עזרה וואטסאפ ווב

בעזרת ה'

משתמש פעיל
לאחר אין סוף ניסיונות, לא ברור מה הבעיה, אבל לפחות משהו שמצביע על הבעיה, אפשר לראות במנהל המשימות שמפעילים את הוואצאפ ווב הזיכרון של הכרום או האדג' עולה בטירוף, וגורם לכיבוי אוטמטי את הדפדפן או לחילופין יותר גרוע לכיבוי המחשב, וכך האימולטור גם נהרס.

ק'סניק

משתמש מקצוען
אצלי היה את הבעיה הזאת ומחקתי את כל קבצי הקוקיז וההיסטוריה וגכו' וכו' והכל הסתדר לגמרי..
לוחצים ctrl + h ואז מסמנים V על הכל ומוחקים לרפרש את העמוד והכל מסתדר...
בהצלחה לכולם..

• תודה
Reactions: HMB

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בוקר טוב,
יש עדכון באתר של וואצפ ווב,
מוזמנים לנסות ולחבר שוב את הוואצפ למחשב,

תעדכנו שהסתדר

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היה לאחד העובדים שלי אתמול
וככה סידרתי לו את זה

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באפליקציה של ווצאפ למחשב כן עובד, רק בדפדפן לא.
ואם יש למשהו עוד איזה עיצה איך אפשר לסדר את זה אני אשמח לשמוע מאוד.
השימוש בדרכים האחרות מאוד מסורבל ולא נוח.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זו בעיה כללית בוואטסאפ, צריך להמתין בסבלנות עד שהם יצליחו לסדר את הבעיה בצד שלהם.

ישראל גיל

משתמש רשום
זה בעיה אך ורק של וואטאספ, אני מנסה מלא פתרונות ולא עוזר כלום, יש למישהו פתרון שוודאי עוזר ? כי אני מכיר הרבה שכן עובד להם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה