זום נתקע..

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי מצלמה ביתית של canon דגם:elfh 320hs צילמתי איתה בצילום אוטומטי והיא נפלה על הזום.. המצלמה המשיכה לצלם אבל שסגרתי אותה היא נתקעה.. כנראה הזום התעקם מעט.. ומאז היא באותה פוזה חצי סגורה ולא נפתחת לי בכלל כך שאני לא יכולה לצם בה...
איך אני מתקנת אותה? איפה? או שעדיף לא להשקיע בה בכלל?
אשמח לשמוע תגובות.. זה דחוף לי מאוד!!!!

RMO

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כדאי לך להתיעץ באלי ביתן הצילום- הוא יראה את המצלמה ויענה לך.

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י RMO;1181406:
כדאי לך להתיעץ באלי ביתן הצילום- הוא יראה את המצלמה ויענה לך.

איפה האיש יושב?

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אלי ביתן הצילום נמצא ליד גם ורשה בבני ברק
יש גם את עולם הצילום בפ''ת
ואת ארליך בתל אביב
:)

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
וכדאי שתדעי מראש שבמקרים רבים לא משתלם לתקן מצלמות ביתיות

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
באלי ביצן הצילום מגיע בנ"א שמתקן מצלמות, הוא נמצא שם כל יום ראשון בצהריים, משהו כמו 3 ל-4, לא זוכרת במדיוק ולוקח מצלמות לתיקון ומחזיר אותם בראשון שאח"כ באותן שעות.
היתה לי מצלמה עם מקרה זהה, הוא אמר שהתיקון עולה 250 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה