פונט זיהוי פונט - סלוגן קמפיין בחירות יהדות התורה 2021

Yossi73

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גכ.jpg

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה פונט חינמי דומה לו?
לא ידוע לי על אחד כזה
בכלל-
שמתי לב שמפלגות רבות ובפרט יהדות התורה מקפידים לבחור מידי בחירות פונט יקר מאוד שלא רבים רוכשים אותו, וזאת כנראה כדי למנוע זיופים למפיין מצד מתחרים ו/או קמפיינרים שעלולים לייצר מודעות על אותו עיצוב בדיוק עם מסרים שיזיקו לקמפיין

במקרה של יהדות התורה לעניות דעתי עיקר החשש שלהם הוא מצד גורמים במאה שערים שמידי בחירות מנסים לייצר מודעות עם סלוגן הבחירות של ג ולהסביר למה הוא לא נכון ועד כמה הם נכשלו בדיוק בענין הזה (שימוש נרחב בענין הזה הם עשו דווקא בקמפיין "ברגע האמת")

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לא ידוע לי על אחד כזה
בכלל-
שמתי לב שמפלגות רבות ובפרט יהדות התורה מקפידים לבחור מידי בחירות פונט יקר מאוד שלא רבים רוכשים אותו, וזאת כנראה כדי למנוע זיופים למפיין מצד מתחרים ו/או קמפיינרים שעלולים לייצר מודעות על אותו עיצוב בדיוק עם מסרים שיזיקו לקמפיין

במקרה של יהדות התורה לעניות דעתי עיקר החשש שלהם הוא מצד גורמים במאה שערים שמידי בחירות מנסים לייצר מודעות עם סלוגן הבחירות של ג ולהסביר למה הוא לא נכון ועד כמה הם נכשלו בדיוק בענין הזה (שימוש נרחב בענין הזה הם עשו דווקא בקמפיין "ברגע האמת")
אם כי אותם קיצוניים לא בהכרח מתחשבים בזכויות יוצרים.
או שבכלל יוצרי הקמפיין צריכים להצדיק את התשלום הגבוה לעומת התמורה...

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם כי אותם קיצוניים לא בהכרח מתחשבים בזכויות יוצרים.
או שבכלל יוצרי הקמפיין צריכים להצדיק את התשלום הגבוה לעומת התמורה...
א, בדרך כלל החקיינים הללו אינם חברה מקצוענים ולכן אין לי מושג אם הם מכירם בכלל את המושג זכויות יוצרים (או שמבחינתם זה בכלל חוקים של ציונים ה' ירחם)
ב אולי בשביל הרושם, כי לפעמים אפשר לראות קמפיינים הרבה יותר גדולים עם פונטביט, (הליכוד השתמש הרבה פעמים עם פרקטיקה של פונטביט, כנ"ל גדעון סער שהשקיע רבות בקמפיין והוא משתמש בפילוסוף, כך שיותר נראה לי האופציה שאני ציינתי
אך דברי מתבססים על תחושת בטן בלבד

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
איזה משרד פרסום אחראי על הקמפיין הנוכחי?

פרסום-פלאש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בדרך כלל הם לקחו את בורדו. הפעם האחרונה חלקית היתה אצל גימיק. מעניין מה הפעם...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai