישהו שהתנסה בסיוט הזה או כל מידע למי לפנות יעזור לי מאוד! תודה!
מדובר על עירית בית שמש.
אני חושבת שכדאי מאוד לאסוף המון המלצות מרופאים, גננות ועוד לשלוח את הבקשה בצירוף כל ההמלצות ויכול מאוד להיות שכך הם יזכו אותה בגן שפה בעזרת השם
בהצלחה!!!

MRF

משתמש מקצוען
לא קראתי
דבר ראשון היום קוראים לזה אפרקציה ולא דיספרקציה
אנחנו נלחמנו בעור שינינו להכניס ילדה לגן שפה
יש להם את הכללים שלהם, מי מתאים ורק אותו מקבלים
הילדה שלי טיפה פחות אז או חמ או גן רגיל שילוב, גן שפה שמור לילדה רגילה שצריכה מעט קידום או בעיה ריגשית קטנה
לאחר מלחמות והשפלות מצידם בתאורים שונים ודוחים למה היא לא מתאימה הסכימו לקבל אותה לשכונה הצמודה בהסעה כשבשכונה שלנו יש 2 גני שפה
ממליצה למצוא בגוגל את המיילים של האחראיות לשיבוץ והפסיכולוגית החינוכית של העיריה שגם לה יש חלק נכבד בהחלטה
לכתוב מייל חריף מכבד ומתחנן ולראות מה קורה
לא יכולה לעזור בבית שמש אבל כך עשיתי ב- לשהר
יכולה לומר ששווה את כך הקושי למרות הטעם הנורא שנשאר לי עד עכשיו כי זה מה שהילד צריך ומכוונים לשם שמים
וחושבים שהם אחראיים על המסגרת התקינה וזה מה שחשוב להם ולא חושבים על הילד המסויים הזה שצריך להתקדם ולהצליח

BATELCAP

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא יודעת אם עוד לוונטית העיצה.
אם תהיה לך עוד ועדה- היינו שם ממש תקיפים, איימנו שאם לא נקבל נפנה לעו"ד וכו'...צריך לבוא ממש חדור מטרה שאין אופציה אחרת.
בהצלחה. מקווה שתצליחו לקבל את מה שאתם באמת צריכים..

RAME

משתמש מקצוען
דחוף יש פה מישהו שמבין בועדת שילוב??
אוטוטו נגמר הזמן להגשת הטפסים לועדה

1.האם טופס לוועדת שילוב זה בעצם טופס וועדת זכאות ואפיון??
2. הילד בן 2.9 והשאלות נראות לגיל יותר גדול אולי זה לא הטופס הנכון??
3 שאלה חשובה :האם כדאי לבקש גן שפה שבטוח אקבל לפחות סל שילוב ??
(ממה שקראתי בתגובות שהרבה שביקשו גן שפה קיבלו סל שילוב וסל שילוב זו זה מה שהילד צריך!!!!!
תודה ענקית למי שיענה!!

נערך לאחרונה ב:

malka1

משתמש פעיל
דחוף יש פה מישהו שמבין בועדת שילוב??
אוטוטו נגמר הזמן להגשת הטפסים לועדה

1.האם טופס לוועדת שילוב זה בעצם טופס וועדת זכאות ואפיון??
2. הילד בן 2.9 והשאלות נראות לגיל יותר גדול אולי זה לא הטופס הנכון??
3 שאלה חשובה :האם כדאי לבקש גן שפה שבטוח אקבל לפחות סל שילוב ??
(ממה שקראתי בתגובות שהרבה שביקשו גן שפה קיבלו סל שילוב וסל שילוב זו זה מה שהילד צריך!!!!!
תודה ענקית למי שיענה!!
לצורך וועדות זכאות יש להגיש: (הם לא מוותרים על אף אחד מהקבצים הנ"ל)
בדיקת שמיעה
בדיקת ראיה
ויתור סודיות
שאלון הפניה (ילדי מעון/גן פרטי /טהרת הקודש ללא סמל אין צורך במילוי שאלון זה)
מסמך קביל-קלינאית תקשורת/רופא התפתחותי/ריפוי בעיסוק/אבחון פסיכולוגי
זה מה שאני שלחתי בזמנו...
לגבי השאלה מה שווה לבקש, זה מאוד תלוי באופי הבעיה, אין ענין סתם לבקש גן שפה אם וודאי שלא צריך, בעיקר אם אין מספיק מסמכים שמוכיחים את הצורך.
המון בהצלחה!

RAME

משתמש מקצוען
לצורך וועדות זכאות יש להגיש: (הם לא מוותרים על אף אחד מהקבצים הנ"ל)
בדיקת שמיעה
בדיקת ראיה
ויתור סודיות
שאלון הפניה (ילדי מעון/גן פרטי /טהרת הקודש ללא סמל אין צורך במילוי שאלון זה)
מסמך קביל-קלינאית תקשורת/רופא התפתחותי/ריפוי בעיסוק/אבחון פסיכולוגי
זה מה שאני שלחתי בזמנו...
לגבי השאלה מה שווה לבקש, זה מאוד תלוי באופי הבעיה, אין ענין סתם לבקש גן שפה אם וודאי שלא צריך, בעיקר אם אין מספיק מסמכים שמוכיחים את הצורך.
המון בהצלחה!
מעולה וואו תודה איזה מפורט !!!
ולגבי השאלה ששאלתי -האם בטופס של ועדת שילוב כתוב בכותרת "ועדת אפיון וזכאות" או שצריך תופס אחר לחלוטין
תודה רבה רבה!!!!!

malka1

משתמש פעיל
מעולה וואו תודה איזה מפורט !!!
ולגבי השאלה ששאלתי -האם בטופס של ועדת שילוב כתוב בכותרת "ועדת אפיון וזכאות" או שצריך תופס אחר לחלוטין
תודה רבה רבה!!!!!
כמו שכתבתי בעיקרון מי שממלא את הטופס זה גננת בגן עיריה בלבד עם סמל גן(צריך לדבר עם הגננת) לא מעון, לא גן פרטי, לא טהרת הקודש, כל אלו לא צריכים למלאות את השאלון בכלל.
אצלי היא היתה בגן פרטי ולא מילאתי כלום(אבל כמובן צירפתי מלא מידע רפואי כמו שביקשו וויתור סודיות)
בכל אופן אני כל הזמן הייתי בקשר עם מזכירת ועדות אפיון וזכאות בעיריה, תבדקו באתר העיריה שלכם מי אחראי על זה ותיצרו איתה קשר הכי מהר שאפשר, היא תדריך אתכם מדויק.

RAME

משתמש מקצוען
כמו שכתבתי בעיקרון מי שממלא את הטופס זה גננת בגן עיריה בלבד עם סמל גן(צריך לדבר עם הגננת) לא מעון, לא גן פרטי, לא טהרת הקודש, כל אלו לא צריכים למלאות את השאלון בכלל.
אצלי היא היתה בגן פרטי ולא מילאתי כלום(אבל כמובן צירפתי מלא מידע רפואי כמו שביקשו וויתור סודיות)
בכל אופן אני כל הזמן הייתי בקשר עם מזכירת ועדות אפיון וזכאות בעיריה, תבדקו באתר העיריה שלכם מי אחראי על זה ותיצרו איתה קשר הכי מהר שאפשר, היא תדריך אתכם מדויק.
אני מירושלים
ידוע לך מי האחראי ?כי לא מוצאת
ומאד מאוחר להגשה כבר
תודהה

malka1

משתמש פעיל
אני מירושלים
ידוע לך מי האחראי ?כי לא מוצאת
ומאד מאוחר להגשה כבר
תודהה
באתר עירית ירושלים כתוב:
ויסברג חגית02-6578585<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>רכזת ועדות זכאות ואפיון ,ועדות חריגות
תתקשרי כמה שיותר מהר...מקווה שיענו..
מציינת שאני לא מירושלים רק בדקתי באתר העיריה..

avigaillll

משתמש פעיל
אני גם מבית שמש, וסורבתי כמה פעמים בלי סיבה, פניתי למשרד מבקר המדינה ,הם שלחו אלי עורכת דין שבדקה את המקרה ועכשיו קיבלתי עדכון שהילד זכאי לועדה
מחכה לשמוע שאכן סודר סופית ,

RAME

משתמש מקצוען
באתר עירית ירושלים כתוב:
ויסברג חגית02-6578585<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>רכזת ועדות זכאות ואפיון ,ועדות חריגות
איזה נשמה טובה את !!!!
ממש עזרת ועוזרת לי
מנסה להתקשר

RAME

משתמש מקצוען
באתר עירית ירושלים כתוב:
אכן לא עונים שלחתי מייל
אך בינתיים הזמן יקר
אז אני שוב שואלת האם בשביל לקבל שילוב לילד
אני צריכה למלא טופס ועדת זכאות ואפיון??
לא בשביל גן שפה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה