דרוש מידע ועד בית. איך אתם מבצעים את הגביה?

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר
יש 17 דיירים והעלות היא 35 לחודש.
הם מצליחים להוציא כסף מכולם?
מה הם עושים אם משפחה אחת לא מוכנה לשלם?
הם יקחו לכם 200-300 רק על השירות ככה שאני לא חושב שזה שווה אצלכם.
מה שכן הייתי ממליץ על שירות כמו נדרים פלוס או חיובית או משולם למרות שזה עולה קצת כסף, השקט שיש אחרי שיש הוראות קבע הוא בלי שום השוואה.
אצלנו בבניין אחרי שהוועד התפטר שכן אחר הסכים לקחת את זה בתנאי שלוקחים חברה עם הוראות קבע, וכמעט כל השכנים שהיה איתם בעיות תשלום זה נפתר מאיליו ברגע שהיה הוראות קבע מסודרות.

(דרך אב הוראות קבע בנקאיות זה קצת כאב ראש ליצור אותם אבל אחר כך זה עובד עם הרבה פחות בעיות מכרטיסי אשראי).

אבורם

משתמש פעיל
הם יקחו לכם 200-300 רק על השירות ככה שאני לא חושב שזה שווה אצלכם.
מה שכן הייתי ממליץ על שירות כמו נדרים פלוס או חיובית או משולם למרות שזה עולה קצת כסף, השקט שיש אחרי שיש הוראות קבע הוא בלי שום השוואה.
אצלנו בבניין אחרי שהוועד התפטר שכן אחר הסכים לקחת את זה בתנאי שלוקחים חברה עם הוראות קבע, וכמעט כל השכנים שהיה איתם בעיות תשלום זה נפתר מאיליו ברגע שהיה הוראות קבע מסודרות.

(דרך אב הוראות קבע בנקאיות זה קצת כאב ראש ליצור אותם אבל אחר כך זה עובד עם הרבה פחות בעיות מכרטיסי אשראי).
200- 300 זה אני לא יכול לשלם אבל עלויות קטנות כמו אפי' 100 זה בסדר רק הבעיה שלי זה איך הם יפטרו את הבעיה של אנשים שלא רוצים לשלם בהוראות קבע או לא רוצים לשלם כלל, הצעתי לשכנים אפשרות לשלם תשלומים או הוראת קבע חלקם עשו וחלק לא רוצים חלק מהם משלמים פה עוד 100 ופה עוד 200 וחלק (2) לא משלמים כלום כבר כמה שנים, אם זה יפתור לי את הבעיה הזאת אני מוכן לשלם.

echadmishishim

משתמש מקצוען
תכלס איזה חברה מומצלת?
ולפי מה מחליטים כמה כל דייר צריך לשלם
אנחנו פשוט לקראת איכלוס של בנין חדש

די

משתמש סופר מקצוען
מה"ס דרך נדרים פלוס יותר קל לשלוט בכל הדברים האלה והייתי שמח לשמוע חוו"ד ממי שהתנסה בענין. כמו"כ אם יש למישהו מושג של עלויות זה יקדם אותי ג"כ
עלויות נדרים פלוס אצלינו-1.25% ממי שעושה הו"ק בנקאית, 1.7% מאשראי. נסיון טוב, קל לחייב שוב מי שחזר לו האשראי, או להחליף כרטיס.
תכלס איזה חברה מומצלת?
בלי עבודה בכלל=חברת ניהול אבל עולה יותר.
הו"ק אפשר לעשות או ישירות לחשבון בנק של הועד או דרך חברה כמו חיובית או נדרים פלוס (לנו יש נדרים פלוס).
ולפי מה מחליטים כמה כל דייר צריך לשלם
מחשבים את העלויות ומחלקים למספר הדיירים+עדיף לעשות קופת חיסכון קטנה לבלת"מים.

ספרינגית

משתמש מקצוען
אצלנו בבנין במזומן
הוועד שם פתק בכניסה וכולם מכניסים יופי טופי
גם אצלינו
לפעמים צריך לנדנד ולטרוח קצת יותר
במיוחד שיש יחידות השכרה
אכן יש בסוף קצת שלא נגבה.. אבל רק ממש מעט

תלוי כמובן מי הועד...

gila zohar

משתמש מקצוען
אצלנו משלמים ועד 75 או 80 (תלוי בגודל הדירה)
אני הועד בית, צריכה לעבור פעם בחודש לאסוף מכולם
וכמובן יש את אלו שתמיד דוחים ולא משלמים, אר משלמים פעם בכמה זמן וזה כאב ראש לרדוף אחריהם.
כדאי לעבור לחברת גביה?
והאם ניתן לגבות בחברה גם תשלומים שהם לא צפויים, כמו תקלת מים וכו' שגובים עוד סכום חד פעמי?

חביבונת

משתמש מקצוען
אצלינו משלמים בהו"ק בנדרים פלוס.
פעם אחת צריך לרדוף אחד אחד שיעשה הו"ק, ואח"כ זה פחות או יותר מסודר.
אבל מדובר על שכנים טובים, שבגדול כולם משלמים בשמחה, ומעוניינים בשירות.
צריך לדאוג שיהיה בקופה קצת יותר מהרגיל כדי שלא יצטרכו לגבות מכולם על כל הוצאה חד פעמית.

gila zohar

משתמש מקצוען
ממליץ לכולם לעבור
לאיגוד ועדי בתים
שירות אמין נוח ומצויין
אצלנו משלמים ועד 75 או 80 (תלוי בגודל הדירה)
אני הועד בית, צריכה לעבור פעם בחודש לאסוף מכולם
וכמובן יש את אלו שתמיד דוחים ולא משלמים, אר משלמים פעם בכמה זמן וזה כאב ראש לרדוף אחריהם.
כדאי לעבור לחברת גביה?
והאם ניתן לגבות בחברה גם תשלומים שהם לא צפויים, כמו תקלת מים וכו' שגובים עוד סכום חד פעמי?

רות סגיס

משתמש פעיל
תדברי עם איגוד ועדי בתים
יסבירו לך הכל
איגוד בעלי בתים זה משהו ארצי?
או רק בעיר מסוימת
איך אפשר ליצור איתם קשר?
כי אני ועד בית בבנין של 32 דיירים ולפחות 5 לא משלמים!
אנחנו עוברים כל חודש בכל הבתים ואוספים מזומן

ילד/ה

משתמש פעיל
איגוד בעלי בתים זה משהו ארצי?
או רק בעיר מסוימת
איך אפשר ליצור איתם קשר?
כי אני ועד בית בבנין של 32 דיירים ולפחות 5 לא משלמים!
אנחנו עוברים כל חודש בכל הבתים ואוספים מזומן
זה חברה שיושבת נראה לי באלעד
ונותנים שירות גביה וטיפולים וכ"ו בכל הארץ

03-909-0209​

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו ועד בית וגובים דרך נדרים פלוס, בגדול עובד נהדר, כמובן שהרבה פעמים יש את הכרטיס שחוזר כי עבר התוקף וכו',
אבל בד"כ זה טיפול מקומי וקל. (בניין של 32 דיור מקוריות + 12 יחידות דיור אם אני זוכרת את כולם...)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אגב: עדיף לפתוח דרך הבנק ולא באשראי
אמנם ההשקעה הראשונית גבוהה יותר אבל כמעט אין את הבעיות של כרטיס הוחלף/בוטל/לא עבר וכו'
אני נתקלתי יותר בבעיות בבנק
אכמ/ ולפעמים סתם חזרה מסיבות לא ברורות
שלא לדבר על זה שאנשים מביאים חתימה בכתב יד ועד שהיא מאושרת..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה