חיסכון לכל ילד זהו נגמר התירוצים! עוברים היום! חדש! אינפיניטי קיבלה הכשר. חיסכון לכל ילד. וקופת גמל. האשכול החדש.

תוכנית

משתמש פעיל
אם זה ילד שלא מרוויח כלום
יוכל לקבל פטור ממס על הסכומים של נקודות הזיכוי הבסיסיות שלו
(אולי לכן צריך כן לחשוב להוציא חלק מהסכומים בגילאים שעדיין לא עובדים)
אשמח לדעתם המקצועית של @מקצועי ביותר

פ"ת

משתמש צעיר
אכן כן.
בחור בדרך כלל אם הוא בישיבה אז עד 21 לא עובד.
וגם בחורה פחות או יותר עד שגומרת לימודים.

נתיי

משתמש פעיל
אז מה הרעיון בחיסכון לכל ילד אם משלמים מס על רווחים זה כמו קופת גמל רגילה- רק בלי דמי ניהול?

נתיי

משתמש פעיל
למה כ"כ פשוט לכם שאפשר להיזדכות מנקודות זכוי על מס ריווחי הון אני פעם שמעתי לא יודע אם זה נכון שרק נקודות זיכוי בגין ילדים מזכות ממס ריווחי הון ולא הנקודות זיכוי הבסיסיות
מעניין לדעת משהוא מוסמך בעניין

תוכנית

משתמש פעיל
למה כ"כ פשוט לכם שאפשר להיזדכות מנקודות זכוי על מס ריווחי הון אני פעם שמעתי לא יודע אם זה נכון שרק נקודות זיכוי בגין ילדים מזכות ממס ריווחי הון ולא הנקודות זיכוי הבסיסיות
הפוך, רק נקודות זיכוי בסיסיות
אפשר לשחרר אולי בכמה שנים, וכל שנה להוציא כמה שמותר להרוויח ככה שפטורים ממס

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אז מה הרעיון בחיסכון לכל ילד אם משלמים מס על רווחים זה כמו קופת גמל רגילה- רק בלי דמי ניהול?
בלי דמי ניהול, זה בהחלט נתון משמעותי.
מעניין לדעת משהוא מוסמך בעניין
אפשר בהחלט לקבל החזר מס בגין נקודות הזיכוי הבסיסיות אם הם לא נוצלו באותה שנה.

חצרון

משתמש מקצוען
@מקצועי בלבד
באלטשולר שחם אמרו לי שאם משכתי את החל"י בגיל 21 אי אפשר לקבל על זה החזר מס כי זה קופה של המדינה, זה נכון?

beedebi

משתמש פעיל
מה יעשה אדם ששם את חסכון ילדיו בבנק, זהו? הוא נעול כל החיים או שיש דרך לשחרר משם לחברת ביטוח?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
@מקצועי בלבד
באלטשולר שחם אמרו לי שאם משכתי את החל"י בגיל 21 אי אפשר לקבל על זה החזר מס כי זה קופה של המדינה, זה נכון?
מי שאמר לך מה שאמר לך אין לו מושג על מה הוא מדבר!!
הם סה"כ פקידים/ות שמבינים רק בנושאים שקשורים אליהם, [וגם זה לא תמיד] בנושאים כאלו לא אמור להיות להם שום הבנה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מה יעשה אדם ששם את חסכון ילדיו בבנק, זהו? הוא נעול כל החיים או שיש דרך לשחרר משם לחברת ביטוח?
הוא נעול שם עד גיל 18 של ילדיו.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
ובגיל 18 אפשר להוציא לקופת גמל ולקבל שם את התוספות שמקבלים כשמשאירים עד גיל 21?
לא.
אפשר להוציא ולשים איפה שרוצים אבל לא לקבל את התוספת בגיל 21.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה