דרוש מידע זהירות - מוצר נוסף מטעה - מריר חלבי!!! - הקפיצו לתועלת הציבור!

מצב
הנושא נעול.

שאלת אותי?

משתמש צעיר
בנוסף לזה - - -

1646727227327.jpeg

נערך לאחרונה ב:

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כתוב ממש בברור שזה חלבי.

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלחתי פניה לשטראוס ותגובתם היא שהמוצר מיוצר בקו יצור חלבי שלא הוכשר לפרווה .

שאלת אותי?

משתמש צעיר
שלחתי פניה לשטראוס ותגובתם היא שהמוצר מיוצר בקו יצור חלבי שלא הוכשר לפרווה .
שלחתי לשטראוס וזוהי תגובתם
,

תודה על פנייתך!
הסיבה שמוצר שרכיביו פרווה וכשרותו היא חלבית היא שהמוצר יוצר על קו חלבי ללא הכשרה לפרווה.
חשוב לנו מאוד שהאריזות שלנו יהיו ברורות ולא מבלבלות במטרה שיהיה נוח לצרכנים לבחור את המוצר הנכון עבורם.
כיוון שטענת שזה לא היה בולט, אני אעביר את התלונה שלך ליחידת השיווק והאיכות לצורך ידיעה ובמידת הצורך גם בחינה מחודשת.

יום מוצלח
32.png

82nZSvUZfP7huGzbvWCa15PHkyYpl_HxRnRUvv7jb58Gew9JN1rL3B3DDkEmVXfEUadBtOcuyrN7QYCfjMWO4tES_BZ8_tOzb2Fs3OJ3o0exv2CTOqQi24UXahkHAB4Tb5XFR1VRz4EvAWKe8S514rL1g9TX=s0-d-e1-ft
בברכה,
שירות הצרכנים,
שטראוס-גרופ.
מדובר בשני פניות נפרדות?

אם יהודיה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שהכתובת לפניות היא הגוף שנותן כשרות למוצר,
במקרה זה- בד"ץ העדה החרדית.
כל מה שנוגע לכשרות הוא באחריותם, וחשוב מאד שאנשים יפנו ויעירו על הבעיה.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם על הרבע לשבע המריר כתוב חךבי וגם עך עד חצות המריר הם עשו לזה כזה פרסום חזק שהיום אנשים כבר לא מתבלבלים כל כך

שאלת אותי?

משתמש צעיר
כנראה שזה שבלונה...
הוא אשר דיברתי... ;):D
היי ,
תודה על פנייתך!
הסיבה שמוצר שרכיביו פרווה וכשרותו היא חלבית היא שהמוצר יוצר על קו חלבי ללא הכשרה לפרווה.
חשוב לנו מאוד שהאריזות שלנו יהיו ברורות ולא מבלבלות במטרה שיהיה נוח לצרכנים לבחור את המוצר הנכון עבורם.
כיוון שטענת שזה לא היה בולט, אני אעביר את התלונה שלך ליחידת השיווק והאיכות לצורך ידיעה ובמידת הצורך גם בחינה מחודשת.

שלחתי לשטראוס וזוהי תגובתם
,

תודה על פנייתך!

יום מוצלח
32.png

82nZSvUZfP7huGzbvWCa15PHkyYpl_HxRnRUvv7jb58Gew9JN1rL3B3DDkEmVXfEUadBtOcuyrN7QYCfjMWO4tES_BZ8_tOzb2Fs3OJ3o0exv2CTOqQi24UXahkHAB4Tb5XFR1VRz4EvAWKe8S514rL1g9TX=s0-d-e1-ft
בברכה,
שירות הצרכנים,
שטראוס-גרופ.
אותם מילים... :D:oops::oops:
כנראה שהכינו מראש תשובות לפנייה הזו... ;):p

קול תורה

משתמש פעיל
גם גליליות מחברת "רולעדין" שבשנים האחרונות הם יצרו פרווה (פעם זה כן היה חלבי), הם התחלו לשווק עכשיו גם חלבי
ושניהם מצויים בחניות, כך שצריך לשים לב מה קונים

אין לי תמונה אם למישהו יש, שיעלה בבקשה

שאלת אותי?

משתמש צעיר
גם גליליות מחברת "רולעדין" שבשנים האחרונות הם יצרו פרווה (פעם זה כן היה חלבי), הם התחלו לשווק עכשיו גם חלבי
ושניהם מצויים בחניות, כך שצריך לשים לב מה קונים

אין לי תמונה אם למישהו יש, שיעלה בבקשה
D6CFC5C4-1837-B10E-091B-09A4356F00DB.jpg

large.jpg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה