זה נהנה וזה לא חסר

חריק

משתמש צעיר
עבדתי מהבית במשך 10 שנים, וב5 שנים האחרונות חיפשתי להוציא את העבודה מהבית, זאת מכיון שהעבודה נמרחה על כל היום וההספקים היו דלים. הקושי במציאת מקום היה מכיון שחיפשתי מקום עם מחשב, כדי שבשעת חרום (וזה קורה הרבה..) ישאר לי המחשב בבית. ועכשיו מצאתי את "משרדיל" שענו על הדרישות (יש שם חדרים ועמדות עבודה ממוזגים ונקיים ותמיכה טכנית על כל בעיה) ממליצה בחום!

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מה זה משרדיל?

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמה הם לוקחים מעניין?
(זה נשמע כמו פרסומת שלהם;)

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נשמע טוב...
לעצמאים זה בהחלט עניין מסובך "לעמוד על המשמר" שלא יגלוש על חשבון הבית :eek:

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י חריק;1426396:
עבדתי מהבית במשך 10 שנים, וב5 שנים האחרונות חיפשתי להוציא את העבודה מהבית, זאת מכיון שהעבודה נמרחה על כל היום וההספקים היו דלים. הקושי במציאת מקום היה מכיון שחיפשתי מקום עם מחשב, כדי שבשעת חרום (וזה קורה הרבה..) ישאר לי המחשב בבית. ועכשיו מצאתי את "משרדיל" שענו על הדרישות (יש שם חדרים ועמדות עבודה ממוזגים ונקיים ותמיכה טכנית על כל בעיה) ממליצה בחום!

השיקול של עלות מחשב לא רלוונטי.

חריק

משתמש צעיר
אני משלמת חודשי ומבחנתי העלתי רעיון לאלו שנמצאות במצב שהייתי ומחפשות פתרון :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה