ונטה לשירותים אמבטיה

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי ארובה שמשמשת גם את השירותים וגם את האמבטיה אורכה כ2.5 מטר פתוחה צד אחד לרחוב וצד שני לשירותים וברוחבה פתוח חלון בגובה 30 ס"מ על פני כל רוחב האמבטיה כך שבעצם האמבטיה פתוחה לרוחב הארובה ולא ישר לכיוון החוץ והתוצאה לא מאווררת ,,,
אני רוצה להתקין וונטה/ מפוח על החלון לאוורור ובחיפוש באתרים ראיתי שיש המון סוגי וונטות אם יש כאן מישהו שמתמצא בזה ויוכל ליעץ לי מה לקנות אודה לו מאד

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקפיצה אם למישהו יש מידע או יודע לכוון לאיש מקצוע
תודה וחורף בריא

avi media

משתמש מקצוען
מה שזכור לי , ונטה שמכסה את כל החור ומעיפה את האויר החוצה,
במקביל צריך להיות חלון פתוח לכניסת אויר חילופי.
כדאי שזה יעבוד בכל פעם שמדליקים את האור, כך שתמיד ישאר מאוורר.
אם עושים לפי הכללים בד"כ זה בסדר.
חברת ונטה היא בסדר גמור.
ונטה לבית מחיר בין 100 ל 300 ש"ח, זה מספיק.
זה מנסיון שלי לפני כ 4 שנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה