דרוש מידע זיעה בכפות ידיים אצל תינוקות קטנים

saralulu

משתמש מקצוען
לאחרונה שמתי לב שהתאומים שלי הקטנים מזיעים מאד בכפות הידיים.
וכמה שאני מקלחת אותם ומנקה להם את כפות הידיים ובין האצבעות הם כל הזמן צוברים לכלוך מעצבן וזיעה לא נעימה, ממה זה נגרם והאם זו תופעה מוכרת אצל תינוקות קטנטנים? מציינת שהם הרבה עם ידיים קמוצות ז"א אצבעות סגורות ומקופלות, זה כמו לעשות שלום עם הידיים ולהשאיר אותן מקופלות סגורות ובלי לפתוח אותן, מציינת שזה לא מגיע ממקום שחם להם.
אשמח למידע, תודה :)

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
בכורים, לא?...
איך ידעתי??????????????
אגב, זה נורמלי, ברגע שיגדלו ויפתחו את הידיים לתפוס חפצים הזיעה תעלם.
תנסי לסגור את הידים שלך לפרק זמן ארוך ותווכחי שגם הידיים שלך מזיעות...

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
לאחרונה שמתי לב שהתאומים שלי הקטנים מזיעים מאד בכפות הידיים.
וכמה שאני מקלחת אותם ומנקה להם את כפות הידיים ובין האצבעות הם כל הזמן צוברים לכלוך מעצבן וזיעה לא נעימה, ממה זה נגרם והאם זו תופעה מוכרת אצל תינוקות קטנטנים?
מוכר מוכר !!! נורמלי לגמריי !!!
מציינת שהם הרבה עם ידיים קמוצות ז"א אצבעות סגורות ומקופלות, זה כמו לעשות שלום עם הידיים ולהשאיר אותן מקופלות סגורות ובלי לפתוח אותן,
בגלל זה !!!

saralulu

משתמש מקצוען
בכורים, לא?...
איך ידעתי??????????????
אגב, זה נורמלי, ברגע שיגדלו ויפתחו את הידיים לתפוס חפצים הזיעה תעלם.
תנסי לסגור את הידים שלך לפרק זמן ארוך ותווכחי שגם הידיים שלך מזיעות...
ברור שבכורים, אבל פעם ראשונה שאני נתקלת בזה בתינוקות.
הם תופסים משחקים, חיתולים, אצבעות, אבל עדיין לא מייחסים משמעות לזה שהם תופסים, זה נראה יותר רפלקס אם קוראים לזה ככה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה