עזרה ראשונה! וקטוס בקווין בי

מצב
הנושא נעול.

עד מתי

משתמש מקצוען
יש כאן מישהי שמתכוונת להמשיך ולשלם עוד 500 ש״ח...?
פתאום עולה לי רעיון
אולי זה דרך בשבילם לסגור את הבסטה בצורה כזו...
לדעתי אחרי שלקוחות אבדו אמון לאור ההתנהלות שלהם בתקופה האחרונה לא יהיה הרבה הענות לדרישה הזו

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פתאום עולה לי רעיון
אולי זה דרך בשבילם לסגור את הבסטה בצורה כזו...
לדעתי אחרי שלקוחות אבדו אמון לאור ההתנהלות שלהם בתקופה האחרונה לא יהיה הרבה הענות לדרישה הזו
דיברתי עכשיו עם נציגה
לדבריה כל מה שהם אמרו על הפעלת חוזה מהסעיף זה היה דרך להסביר ללקוחות אבל למעשה הם לא מחויבים לכלום הם מישהו חדש שמציע חבילה של 6 טיפולים בשנה בחמש מאות שח
לא יכולים להתחייב לבלי הגבלה
לטענתה יש הרבה כבר ששילמו... והיא רוצה תשובה עד מחר אם אני מצטרפת... אין לה חוזה לשלוח זה הצעה טלפונית חוקית
והחוזה הישן לא מענין ולא רלוונטי אם אני רוצה אני יכולה לתבוע את הבעלים הקודם

שחור-אפור-לבן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עד כמה שאני יודעת זה שהם רכשו את החברה הם מעכשיו חייבים בכל ההתחייבויות של החברה שרכשו. הם לא יכולים לשנות את החוזים עם הלקוחות הקודמים. (עם הלקוחות החדשים מכאן ואילך - שיעשו מה שהם רוצים...)
אגב, מי יודעת מיהם הבעלים הקודמים והבעלים החדשים??? מי אמר שה'מכירה' המדוברת לא פיקטיבית????
משהו פה מריח לא טוב.

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עד כמה שאני יודעת זה שהם רכשו את החברה הם מעכשיו חייבים בכל ההתחייבויות של החברה שרכשו. הם לא יכולים לשנות את החוזים עם הלקוחות הקודמים. (עם הלקוחות החדשים מכאן ואילך - שיעשו מה שהם רוצים...)
אגב, מי יודעת מיהם הבעלים הקודמים והבעלים החדשים??? מי אמר שה'מכירה' המדוברת לא פיקטיבית????
משהו פה מריח לא טוב.
שאלות חשובות
אם מישהי עוד מדברת איתם שתנסה לברר וגם אני אנסה

תמר!!

משתמש חדש
לא הבנתי
אם אני לא משלמת להם את החמש מאות שקל
אז הלך לי כל הכסף ששילמתי????

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא דיברו איתך? היא אמרה שעל הלקוחות של ה3 חודשים אחרונים מישהי אחרת אחראית אולי הם יותר מתחשבים?
כי הם החליפו בעלים הם מתנערים ממה שהתחייבו הקודם

תמר!!

משתמש חדש
לא דיברו איתך? היא אמרה שעל הלקוחות של ה3 חודשים אחרונים מישהי אחרת אחראית אולי הם יותר מתחשבים?
כי הם החליפו בעלים הם מתנערים ממה שהתחייבו הקודם
לא דברו איתי ואני כבר לפני שנה בערך..
אבל בקושי הי לי טיפולים כי הייתי צריכה לעשות הפסקה

תירצה

משתמש חדש
גם בירושלים היה יום שחברה שלי הלכה לקבוע תור כי לא ענו לה והמקום היה סגור!!!! והיה שם בחורה שהגיעה מרחובות!!!!!!!!!!!! בשביל תור ולא עדכנו אותה שהמקום סגור!!!!!
אגב, כחלק מה"מקצועיות" שלהם חלק חתמו על החוזה וחלק שדחו להחתים אותם...
בנוסף הבטיחו שיביאו קנדלה לירושלים והם אפילו לא מנסים לטשטש את השקרים.
נראה לי באמת שכדאי להתאגד ולדבר עם עו"ד שיבהיר לנו מה הזכויות שלנו או שפשוט הפסדנו את הכסף.....
החוצפה שלהם עוברת כל גבול!!!!! לפני חודשיים בקשתי לדבר עם המנהלת, התקשרתי כמה פעמים ובאחת הפעמים הפקידה אמרה לי שהמנהלת תטפל בזה, אמרתי לה במה היא צטפל לא דברתי איתה..היא אמרה לי שהם יודעות והיא תטפל וכמובן אף אחד לא חזר אלי.
זה הרמה של המקום!!!!!! פשוט זווועהההה וזלזול!!!!!!

עד מתי

משתמש מקצוען
פעם משהוא רשם באחד האשכולות בנושא שהבעלים ( הקודם ) זה הבעלים של אקסוס
יש כאן משהו שיכול לאמת אם זה נכון,
???

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה