זה באמת הלהיט היום???

צבעי פסטל

משתמש רשום
צבע בתנור מחורץ פסים פסים במטבחים???
אז למה לא מציעים את זה ללקוחות???
זה לא מומלץ????
אם אני לא יעשה את זה המטבח שלי יהיה מיושן???
תחכימוני....

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דבר ראשון נתחיל בזה שאם לא תעשי את זה לא אומר בכלל שהמטבח שלך יהיה מיושן:)
לא כל מה שבמודה הוא טוב ויפה!!!
ודבר נוסף בהחלט כל הקטע של הקירות המחורצים למיניהם וחירוץ באופן כללי מאוד רץ היום
בעיני במטבח כל הנושא הזה פחות פרקטי כיון שזה מקום של בישולים ותופס המון לכלוך בין החירוץ וזה סיוט לתחזק את זה שישאר נקי ויפה אלא אם כן יש לך זמן יום יום להעביר שם סמרטוט ולנקות
ואפשר לעשות מטבחים מהממים פרקטים סטנדרטים ולא בהכרח מה שבמודה והולך:)
בהצלחה!!!

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

צבעי פסטל

משתמש רשום
מכירה הרבה שרוצים שיהיה עדכני ויפה ומצטערים על זה מאוד!!!
ואם אני יגיד לך שעדכני לעשות מטבח בצבעים צהוב ואדום תעשי???
יש צהוב ואדום שמכוער ויש מחורץ שנראה יותר טוב.....
לפי מה שאני מבינה לא מומלץ?
לא ללכת על זה?
קרץ לי אבל התלבטתי אם זה באמת שווה.....
מה אומרים?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד להיט משונה שעתיד לצאת מהאופנה באותה מהירות שבה הוא נחת... עוד עשור זה יהיה הכי סמל למטבח מיושן (כמו היום פורמייקה אגס קוניאק או קלאפות זכוכית מצויירת)

צבעי פסטל

משתמש רשום
עוד להיט משונה שעתיד לצאת מהאופנה באותה מהירות שבה הוא נחת... עוד עשור זה יהיה הכי סמל למטבח מיושן (כמו היום פורמייקה אגס קוניאק או קלאפות זכוכית מצויירת)
זה לא נוטה יותר לסגנון של הפרובנס?
הפרובנס תמיד נשאר באופנה....
זה היה נראה לי אותו רעיון, אני טועה?
יש משהו כשעושים מטבח שרוצים להכניס בו את כל החידושים...
השאלה אם זה טרנד שהולך להכנס בכל המטבחים כמעט כמו המטבחי נישה או שזה יהיה ממש דליל?
אנחנו לא מנבאים עתידות אבל אני מאמינה שאתם המעצבים/ת והנגרים ידעו להגיד אם כדאי או לא...

דפה

משתמש מקצוען
הלם מחדש כל פעם שאני רואה אברכים שלא הולכים להחליף מטבח בעוד 5 שנים, ועשו קלאפה זכוכית מצויירת בעיגולים בורדו או בפרחים סגולים.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בשונה מקליפות מצוירות, חירוץ עדין על חומר בצבע קלאסי ישאר קלאסי תמיד כמו המסגרות...

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הסטריפים מאד הולכים עכשיו וגם יפים בעיני.
לא הייתי ממליצה לעשות במטבח, גם בגלל הקושי לנקות לכלוך. (שומן:eek:)
וגם בגלל שכמו שציינו זה יצא מהמודה באיזה שהוא שלב... ומטבח זה לא משהו שמחליפים פעם בשנתיים.
לכן אני אישית עושה את זה רק בחדרי ילדים, אמבטיות וכו

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא נוטה יותר לסגנון של הפרובנס?
הפרובנס תמיד נשאר באופנה....
זה היה נראה לי אותו רעיון, אני טועה?
יש משהו כשעושים מטבח שרוצים להכניס בו את כל החידושים...
השאלה אם זה טרנד שהולך להכנס בכל המטבחים כמעט כמו המטבחי נישה או שזה יהיה ממש דליל?
אנחנו לא מנבאים עתידות אבל אני מאמינה שאתם המעצבים/ת והנגרים ידעו להגיד אם כדאי או לא...
ממש לא בכיוון של הפרובנס
להפך כיוון מאד מודרני
יש משהו אחר שזה חזית כפרית מסגרת עם חריצים בפנים לא על זה מדובר

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בשונה מקליפות מצוירות, חירוץ עדין על חומר בצבע קלאסי ישאר קלאסי תמיד כמו המסגרות...
נחיה ונראה...
להערכתי לא
למסגרות יש סיבה למה זה מחזיק מעמד כי זה חיקוי של דלתות עץ מלא שהיו קיימות אלפי שנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה