השקעות זה זכיה כדאית (מגרשים)?

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
תיכנס לאתר של רמי ותירשם. מה יש להפסיד? בדרך כלל לא עולה אפילו כסף להירשם.
זכית? (נדיר) תכתוב לי אז ונראה מה יש לעשות עם זה. לא שווה לך? תוכל תמיד להודיע להם שיצאת מזה.

קלרינט Buffet

משתמש פעיל
תיכנס לאתר של רמי ותירשם. מה יש להפסיד? בדרך כלל לא עולה אפילו כסף להירשם.
זכית? (נדיר) תכתוב לי אז ונראה מה יש לעשות עם זה. לא שווה לך? תוכל תמיד להודיע להם שיצאת מזה.
1. אכן לא עולה כסף להירשם, אבל כן עולה עמלה של ערבות דיגיטאלית בבנק (260 ש"ח מינימום או 2.5 אחוז שנתי)
2.על פי רוב יש קנס יציאה דהיינו חילוט הערבות הבנקאית.

צ.צ.

משתמש פעיל
1. אכן לא עולה כסף להירשם, אבל כן עולה עמלה של ערבות דיגיטאלית בבנק (260 ש"ח מינימום או 2.5 אחוז שנתי)
2.על פי רוב יש קנס יציאה דהיינו חילוט הערבות הבנקאית.
הערבות זה רק אחרי שזוכים, זה ערבות על הפיתוח, הרישום עצמו לא עולה כלום רק עלות של הצהרה בפני עורך דין שצריך להביא שזה בסביבות 100 ש"ח

קלרינט Buffet

משתמש פעיל
בפירוש לא נכון
היום רוב מוחלט של המכרזים ברמ"י הם מכרזים דיגיטאלית וצריך להנפיק ערבות דיגיטאלית כדי להישתתף בהם

יעית

משתמש פעיל
בפירוש לא נכון
היום רוב מוחלט של המכרזים ברמ"י הם מכרזים דיגיטאלית וצריך להנפיק ערבות דיגיטאלית כדי להישתתף בהם
אתה כותב מניסיון?
כי אני מניסיון, מסכים עם
הערבות זה רק אחרי שזוכים, זה ערבות על הפיתוח, הרישום עצמו לא עולה כלום רק עלות של הצהרה בפני עורך דין שצריך להביא שזה בסביבות 100 ש"ח

קלרינט Buffet

משתמש פעיל
אני מדבר על זה שכדי לגשת למרכז צריך לשים ערבות בבנק
אכן במקרה של אי זכיה הכסף משתחרר אחרי חודשיים שלושה
אבל יש עמלה של הבנק
זו הכוונה שלי

יעית

משתמש פעיל
לא, את הערבות הבנקאית צריך לעשות רק אחרי זכיה במגרש ובחירת מגרש,

צחי קרמר

משתמש פעיל
מכרזים רציניים לא של הרשמה והגרלה באופקים ובית שאן דורשים כיום הנפקת ערבות מסודרת

קלרינט Buffet

משתמש פעיל
אי אפשר להגיש בלי ערבות ללא שם.png

צ.צ.

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה