זה מה שהיה כתוב היום ברשות הרבים ביתד נאמן

מני ל

משתמש רשום
יכול לעזור מאוד!!!

קבצים מצורפים

• 1504027788977-1862569769.jpg
    1504027788977-1862569769.jpg
    KB 263.9 · צפיות: 58

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לא נכון
בלוח החופשות של המעון כתוב שמסיימים ביום שישי ב12

הפתעה

משתמש מקצוען

נו באמת,
על כך שהמטפלות הן גם בני אדם חשבתם ??
חייבים לסחוט אותן עד כלות ?? הן הרי סחוטות גם ככה.

מה דעתכם ההצעה ה"פראיירית" הבאה:
מבטיחה לכם שלא יקרה כלום אם תהיו אנושיים ותשחררו אותן לנפשן, לבתיהן, על טפיהן, נקיונותיהן ובישוליהן ב11:45 (ניסיתי פעם).
ונראה לי שלא יקרה כלום גם אם תוציאו את הילדים כל יום ב15:45, ולא ב-16:01.
ו...פעם אחת, רק אחת (!!) כשיש יום חופשי או בחנוכה, בחופש הגדול או סתם ביום של חול מעונן חלקית עד בהיר (כשהגדולים בבית כמובן) להשאיר את הפעוטות בבית.
נשמע נורא ??

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י לאה ורחל;n5059350:
זה לא נכון
בלוח החופשות של המעון כתוב שמסיימים ביום שישי ב12

זה נכון בהחלט, הנה ציטוט מתוך "קובץ רענון נהלי הפעלה למעונות יום / משפחתונים לשנה"ל תשע"ז":
ד. שעות פעילות במעון יום : מעונות יום פועלים בימים א-ה בין השעות 00:16-00:7 בימי ו' וערבי חג שעות הפעילות משעה 00:7 עד 00:13. במטרה לאפשר לאימהות להשתלב בעבודה בהתאם לדרישות שוק התעסוקה, מעונות מסוימים יפעלו גם עד השעה 00:17 על פי ביקוש ההורים או דרישות המשרד .
ה. נוהל עבודה בימי שישי במעון היום : ביום שישי יש להגיש לילדים ארוחת צהריים כבכל יום אחר ולהקפיד על איוש תקינת כוח האדם בהתאם לסל מעון.
מבלי לגרוע באמור לעיל, ארגון החפץ לקצר את שעות הפעילות ביום שישי )באופן שסיום הפעילות יהיה בין השעות 00:13-00:12 .בכל מקרה לא ניתן לסיים את הפעילות לפני השעה 00:12 )יוכל לעשות כן באחד או יותר מהמעונות המופעלים על ידו ובלבד שיבצע באופן מלא את כל האמור כאן: 1 .ליידע את כל ההורים כי הסטנדרט הוא סיום פעילות בשעה 00:13; 2 .להבהיר לכל ההורים שמדובר בשינוי הדורש הסכמה מלאה של כל הורי כיתת המעון הרלוונטית; 3 .לקבוע מראש ובכתב מול ההורים את האופן שבו יבוצע החזרה הזמן שקוצר ביום שישי )או בחלוקה של השעות לכל ימות השבוע או בקביעת ימים מרוכזים להחזר או בקביעת יום או יומיים שבהם תסתיים הפעילות במעון מאוחר יותר – לא מאוחר מהשעה 00:17 בכל מקרה;) 4 .להודיע למחוז הרלוונטי במקרה שבו הוחלט לקצר כאמור ואת האופן שסוכם מול ההורים על החזר השעות הנדרש. יודגש ויובהר כי קביעת שעות פעילות שונות מהסטנדרט בימי שישי תבוצע אך ורק לאחר סגירת ההרשמה ולאחר שקיבלו ההורים הודעה בדבר קבלת ילדם למעון / משפחתון.

לצערינו ברב המעונות הדבר לא נעשה וכל ההורים שותקים...

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני אישית לוקחת ב 12 ולפעמים גם לפני
ומשתדלת ב 3 וחצי
השאלה היא שלי למה על מוכרות בחנות שעובדות ביום שישי עד
השעה 3 ויוצאות לפעמים גם ב 4 לא מרחמים ככה-
ואומרים לה ב 12 לכי לבשל ולנקות....
כל אחת בוחרת את העבודה שלה ויודעת מה מתאים לה.....

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הפתעה;n5059367:
נו באמת,

מבטיחה לכם שלא יקרה כלום אם תהיו אנושיים ותשחררו אותן לנפשן, לבתיהן, על טפיהן, נקיונותיהן ובישוליהן ב11:45 (ניסיתי פעם).
ו...פעם אחת, רק אחת (!!) כשיש יום חופשי או בחנוכה, בחופש הגדול או סתם ביום של חול מעונן חלקית עד בהיר (כשהגדולים בבית כמובן) להשאיר את הפעוטות בבית.
נשמע נורא ??

את מטפלת ?

הרי גם לנו יש יום שישי, וגם לנו יש סדר יום ולכן אנו מתאמצים וגם משלמים בכדי להכניס את הילדים במעון,
מה פתאום להוציא את הילדים מהמעון מוקדם, על חשבון העבודה, הכולל, וכו'.

הייתי שמח לעזור לכל העולם, אבל צריך לדעת על חשבון מה.
ומה התכוונת פעם אחת, את מתכוונת שיתאחדו כל ההורים ויוצאו את הילדים ביחד, כדי לאפשר למטפלת לנוח.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י השמח בחלקו;n5059388:
את מטפלת ?

הרי גם לנו יש יום שישי, וגם לנו יש סדר יום ולכן אנו מתאמצים וגם משלמים בכדי להכניס את הילדים במעון,
מה פתאום להוציא את הילדים מהמעון מוקדם, על חשבון העבודה, הכולל, וכו'.

הייתי שמח לעזור לכל העולם, אבל צריך לדעת על חשבון מה.
ומה התכוונת פעם אחת, את מתכוונת שיתאחדו כל ההורים ויוצאו את הילדים ביחד, כדי לאפשר למטפלת לנוח.

ככ נכון

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הפתעה;n5059367:
נו באמת,

נשמע נורא ??

מסכימה איתך וכל כך לא מסכימה איתך!
נכון הם צריכות חופש וקצת מנוחה..
אבל,
מה עם כל אלה שעובדות בעבודות אחרות ולא ממש מזיז לבוס שלהם איזה יום היום,או כמות הילדים\העומס בבית?והיי הם עובדות עד 15 ויותר.
אז כן מסכימה איתך,לאף אחד לא יזיק החופש והפחות זמן,אבל צריך להיות הגיונים,אם זה הזמן שנקבע,אז זה עובדה(ומי שקשה לה שלא תלך לעבוד שם)
בהצלחה לכולן!

ayעל 8382

משתמש רשום
זה שהם מנצלות את אי הידיעה זה לא הכי ישר... (אא''כ הן עצמן לא יודעות אבל לא נראה לי...)

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין שבגנים הגננות לפעמים עושות מה שרוצות,
ויש להם חופשים בלי סוף.
ואם מישהו יכתוב על זה אז היא תקבל על הראש
איך היא מעיזה לחשוב ככה ומסכנות הגננות, איך הם עובדות קשה ואיך עושקים אותם,
אבל כשזה מגיע למעון אז לא לותר על שום דקה תנצלו כל רגע שמגיע לכם, תתלוננו על כל פיפס שלו נראה לכם.

מעניין אותי מה אותם הורים יעשו שהילדים שלהם יגיעו לגני עיריה......

הפתעה

משתמש מקצוען
אני לא מדברת על הורים שבאמת חייבים להשאיר עד לדקה האחרונה.
אני מתכוונת לאלה שיש להם אפשרות להוציא את הילדים קצת מוקדם יותר, אבל "היישמע כדבר הזה" ??
יש לפעמים גישה של "בכל מחיר אל תהיה פראייר" ונצל את מה שמגיע לך עד לטיפה שאחרי האחרונה.
חברה', אלה המטפלות של הילדים שלכם- האם אתם רוצים מטפלות שחוקות ??
קצת התחשבות בהן יעשה לילדכם רק טוב (לא למטפלות חלילה).

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י קריצה;n5059435:
ויש להם חופשים בלי סוף.
אבל כשזה מגיע למעון אז לא לותר על שום דקה תנצלו כל רגע שמגיע לכם, תתלוננו על כל פיפס שלו נראה לכם.

אולי כי במעון משלמים הרבה כסף וגני העיריה בחינם?

פרפר

משתמש מקצוען
איזה מסכנות ואיזה סחוטות. המטפלות לא מקבלות כלום על השעה הזאת. תהיו נחמדים ותוותרו על שעה אחת שמגיעה לכם, ואת הקופה יעשו בעלי המעון שחוסכים שעה של משכורת לצוות (ואולי גם הם מסכנים? הם לא בני אדם?)

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
אם הגישה היא, שילמנו אז לא נהיה פרייארים, וננצל את המטפלות עד הסוף.
זה אכן גישה מאוד גרועה ופסולה.
אך כמדומני שהרוב, פשוט מנצל את הזכויות שלו, בכדי למלא את החובות שלו כלפי אחרים (ילדים, משפחה, עבודה, וכו').

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י קריצה;n5059435:
ויש להם חופשים בלי סוף.

דיייי!!!!!!
תפסיקו עם האגדה האידיוטית הזאת. הגננות לא עושות מה שהם רוצות. נקודה. יש להם בוס כמו לכל עובד אחר, ונא לא לבלבל את המוח שוב ושוב.
הרישעות בנושא הזה עובר כל גבול, ואני לא מתנצל על החריפות.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרפר;n5059457:
איזה מסכנות ואיזה סחוטות. המטפלות לא מקבלות כלום על השעה הזאת. תהיו נחמדים ותוותרו על שעה אחת שמגיעה לכם, ואת הקופה יעשו בעלי המעון שחוסכים שעה של משכורת לצוות (ואולי גם הם מסכנים? הם לא בני אדם?)

הם עושים קופה גם בלי השעה הזו....
מטפלת עובדת הרבה יותר שע' מגננת ומרוויחה הרבה פחות...

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חשמל;n5059464:
דיייי!!!!!!
תפסיקו עם האגדה האידיוטית הזאת. הגננות לא עושות מה שהם רוצות. נקודה. יש להם בוס כמו לכל עובד אחר, ונא לא לבלבל את המוח שוב ושוב.
הרישעות בנושא הזה עובר כל גבול, ואני לא מתנצל על החריפות.

כן?
כשגננת עושה מסיבת סיום למשך שעה וחצי ושולחת את כולם הביתה
זה בגלל הבוס שמעליה???

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אני מאד משתדלת לקחת ביום שישי את הילדים שלי בזמן.
במיוחד בימות החורף הקצרים.
וטוב שעוררת את הנושא.
הגננות עובדות קשה ואמורות לחזור הביתה ולהתחיל לתפעל את יום שישי לקראת שבת.
לא מעניינות אותי הזכויות שלי בחוק כשאני יודעת שניתן להקל עליהן.
הן מתמסרות למען הילד שלי, זכותי להחזיר להן קצת.
(המעון עובד אצלנו עד 12 וחצי, אבל אם מטפלת תבקש ממני לבוא קודם, אענה לה בשמחה)!

לילי 1

משתמש מקצוען
המטפלות לא מקבלות שקל אחרי השעה 12 ולכן זו רשעות לתת להן לחכות. על זה אין חולק.
(מצד שני, ביום שהשעה תהיה חלק מחוזה העבודה שלהן, לא תהיה סיבה "לרחם" ו"להבין")

אבל מנהלי המעונות, הם המרושעים פה. הם מקבלים מהתמת מימון שמכסה את השעה הזו, מסתירים את המידע ומשאירים את הכסף אצלם.

תנו לנושא לעלות בפרוג עוד כמה עשרות פעמים, תנו לאנשים לבעבע עוד כמה שנים, בסוף יהיה שינוי!
כך היה עם המטרנה במעונות, כך היה עם ההדרגות המרגיזות, עם ראשי חודשים, צומות וכל מיני.
יש שיפורים , וכמה שתהיה מודעות גבוהה יותר התזוזות תהינה מהירות יותר

נעליים

משתמש מקצוען
בגנים פרטיים הגננות עושות מה שבא להם,
בגנים רגילים ובמעונות מי שקובעת מתי יגמרו ומתי יהיה יום חופשי וכו' אלו המנהלת והבוס הראשי
אז בבקשה אל תפילו את האשמה על המטפלות שהרוב מהם אני מתארת לעצמי בכלל לא יודעות מזה....
וכן... יש גנים ומעונות שהבוס שלהם לא נותן לגמור ביום ו' לפני 1:00!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה