תוכנות וורדפרס - פקד בחירה מרובה

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני חדשה בוורדפרס, ואשמח לעזרה
יש לי דף מוצר לקניה עם וריאציות שונות
אני צריכה להוסיף פקד נוסף של תוספות למוצר, הצלחתי לעשות את זה אבל אפשר לבחור רק תוספת אחת בלבד
יש אפשרות לעשות בחירה מרובה? שיוכלו לבחור כמה תוספות וכמובן עלות התוספות תצטרף למחיר של המוצר?

תודה רבה

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אם תצרפו את הקוד יהיה קל יותר לעזור
ב-stackoverflow זה נוהל סטנדרטי
תודה על התשובה
אין לי קוד להביא, עושה את זה דרך האלמנטור
מוסיפה מוצר עם וריאציות ואז רוצה שיהיה אפשרות לבחור תוספות, למשל משהו כמו זה:
1693759140327.png

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש תוסף מוצלח מאוד שהשתמשנו בזמנו לתוספות מוצר, אם תצטרכו נוכל לחפש אותו.
יש פלוס בשימוש של וריאציות המובנות בווקומרס, שכך זה נותן בהמשך תמיכה לתופסים צד ג' ששולטים בוריאציות של ווקומרס. אבל התוסף הנ"ל כבר עושה הרבה מעבר למה שרוצים.
מקווה שעזרתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה