התקנת MySQL NetConnector על VS2010

Haim

משתמש צעיר
D I G I T A L
מישהו כאן ניסה לבצע התקנת MySQL Connector.Net על VS2010?
ביזבתי על זה חצי יום בנתיים ללא תוצאות :mad:

mat

------- Magicode -------
אני התקנתי על VS2008

וזה עבד טוב

KingYes

משתמש צעיר
גם לי עבד מצויין על VS2008 בזמנו. אבל תחפש קצת בגוגל לפי השגיאה שיש לך.
אגב, ה-REMOTE HOST שלך מביא לך גישה לפי ה-IP שלך?

Haim

משתמש צעיר
D I G I T A L
באתר של MYSQL כתבו שרק הגירסה 6.3 עובדת עם VS2010 וצריך "רק" להסיר את ה- FrameWork 4 לפני ההתקנה :mad::mad::mad: ואח"כ להחזיר....
הייתי טיפש והאמנתי להם שאפשר להסיר. זה בערך כמו שרופא יגיד שלפני הוספה של קוצב לב צריך להסיר את המח, לב וכבד ואח"כ להחזיר...
בקיצור, לא הצלחתי להחזיר את ה- NET Framework 4
וכעת יש לי הזדמנות לפרמט את המחשב - מה שדחיתי כבר חצי שנה.

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
אם באמת דחתי את זה חצי שנה אז תעשה את זה בלי קשר אבל אני בטוח שאפשר להתקין מחדש נו באמת...

Haim

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י chaim1989;673378:
אבל אני בטוח שאפשר להתקין מחדש נו באמת...
לא שלא הצלחתי להתקין - התקנתי הכל חוקי עם Web Platform Installer
המערכת מצהירה שהכל הותקן כראוי אבל ה- VS2010 בפתיחת פרוייקט (בין חדש בין ישן) מציג הודעה שחסר FrameWork 4 ושולח לאתר הורדה של MS וכאשר אני מוריד את מה שהוא מבקש ומנסה להתקין, אני מקבל שגיאה שאין לי SP1 של VS (למרות שהוא מותקן במלאו) וחוזר חלילה....
אני כבר 20 שנה במחשבים (מאז שהיה XT ללא דיסק קשיח רק עם דיסקטים של 1.2 Mb) אז בכל זאת קצת מבין בהתקנות..
בכל אופן, לאחר פירמוט התקנתי דרייבר של ODBC עבור MySQL ככה זה עובד, למרות שלכתחילה עדיף דרייבר ישיר.
נחכה שהם יוציאו גירסה שיודעת להסתדר על FW4...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה