דרוש מידע וויפרי מישהו ניזוק מזה?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ונטפרי, למרות המושלמות שלהם עדיין לא כל יכולים. הגיע הזמן שאת ועוד כמה שחושבים כך תצאו מזה. יש דברים שגם נטפרי לא יכולים לפתור!
אחרי שתשתה מים קרים, תקרא שוב מה שכתבתי, ותראה שאף אחד לא כתב שנטפרי יכולים הכל, ושום דבר לא צריך לצאת מהראש כיון שכלום לא נכנס אליו.
בסה"כ כתבתי שהסרת התוכנה נעשית ע"י כמה פעולות פשוטות, שנמצאים בשליטת המתכנת של התוכנה. וכיון שנטפרי הם מפתחי התוכנה, אין סיבה לחשוב שהם לא הצליחו להסיר אותה כבעיה בפני עצמה, אלא בודאי היתה איזושהיא סיבה חיצונית ל-אי היכולת שלהם להסרה. וכמו שכתב כאן מישהו שהיתה לו בעיה ברשת בגלל חסימה אחרת..

עוד דבר קטן, אל תשכח לברך בורא נפשות אם שתית רביעית בבת אחת.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אחרי שתשתה מים קרים, תקרא שוב מה שכתבתי, ותראה שאף אחד לא כתב שנטפרי יכולים הכל, ושום דבר לא צריך לצאת מהראש כיון שכלום לא נכנס אליו.
בסה"כ כתבתי שהסרת התוכנה נעשית ע"י כמה פעולות פשוטות, שנמצאים בשליטת המתכנת של התוכנה. וכיון שנטפרי הם מפתחי התוכנה, אין סיבה לחשוב שהם לא הצליחו להסיר אותה כבעיה בפני עצמה, אלא בודאי היתה איזושהיא סיבה חיצונית ל-אי היכולת שלהם להסרה. וכמו שכתב כאן מישהו שהיתה לו בעיה ברשת בגלל חסימה אחרת..

עוד דבר קטן, אל תשכח לברך בורא נפשות אם שתית רביעית בבת אחת.
מיסיס, היא כתבה במפורש שהם טוענים שהבעיה במחשב שלה.
זה שלא טרחת לקרוא את ההודעות שלה טוב והגבת לפני כן זה כבר בעיה שלך...

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מיסיס, היא כתבה במפורש שהם טוענים שהבעיה במחשב שלה.
זה שלא טרחת לקרוא את ההודעות שלה טוב והגבת לפני כן זה כבר בעיה שלך...
אתה רק מצדיק את מה שאני כותבת...
אתה מצטט אותה שהיא אומרת בעצמה שהבעיה במחשב לה. דהיינו לא קשור לנטפרי כלל וכלל. אלא בעיה חיצונית. לאחד זה קרה ברשת בגלל חסימה אחרת, ולשני זו תוכנה אחרת במחשב שמונעת את ההסרה.

ושוב, לא שאני חושבת שנטפרי יכולים הכל.. ממש לא!
זה פשוט הוצאת דברים מהקשרם.

רק פשוט רחוק מאוד מההגיון לחשוב ולומר שמפתח התוכנה בעצמו לא יכול להסיר אותה.
זה לא קשור בדווקא לנטפרי, זה פשוט גם לגבי כל תוכנה אחרת באשר היא.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אתה מצטט אותה שהיא אומרת בעצמה שהבעיה במחשב לה. דהיינו לא קשור לנטפרי כלל וכלל. אלא בעיה חיצונית. לאחד זה קרה ברשת בגלל חסימה אחרת, ולשני זו תוכנה אחרת במחשב שמונעת את ההסרה.

את כתבת שהסיפור מוזר. כתבת את זה אחרי שהיא במפורש כתבה שהבעיה אצלה במחשב. ואם היא הודתה בכך הסיפור ממש לא מוזר.
הוא אשר אמרתי, תקראי טוב את ההודעות לפני כן...

studentit1

משתמש פעיל

ווואאאו :rolleyes:
אז אם את כזו גאון אדרבא אשמח ממש ממש שתפתרי לי את הבעיה.
וכן נטפרי אמרו לי בפה מלא שאין להם שום אפשרות לעזור לי, וזה כן קורה מידי פעם בעיקר במחשבים ניידים.
אז לא באה חלילה ללכלך על אף אחד ממש לא, נטפרי עושים עבודת קודש ממש.
אבל, כן קורה גם פשלות וכתבתי כדי שיקחו בחשבון אופציה כזו. לא לכולם בא לפרמט מחשב עם אלפי דברים בפנים.
ואני אישית לא לקחתי כזה דבר בחשבון מה שעלה לי בקניית מחשב נוסף חדש.
לא ניסיתי לפנות למנהל נטפרי כמו שהציעו פה, בזמנו זה היה דחוף ואחרי שניסו וניסו ולא הצליחו התיאשתי וקניתי חדש.

נערך לאחרונה ב:

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא ניסיתי לפנות למנהל נטפרי כמו שהציעו פה, בזמנו זה היה דחוף ואחרי שניסו וניסו ולא הצליחו התיאשתי וקניתי חדש.
עד כדי כך? חבל, הייתם מביאים לי, הייתי מסיר וכך היה לי מחשב.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד מישהו כאן ניסה להסיר? בבקשה תעדכנו
ניסיתי להסיר והצלחתי.
ממש לא היה בעיה.

לגבי תקלות- נתיב ידוע כדופק את המחשב, כי תכנת החסימה יושבת על המחשב עצמו. @studentit1 אולי זה קשור...
לי היה מחשב נייד שהצריך פירמוט אחרי נתיב.

ולגבי הגבלה לגלישה דרך נטפרי בלבד ללא וויפרי- אני ביקשתי מהספק (RL) להגדיר לי במחשב שהגלישה תהיה רק דרך נטפרי, וכך הוא עשה.
זו הגדרה ברמה פשוטה, שאפשר לעקוף אם יודעים איך, אבל אין לי ידע במחשבים אז לי זה הספיק.

בשביל השמחה

משתמש מקצוען
בכל אופן תמיד עדיף לדעת ממישהו שהתקין את הוויפרי ופירמט אחר כך כדי להיות בטוח במאה אחוז שהיא לא שורדת את הפירמוט
נראה לי שמחשב עם וויפרי חסום לפירמוט, שיחזור, וגיבוי.
ככה זה לפחות אצלי
מאז שהתקנתי וויפרי אני לא מצליח לפתוח חלק מההגדרות.

עט

משתמש מקצוען
ולגבי הגבלה לגלישה דרך נטפרי בלבד ללא וויפרי- אני ביקשתי מהספק (RL) להגדיר לי במחשב שהגלישה תהיה רק דרך נטפרי, וכך הוא עשה.
זו הגדרה ברמה פשוטה, שאפשר לעקוף אם יודעים איך, אבל אין לי ידע במחשבים אז לי זה הספיק.

מישהו יודע איך עושים את זה ?

עט

משתמש מקצוען
נראה לי שמחשב עם וויפרי חסום לפירמוט, שיחזור, וגיבוי.
ככה זה לפחות אצלי
מאז שהתקנתי וויפרי אני לא מצליח לפתוח חלק מההגדרות.

שחזור כן, פירמוט תמיד אפשר לעשות, וזה מוחק הכח, גם את מערכת ההפעלה

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הקפצה.
רציתי לדעת אם יש לי בעבודה כמה מחשבים, וכולם על רשת אחת-ראוטר.
ואני רוצה להתקין רק על המחשב שלי-זה אפשרי?
האם זה פוגע במהירות הגלישה של שאר המחשבים?
האם זה הגיוני שרק המחשב שלי יחסם והשאר לא, אפילו שאנחנו כולנו על אותו ראוטר?
אשמח לעזרתכם. ממש דחוף.

החיים תותים:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הקפצה.
רציתי לדעת אם יש לי בעבודה כמה מחשבים, וכולם על רשת אחת-ראוטר.
ואני רוצה להתקין רק על המחשב שלי-זה אפשרי?
האם זה פוגע במהירות הגלישה של שאר המחשבים?
האם זה הגיוני שרק המחשב שלי יחסם והשאר לא, אפילו שאנחנו כולנו על אותו ראוטר?
אשמח לעזרתכם. ממש דחוף.
למיטב הבנתי זה אפשרי לחלוטין!
הרעיון של הוויפרי זה שבמחשב הספציפי שבו מותקן הוויפרי אין אפשרות להתחבר דרך הוויפי לקלוט אינטרנט חוץ מאינטרנט של נטפרי, כך שאם הראוטר המדובר הוא של נטפרי-זה מתאים לכם, אם הראוטר לא של נטפרי-לא תוכלו לקלוט ממנו את האינטרנט!!

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למיטב הבנתי זה אפשרי לחלוטין!
הרעיון של הוויפרי זה שבמחשב הספציפי שבו מותקן הוויפרי אין אפשרות להתחבר דרך הוויפי לקלוט אינטרנט חוץ מאינטרנט של נטפרי, כך שאם הראוטר המדובר הוא של נטפרי-זה מתאים לכם, אם הראוטר לא של נטפרי-לא תוכלו לקלוט ממנו את האינטרנט!!
מה זה אומר
הרואטר של בזק... (קווי זהב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה