קורונה ה-צ-י-ל-ו פחד פחדים נורא נוראות

echadmishishim

משתמש מקצוען
אני חלילה לא מתכוונת אישית אליך.
רק מגיבה לך כי את הבאת את הנושא הזה
וזה נוגע לכל מי שחושב שמה כבר יכול להיות...
[/QUOTE]
טוב, אני מכירה התבודדות בסטנדרט אחר. אבל באמת חידוד.
אני ככה חושבת לי על עצמי.
שאני יודעת שהתבודדתי מאוד. (גרה כמעט לבד בבנין, ובטח שאין מעלית, ולא יצאתי מאז יום ראשון לפני שבועיים ויום לשום מקום חוץ משלוש ארבע פעמים בשעות מאוחרות לקניית מצרכי מזון)
ומה יקרה אם אקח מונית עד פתח הבית של אמא שלי וחזור. ונהיה שם אנחנו והם? טוב זה סתם ברבור כי לא נעשה את זה, אבל ברעיון.
דרך אגב המקום הכי לא בטו ח זה נסיעה במונית

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני חלילה לא מתכוונת אישית אליך.
רק מגיבה לך כי את הבאת את הנושא הזה
וזה נוגע לכל מי שחושב שמה כבר יכול להיות...

דרך אגב המקום הכי לא בטו ח זה נסיעה במונית
[/QUOTE]
אם נוסעים עם מסיכה.
רק הנהג + עוד נוסע מאחור
עם חלון פתוח
זה בטוח לחלוטין
אבל רק נוסע אחד נוסף לנהג
מאחור
והנהג והנוסע עם מסיכה וחלון פתוח
וזה מה שאני עשיתי הבוקר כי נאלצתי להגיע לעין כרם.
ובשביל החיים שילמתי 450 ש"ח

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
משום מה, אלו שמתאבלים על המצב, הם יותר הזוגות המבקשים להתארח, ופחות ההורים המארחים.
נקודה למחשבה.
מכירה צעירים שנמצאים במצב מאד לא נעים כי ההורים לוחצים באופן אגרסיבי, מצווים על כיבוד הורים וכו' ולא עוזר כלום, גם לא הוראה של רב שלא ללכת.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שאני יודעת שהתבודדתי מאוד. (גרה כמעט לבד בבנין, ובטח שאין מעלית, ולא יצאתי מאז יום ראשון לפני שבועיים ויום לשום מקום חוץ משלוש ארבע פעמים בשעות מאוחרות לקניית מצרכי מזון)
ומה יקרה אם אקח מונית עד פתח הבית של אמא שלי וחזור. ונהיה שם אנחנו והם? טוב זה סתם ברבור כי לא נעשה את זה, אבל ברעיון.
ובפתח בדיוק תצא השכנה שלך אמא שלך מהבנין לפח והילדה שלך [הקטנה, אן יש] תיגע במעקה או במדרגה או בלא יודעת מה בלי שתשימי לב והמשטח נגוע בקרונה מהשכנה ההיא שעוד לא יודעת שהיא דוגרת...אין לזה סוף

הקורונה היא לא צפויה ואי אפשר לדעת מהיכן היא תנחת
לכן חובה למנוע ממנה נחיתה.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי כדי שבמודעה בעיתונים וברחובות יהיה כתוב -
נפטר בגלל ילדו זה וזה שהיה חייב לבוא לליל הסדר
נפטר בגלל שהפר את הכללים
נפטר כי ילדיו לא סבלו אותו ושנים לא בקרו אותו, והחודש הזה באו 8 פעמים.

פינון

משתמש מקצוען
שכנה שלי, דלת ממול זו"צ עם 3 ילדים קטנים הזמינה את ההורים שלה לשבת הגדול, משפחה עם 16 ילדים.
בחור אחד לא הגיע כי הוא בבידוד (!!), וליל הסדר היא הולכת לחגוג שם עם כל ה-16 ועם המבודד!
מה עושים?
היא דלת ממול, והילדים כל הזמן מתעסקים ביחד, כי אפילו מרפסת אין לי והם לא באמת יכולים להיות 3 שבועות בין אותם 4 קירות :(

הר הבשן

משתמש מקצוען
שכנה שלי, דלת ממול זו"צ עם 3 ילדים קטנים הזמינה את ההורים שלה לשבת הגדול, משפחה עם 16 ילדים.
בחור אחד לא הגיע כי הוא בבידוד (!!), וליל הסדר היא הולכת לחגוג שם עם כל ה-16 ועם המבודד!
מה עושים?
היא דלת ממול, והילדים כל הזמן מתעסקים ביחד, כי אפילו מרפסת אין לי והם לא באמת יכולים להיות 3 שבועות בין אותם 4 קירות :(
יש לי מספר שאולי צריך לדבר איתם אולי הם יעזרו [אבל תשאל רב קודם עם כל הכבוד[ויש כבוד]ל''הר הבשן'' הוא עוד לא רב] המספר הוא100

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עושים?
אם הילדים שלכם יחד זה כמו להיות ביחד באותו בית. הטוב, סביר להניח שכולכם כבר נדבקתם. פחות טוב, זה יכול לקרות עכשיו. תשתדלו להתנהג כאילו אתם בבידוד, לפחות לא להיות אחראים לרצח של מישהו.

וכן, בזמנים כאלה אין ילדים אצל השכנים. מבחינת פיקוח נפש,עדיף שיעבירו את הזמן מול מסך ולא ישחקו עם שכנים.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עושים?
שימו להם דף מודפס בתיבת הדואר, שאם לא תתפרסם הודעה מטעמם שהם ירדו מזה, תדווחו למשטרה.

הר הבשן

משתמש מקצוען
יש לי מספר שאולי צריך לדבר איתם אולי הם יעזרו [אבל תשאל רב קודם עם כל הכבוד[ויש כבוד]ל''הר הבשן'' הוא עוד לא רב] המספר הוא100
שימו להם דף מודפס בתיבת הדואר, שאם לא תתפרסם הודעה מטעמם שהם ירדו מזה, תדווחו למשטרה.
''הר הבשן'' לא התיר בפירוש הוא אמר שצריך לברר אצל רב

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מאותה שניה ששמענו את ההמולה בליל שבת כמובן לא הייתה טיפת קשר בין הילדים,
ולא פתחנו את הדלת לדפיקות המתחננות
ובלי המולה?
מה לא ברור במילים "משפחה גרעינית"??
איך בדיוק ישתלטו על הסיפור הזה אם רק הילדים משחקים עם השכנים, האבא שלהם הלך לסופר וחזר עם קורונה, העביר לילדים שחילקו בשמחה לכל השכנים שהלכו בתורם רק לסופר והעבירו לעוד כמה בנינים??

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
כשגנב נכנס אצל השכנים, אתם מחייגים 100
כשמחבל נכנס אצל השכנים אתם מחייגים 100
כשיש אצל השכן חולה מסוכן שיכול למות אתם מחייגים 101
כשיש אש אצל השכנים אתם מחייגים 102
כל זה גם בשבת, לרוב גם אם לא זמין לכם לשאול רב לפני החיוג.
אז עכשיו, כשיש אצל השכן מישהו שלא אמור להיות, מדווחים למשטרה, ואחר כך כשהסגר יירד, ייצאו בעז"ה הרבה קובצי הלכה וחבורות בנושא, והמחמיר בפיקו"נ יש לו על מי לסמוך.

אהבת הים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צריך להפחיד את כל הזוגות שמתכוננים ללכת ברגל שיכול להיות שיהיה סגר מוחלט, ויצא הנחיה חדשה שהמשטרה תעצור אנשים ברחובות :), הרי לפני שבוע היו אנשים שחשבו לקחת מונית מבני ברק לירושלים ....
אולי כך הם ירדו מהענין , אף אחד לא רוצה להישאר תקוע לגמרי...

מ.ב.

משתמש מקצוען
צריך לזכור ש'לא תרצח' זה מג' עבירות חמורות וזה ב'יהרג ואל יעבור'!!

בדברים כאלו אין משחקים!!

אם היה חשש שכשתלכו להורים בליל הסדר תיכשלו בעבודה זרה ח"ו הייתם לוקחים את הסיכון?!

יהודי מצווה למות ולא להיכשל ב'לא תרצח'!! לא רק להישאר בבית, למות כפשוטו!!

מה זה אוירה של ליל הסדר מול יהרג ואל יעבור?!

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה את חושבת שיהיה לך מונית זמינה?
וגם אם כן, מותר עד נוסע אחד!!!
ואם חייל יעמוד מתחת לבניין ולא ייתן לצאת?!

אל תבנו על זה..

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה צעירים שנמצאים במצב מאד לא נעים כי ההורים לוחצים באופן אגרסיבי, מצווים על כיבוד הורים וכו' ולא עוזר כלום, גם לא הוראה של רב שלא ללכת.
שאלת רב
יש מצב שאסור לכבד הורים כאלה...

זהבהלה

כל מה ששווה באליאקספרס !!!
מנוי פרימיום
גם אצלנו כמעט חצי מהנשואים מתארחים אצל השוויגער. ודווקא הנשואים הוותיקים עם מעל 10 שנות נשואים ומעל 4 ילדים.
ואין עם מי לדבר. לא מבינים מה ה"שטויות" שאנחנו עושים חג לבד בבית.
מקווה שיעבור בשלום. או שיתפוס אותם שוטר בדרך להורים....
תתקשרי למשטרה...
זה באמת פיקוח נפש!!!!!!!
את יכולה להשאר אנונימית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה