ויז'ואל סטודיו

davidew

משתמש רשום
D I G I T A L
התקנתי ויז'ואל סטודיו 2010, ומאז המחשב נתקע הרבה, שמעתי מחברים שיש לתוכנה גרסת חינמית של מיקרסופט שהיא קלילה בהרבה, בגוגל ובמייקרסופט לא מצאתי.

אם מישהו יוכל לכוון אותי אני אודה לו מאד.

אני חדש בפרוג ולא מצאתי פורום בענין זה, אם יש פורום על שפת c#
אשמח לדעת על כך

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש תיקון שאני לא זוכר את שמו משהו עם ההמילה API וכמובן KB עם מספר ארוך... הם אומרים שזה משפר דרמטית את הביצועים.
אני בXP לא הצלחתי להתקין את זה עם שגיאה באנגלית משהו כמו "לא ניתן וכו' מפני שקבצי ההתקנה הם בשפה שונה ממערכת ההפעלה שלך". ניסיתי להוריד בעברית ועוד שפות ולא הצלחתי, אני יודה למי שידריך אותי בזה.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא.
מצ"ב תמונה,

אני אשמח מאוד אם תפתור לי את הבעייה

קבצים מצורפים

• Untitled-2.png
    KB 10.9 · צפיות: 7

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
המערכת שלך הותקנה במקור באנגלית? או שבשפה אחרת ולאחר מכן הוספת שפה?

davidew

משתמש רשום
D I G I T A L
תודה לכל העונים, ב"ה הסתדרתי, מתברר שהבעיה היתה במחשב.

בנוגע להתקנה שנעצרת בגלל שפה התוכנה, יש לי בעיה דומה, שאני לא מצליח להתקין אקספלורר 8, לא באנגלית ולא בעברית, התוכנה הותקנה בצורה שאפשר לשנות את השפה בכל רגע נתון מאנגלית לעברית ומעברית לאנגלית.
אם מישהו אכן יודע פתרון לבעיה אני אשמח להעזר בו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה