ויכוח סוער עם מוכר בחנות מוזיקה

האם היה לכם אי פעם מכשיר שמחובר למחשב עם כבל מדפסת (Type B) שהחיבור נהרס ונאלצתם לזרוק את המכשיר לפח

• סה"כ מצביעים
    54

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קפיצות וניתוקים לפעמים נובע מעומס יתר של חשמל (בד''כ זה קורה יותר בניידים) לכן כתבתי שתבדוק שהכל מחובר ליואסבי 3 גם הכרטיס קול. לבדיקה פשוטה (מאמין שכבר עשית את זה) תחליף מקומות של החיבור בין הכרטיס קול למקלדת במחשב. ואם אתה יכול תנסה לחבר את המקלדת ישירות לכרטיס קול קיצער הבנת את הרעיון תתחיל לשחק

עזרא צין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איך לחבר מקלדת לכרטיס קול
הלוואי הייתי יכול
יש מקלדת שליטה לא אורגן אין לי חיבורים חוץ usb ופדל ססטיין
נראה לי תכלס הבעיה בלוח אם מקוה שזה רק חיבור רופף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה