עזרה וואטסאפ ווב

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לי לא עבד מאתמול ניסיתי גם גלישה בסתר ולא עבד,
עכשיו נכנסתי באותו מחשב דרך דפדפן של מייקרוסופט ועובד לי, שווה לנסות.

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1687423212853.png

HMB

משתמש פעיל
לי לא עבד מאתמול ניסיתי גם גלישה בסתר ולא עבד,
עכשיו נכנסתי באותו מחשב דרך דפדפן של מייקרוסופט ועובד לי, שווה לנסות.
דוקא אתמול עבד גלישה בסתר ועכשיו כלום
גם לא דרך דפדפן אחר

ERNR

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פתחתי במייקרוסופט הורדתי אפלקציה ועובד לי

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עבד לי רק כמה דקות במייקרוסופט ועכשיו לא עובד.
מבינה שמה שנותר הוא רק לחכות שווצאפ ווב יתקנו את הבעיה?

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
משיחה שערכתי עם מס' טכנאים
מדובר בתקלה רוחבית ומוכרת כרגע.
לא משהו אישי נגדך.

ח.ד

משתמש חדש
ווצאפ ווב לא עובד באף דפדפן כרגע
ולפי התגובה של המחשב זה נראה שהם עשו שינוי בזכרון שיורד למחשב וכשהודעות נטענות זה קורס מכובד
דרך הגב זה לא עובד גם בווצאפ דסקטופ

בעזרת ה'

משתמש פעיל
ווצאפ ווב לא עובד באף דפדפן כרגע
ולפי התגובה של המחשב זה נראה שהם עשו שינוי בזכרון שיורד למחשב וכשהודעות נטענות זה קורס מכובד
דרך הגב זה לא עובד גם בווצאפ דסקטופ
מה קורה במחשב עם נפח זיכרון גבוה?

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
זה תקלה עולמית

קורה גם לכם? התקלה המוזרה ב'וואטסאפ' והפתרון עבורכם​

לפי דיווחים שונים בארץ, משתמשים נתקלו בבעיית התחברות בגירסה האינטרנטית של וואטסאפ ה-"וואטסאפ ווב" | חברת 'מטא' המפעילה את הממשק טרם התייחחסה לתקלה | זה מה שתעשו כדי להתגבר על התקלה​

הרבה מאוד משתמשים מתלוננים ביממות האחרונות על תקלה בוואטסאפ ווב. לפי הדיווחים, בזמן ניסיון החיבור מתקבלת הודעת שגיאה: "מחסור בזכרון".

אצל משתמשים אחרים שניסו להתחבר לממשק, בשלב מסוים הדף פשוט קרס. נראה שמשהו לא טוב עובר על התוכנה ביומיים האחרונים.
למרות האמור, משתמשים אחרים טוענים שהתחברו לתוכנה כרגיל ולא חוו כל קושי. אחרים הצליחו להתחבר לאחר מספר נסיונות, ונשאלת השאלה: מה בעצם קרה לוואטסאפ?

חשוב לציין שבשביל אנשים מסוימים החיבור דרך המחשב הוא קריטי, משום שזאת הדרך ה(כמעט) יחידה לבצע סנכרון בין מדיה והודעות שמקבלים דרך הטלפון, למחשב.

לא באמת ברור מה קרה, אבל אכן נראה שקיימת בעיה רחבה יותר ומבדיקת 'כיכר השבת' נראה שהתקלה היא לא רק בארץ. משתמשים רבים באמריקה הלטינית העלו פוסטים שתמהים מה קרה לתוכנה של 'מטא'.

אז מה הפתרון? ובכן, מכיוון שנראה לכאורה כי מדובר בבאג אמיתי בתוכנה ולא במשהו חולף, טרם נמצאה דרך לטפל בבעיה, אולם קיימת עוד אפשרות פשוטה להתחבר לוואטסאפ דרך המחשב והיא תוכנה ייעודית למחשב שקיימת כבר מזמן.

בגוגל צריך לחפש "וואטסאפ למחשב", ולהכנס ללשונית "הורדת Whatsapp". החיסרון בדרך הזאת היא כמובן השטח שזה גוזל בדיסק של המחשב, אבל לא רק. אם האפליקציה במחשב נשארה כבויה, כאשר פותחים אותה שוב היא לא תעבוד עד ש"יסתנכרנו" כל ההודעות שנשלחו והתקבלו. בדרך כלל בוואטסאפ ווב הבעיה הזאת לא קיימת.

elishevart

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
כל הבוקר ניסיתי לחבר לאפליקציה במחשב ולא עבד, עכשיו התקנתי שוב ועובד!

תנסו להתקין שוב ואולי ילך

ואנוהו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
WhatsApp Image 2023-06-22 at 15.29.48.jpeg

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו, תודה רבה!
עובד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה