וינדוס 10

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בשביל לקבל בחינם את הרישיון לווינדוס 10, קודם תעשה שידרוג על ידי הכלי ליצירת מדיה של מייקרוסופט-ווינדוס.
ואחרי שהרישיון יופעל בלי לשלם אז תעשה התקנה נקיה מחדש וזה יקבל את הרישיון בחינם.

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
קישור לאתר שמסביר מצויין אייך לעשות התקנה נקייה שזה אומר שהכל נמחק
תודה רבה!!!
עכשיו אבל אני אין לי למטה את הסמל של דפדפן אינטרנט!
אולי בגלל שבהתקנה רשמתי שאין לי אינטרנט?

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה רבה!!!
עכשיו אבל אני אין לי למטה את הסמל של דפדפן אינטרנט!
אולי בגלל שבהתקנה רשמתי שאין לי אינטרנט?
לא קשור. תכנס להתחל ותמצא את הקישור לדפדפן. אחרי שנפתח תראה אותו גם למטה, ובקליק ימני בעכבר תצמיד אותו לשורת המשימות

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
והצילו!!! המקשים לא מגיבים! כלומר החץ העכבר עובד אבל כל המקלדת שלו לא עובדת פתאום!!!
חסר לו דרייברים. בדרך כלל אחרי התחברות לרשת, הוא מוריד לבד את הדרייברים שהוא צריך. אם לא, צריך להוריד מהאתר של יצרן המחשב, לפי דגם המחשב.

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
לא קשור. תכנס להתחל ותמצא את הקישור לדפדפן. אחרי שנפתח תראה אותו גם למטה, ובקליק ימני בעכבר תצמיד אותו לשורת המשימות
אין לו בכלל את הסמל הזה בככככל המחשב . לא בהגדרות ולא בהתחל!!! רק את הסמל הכחול!

קבצים מצורפים

• 22222.png
    22222.png
    KB 2 · צפיות: 9
  • 1111.png
    1111.png
    KB 1.4 · צפיות: 9

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
זה לא מחובר כרגע לאינטרנט רק אני רוצה להיות בטוח שברגע שאני מחבר אותו יהיה לי את גוגל כרום!

שמעון יעקב

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
עכשיו כבר משהו אחר...
איך אני יכול להפוך את המחשב שלי ל"מחשב מוגן נטפרי"? (בלי להגיע לטכנאי כמובן...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה