וינדוס 10 למתכנתים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הגיע השמחב החדש בשעה טובה אבל עם וינדוס 10, מלבד כל ההתראות המשונות, שעליהם שאלתי בפורום של הטכנאים, מה לדעתכם צריכים לעשות בשביל להכין אותו לעבודה של תכנות מסיבי? איזה תוכונות חייבות להיות?
חוץ מזה אני מחפש כלי טוב להסרטת מסך בוינדוס 10 - אפילו בתשלום אם משהו מכיר זה יהיה נהדר.

סתם לידיעה, את מקבץ התכונות הבסיסיות התקנתי במכה אחת מכאן:

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה טוב הNINITE הזה

אנחנו בעבודה הרבה זמן עם ווינדוס 10 לא היו בעיות מיוחדות
פיתוח desktop

תוכנה להסרטת מסך
Screenpresso
נפלאה וחינמית

@shaye

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@5127109 , מעניין אותי מאוד אם אתה יכול לספר על התהליך של המעבר ממק לווינדוס...
אני גם קניתי עכשיו מחשב חדש (Dell 13 2020 XPS), ואני פשוט לא יכול להביא את עצמי לעזוב את המקבוק פרו הישן (בן 5 שנים)...
הביצועים של הXPS הרבה יותר חזקים מהמחשב הישן (אין השוואה בכלל), אבל מערכת ההפעלה, אוי...

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני לא עברתי ממק, אני עדיין עובד עליו, אבל הוא של העבודה ואני לא רוצה לערבב. וזה שני עולמות שונים לגמרי. הקונפליקט הזה קיים בכל האלה שעובדים על שניהם.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
השאלה כמובן במה אתה הולך לתכנת
בכל אופן דברים שאולי יכולים להיכנס לרשימה שלך
docker
portainer
mobaexterm
virtual box
Anydesk
Slack?
dbeaver?

בכל אופן ממלית לך להתקין רק מה שהכרחי לך כרגע
כמו בתכנות אל תלך על הכנה למזגן אלא תכתוב בדיוק את הקוד שאתה צריך
תתחדש

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
סלאק עם וינדוס- בעיות פרומנס קשות, התפרעו שם לחלוטין, רק גרסת הווב.
עם דוקר יש בעיות עם וינדוס הום צריכים בשביל זה פרו (לא יודע מה יש לי בנתיים אני עדיין בהליכי מגרציה)
מה זה אלו?
mobaexterm

dbeaver?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הראשון הוא טרמינל על סטרואידים, מאפשר חיבור למגוון שירותים, לשוניות, ניהול סשנים וכו'
הוא הרבה יותר מזה ולכן אולי תרצה להציץ בדמו

לקוח db קוד פתוח מאוד פופולרי
מתחבר למגוון שירותים ועם סט כלים ממש נחמד
ושוב, באתר מן הסתם תמצא הרבה יותר מידע רלוונטי

לגבי דוקר
כמפתח תרצה שיהיה לך גרסת פרו, זה אולי הסעיף הראשון שהיה צריך להיות ברשימה.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
סלאק עם וינדוס- בעיות פרומנס קשות, התפרעו שם לחלוטין, רק גרסת הווב.
באמת? מאיזה סגנון?
מעניין.
בד״כ אני עם הסלאק על המאק,
אבל פה ושם יוצא לי להשתמש בו (כתוכנה) על הווינדוס הביתי.
לא נצפו בעיות מיוחדות...

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
על מק אני גם גרסת ווב, אבל בוינדוס זה תוקע את הרשת.
האפלקציה הזו נעשתה עם אלקטרון (ואני ממש לא מקנא במתכנתים שלהם, ממש ממש לא) וזה אחד הטריידאופים שהם לקחו בחשבון בגלל הקרוב פלטפורמ. לא יודע למה במק זה כן טוב.
יש על זה מאמר ברידט:

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני בלינוקס, לא מרגיש משהו האטה מיוחדת
מעניין מה שאתה ואמר לגבי ווינדוס

אגב להאשים את אלקטרון זה קל, אני לא בטוח שהוא הבעיה, אתה יכול להסתכל את VsCode שבנוי על אותה פלטפורמה לא חושב שהוא איטי.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אני חושב-ממעט מאוד הניסיון שלי בתכנות, שהמערכת הכי נוחה לנושא הזה היא נגזרת כלשהיא של לינוקס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה